Ateisti

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
selma25
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Apr 19, 2012 8:42 am

Ateisti

Post od selma25 » Pet Apr 20, 2012 6:50 pm

Ja stvarno ne mogu da razumijem ove ljude, http://forum.ateisti.com/ a sto mi najteze pada, jeste to da pola mojih prijatelja se izjasnjava kao ateisti, tako i novi ljudi koje upoznajem... :roll:

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Ateisti

Post od Haris » Pet Apr 20, 2012 8:58 pm

Nemoj da te žalosti što su drugi nevjernici.. Uvijek je bilo manje zlata nego željeza.. ;))

kenan79
Stari član
Postovi: 305
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 11:22 am

Re: Ateisti

Post od kenan79 » Pet Apr 20, 2012 11:03 pm

No se sekirati, od sekirancije dobijes bore.
Nedavno sam slusao predavanje dr. Zakira Naika, pa on veli da ateistima samo malo fali da uzvjeruju. Oni priznaju, La ilahe (nema Boga), e jos im samo treba objasniti ovo ille-llah (sem Allaha) i eto ga, problem rijesen.
Svako ima pravo na svoju vjeru/ubjedjenje/whatever i ne treba niti jedan musliman da se zbog toga nervira. Tuzan sam i ja licno zbog nepravde koja se nanosi sirom svijeta, ne samo muslimanima, nego svim "malim" ljudima dunjaluka, a muslimanima posebno, ali ne mogu skoro pa nista uciniti. Allah je taj koji upucuje i svi cemo se njemu vratiti kad-tad, tako da... svako ce polagati pred glavnim sudijom ono sto je pripremio. A s druge strane, samo iskreno slijedjenje Kur'ana i Sunneta cini covjeka sretnim, ali i svjesnijim.

selma25
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Apr 19, 2012 8:42 am

Re: Ateisti

Post od selma25 » Ned Apr 22, 2012 4:22 pm

...zaista ste me malo trgli iz svega :) i bas sam vam zahvalna na tome

Odgovori