Da li neko poznaje hodzu po imenu Muhamed Herceglija ?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Nahla
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Okt 29, 2012 4:53 pm

Da li neko poznaje hodzu po imenu Muhamed Herceglija ?

Post od Nahla » Uto Okt 30, 2012 4:37 pm

Esselamu alejkum!
Prethodno sam postavila pitanje, ali ga ne vidim na forumu, halalite ako grijesim.
Draga braco i sestre, molim vas da ako neko poznaje hodzu iz Gradacca po imenu Muhamed Herceglija, naselje Bagdale, da mi kaze da li doticni lijeci ispravno shodno islamskim pravilima?
Obisla sam nekoliko hodza, i konacno prije godinu dana mi je proucena rukja, reakcije su bile razne,isla sam 3x.
Medjutim opet se ne osjecam dobro,posto moji problemi traju vec 15god.
Cula sam da hozda iz Gradacca pomaze mnogima, ja bi zeljela posjetit istog, u nadi da ce mi uz Allahovu pomoc olaksati moje zdravstvene tegobe i pomoci
Zato vas molim ukoliko je netko cuo nesto u vezi pomenutog hodze i njegovog nacina lijecenja, da mi kaze da li je on isprvan?
Da vas Allah nagradi.
Zahvaljujem. We-Selam!

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Da li neko poznaje hodzu po imenu Muhamed Herceglija ?

Post od Senad » Uto Okt 30, 2012 4:43 pm

Ako već ideš za Gradačac javi se Nisadu 061 888 913

Nahla
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Okt 29, 2012 4:53 pm

Re: Da li neko poznaje hodzu po imenu Muhamed Herceglija ?

Post od Nahla » Uto Okt 30, 2012 4:58 pm

Da, cula sam da gosp.Nisad takodjer lijeci Kur'anom.
Dobila sam preporuku od jednog efendije iz Austrije, da idem kod hodze Muhameda Herceglije.
On je upoznat s mojim slucajem i kaze da se pokusam jos da obratim pomenutom hodzi, jer vjeruje da mi on uz Boziju pomoc moze pomoci.
Mene jedino brine sumnja, jer ucinila sam tewbu Allahu dz.s i ne zelim vise posjecivat one koji koriste Kur'an(da mi Allah oprosti)da bi dokazali kako su ispravni,a sve ostalo rade u suprotnosti pravilima Kur'ana.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Da li neko poznaje hodzu po imenu Muhamed Herceglija ?

Post od Senad » Uto Okt 30, 2012 8:29 pm

Nazovi Nisada i nemoj lutat.

Anisa
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Okt 26, 2012 1:36 pm

Re: Da li neko poznaje hodzu po imenu Muhamed Herceglija ?

Post od Anisa » Uto Okt 30, 2012 9:22 pm

Nahla napisao:Esselamu alejkum!
Prethodno sam postavila pitanje, ali ga ne vidim na forumu, halalite ako grijesim.
Draga braco i sestre, molim vas da ako neko poznaje hodzu iz Gradacca po imenu Muhamed Herceglija, naselje Bagdale, da mi kaze da li doticni lijeci ispravno shodno islamskim pravilima?
Obisla sam nekoliko hodza, i konacno prije godinu dana mi je proucena rukja, reakcije su bile razne,isla sam 3x.
Medjutim opet se ne osjecam dobro,posto moji problemi traju vec 15god.
Cula sam da hozda iz Gradacca pomaze mnogima, ja bi zeljela posjetit istog, u nadi da ce mi uz Allahovu pomoc olaksati moje zdravstvene tegobe i pomoci
Zato vas molim ukoliko je netko cuo nesto u vezi pomenutog hodze i njegovog nacina lijecenja, da mi kaze da li je on isprvan?
Da vas Allah nagradi.
Zahvaljujem. We-Selam!










Koliko znam,samo je hodza,nista drugo.

Hoces se lijeciti ispravno, evo ti detalji : Nisad Ef. Drndic 061-888-913

Selam.

Odgovori