Sihre ili?

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
AllahovRob
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Feb 12, 2013 1:40 pm

Sihre ili?

Post od AllahovRob » Uto Feb 12, 2013 5:14 pm

Es-selamu aleykum!

Zelim da vas pitam za vase misljenje, u zadnje vrijeme osjecam se jako cudno, kao da je jedan dio mene negdje a da je moje tijelo to, kao da sam izgubljen, zna mi se desit da navecer kada zaspim da se probudim kao paralizovan, ne mogu nista da uradim niti da pricam, proucim Bismillu zatvorim oci, i otvorim ih i sve je uredu.
U porodici nam nikako ne ide, stalno nekakve svađe, strah me je da se testiram rukijom, mislim da ce mi se nesto desiti a da nikog nece biti tu, zna nekad i da me gusi u grlu, imam strahove, bojim se kada sam sam i nema nikoga pored mene. Mislio sam da sam zapao u neku depresiju ali to mi je nekako ne opravdano, jedno vrijeme me je i glava jako bolila, ali toga hvala Bogu vise nema. Zna mi se desit da se jednostavno protresem ono kao kad je zima, ali nije zima uopste, nego nesto se jednostavno desi.

Nadam se da ce te mi pomoci, uz Allahovu pomoc.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Sihre ili?

Post od Enes » Uto Feb 12, 2013 5:26 pm

We alejkumusselam

Fino nekoga kraj sebe i poslusaj rukju.Moras kreniti odnekud.Obicno su puno blaze reakcije kada se slusa Kur'an sa nekog medija nego uzivo.
Uzmes abdest, nekoga kraj sebe stavis da te prati(ako te je vec toliko strah) i pustis rukju.
AKo budes imao rekacije, znaci imas problem.Malo to svaris u svojoj glavi, rascistis neke stvari sam sa sobom i onda kreni na lijecenje putem rukje.
Molim Allaha da ti olaksa.

Odgovori