Pitanje

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
nasko
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Feb 05, 2012 6:50 pm

Pitanje

Post od nasko » Pon Feb 06, 2012 9:07 pm

Sellam Aleikum Braco i Sestre

Vecu duze vrijeme osecam se nikako,isao sam kod par hodza,ali bez uspeha nekog
bio sam kod arapa jednog u frankfurtu,rekao mi je imam 4 dzina u sebi i da mi je opasno,napravio mi zapis i to je to....zvao sam jednom jednog maida iz sarajeva,neznam koliko vam je taj poznat,ali posle sam cuo da on bas i nije nego..nek mi allah dz.s oprosti ako sam pogresio....

imam blove u pluca,gore mi pluca,slabo disem,noge mi se tresu svake sek,glava me boli po citav dan,po 10 tableta popijem,za rukom mi tako i tako vec 2 god sve niz brdo ide...u zadnje vrijeme mi se pocelo prividjat,,,,,iskren da budem strah me bilo rukiju ukljuciti i slusati,jer svaki put posle 2 min se pocnem gusit..i kao da mi neko prica,gasi to gasi to

akobogda inshallah idem sad kuci ovih dana pa sam htio maksuz kod ferida orahovca da odem

...nego allah dz.s on najbolje zna

Senad5
Mlađi član
Postovi: 120
Pridružio se: Ned Jan 15, 2012 8:07 pm

Re: Pitanje

Post od Senad5 » Sre Feb 08, 2012 7:36 pm

Boj se Allaha a ne prokletog šejtana. Slušaj rukje, ne odustaj i biće prokletnik spaljen. Zapise baci u rijeku sa bismilom. Samo je bitno da ne odustaješ i da budeš čvrst jer je stvar ozbiljna. Evo zlotvori i na ebayu prodaju džine i bavljenje sihirom je u sve većem usponu i potpuno je legalno, posebno u zemljama na zapadu gdje je veliko nevjerstvo.
Naravno da ti džin šapuće da prestaneš slušati ali ga ti ne slušaj i biće Insha'Allah spaljen ili će morati pobjeći.

akhi
Stari član
Postovi: 342
Pridružio se: Pon Avg 23, 2010 7:50 pm
Lokacija: dunya
Kontakt:

Re: Pitanje

Post od akhi » Sre Feb 08, 2012 8:13 pm

Posto znas eng, vidi Selected Fatwas on Faith Healing and Witchcraft, i ostalo, na linku:

www.kalamullah.com/jinn.html

Jedan hadis o hidzam (uvedi je u praksu!)i:

Anas ibn Maalik r.a reported that the Messenger s.a.w said, “Indeed the best of remedies you have is hijamah (cupping)" [Saheeh al-Bukhaaree (5371)].

Pogledaj linkove:

www.alhijamah.com/authentic-narrations-en

www.ruqyah.org/Facts/intro.htm

Senad5
Mlađi član
Postovi: 120
Pridružio se: Ned Jan 15, 2012 8:07 pm

Re: Pitanje

Post od Senad5 » Sre Feb 15, 2012 5:54 pm

akhi napisao:Posto znas eng, vidi Selected Fatwas on Faith Healing and Witchcraft, i ostalo, na linku:

http://www.kalamullah.com/jinn.html

Jedan hadis o hidzam (uvedi je u praksu!)i:

Anas ibn Maalik r.a reported that the Messenger s.a.w said, “Indeed the best of remedies you have is hijamah (cupping)" [Saheeh al-Bukhaaree (5371)].

Pogledaj linkove:

http://www.alhijamah.com/authentic-narrations-en

http://www.ruqyah.org/Facts/intro.htm
Nemam ništa protiv hidžame, znam da je dozvoljena na osnovu hadisa, ali se time ne bavim.
Hvala ti za prvi link, veoma koristan obrazovni materijal.

Odgovori