Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od samko » Pon Mar 11, 2013 9:09 pm

Nema na cemu sestro,svakom zelim pomoci,imam i ja strah,imao sam napade panicne,al dodju od stresa,Borim se vjerom,radom,vjezbanje disanja.unosi sto vise vitamina C,B1,B2,B3,B4,sve do B13,da ti imunitet ne pane i da te ne srusi,kupi sebi obavezno Pivski kvasac 500mg,Natural Vita.On ti je za imunitet,krv,kosu,kozu,nokte apetit,3x puta na dan pij ga,na biljnoj je bazi,kosta 21km kod nas,ima 250 tableta,to ti je da sacuvas organizam,crpi ga.kupi sebi sumece tablete magnezij.,kalcij 4km kostaju.Dobro ti je brat edin rekao razvali ako treba citavo kupatilo,pokusaj da taj ucac rukje uzme laser i polako neka svijetli po kupatilu,ako tacno pogodi gdje je sihr ti ces se malo potresti.Imas ovdje na forumu gdje pise Djemal iz krajine kako pronaci sihr,on lijeci kur'anom i dobar je lijecnik,kupi djeciji laser,neka to ucac uradi,ti nemoj to raditi ni dirati sihr.samo se drzi vjere,kur'ana,nafila,zikra i slabis ga tako,kad ukloni se sihr sam bi trebao izaci iz tebe,nauci napamet dovu kad ulazis u wc kupatilo ili samo reci bismillahi.Ne mjenjaj lijecnike,polako sve,Edin ti daje dobre savjete.

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od samko » Pon Mar 11, 2013 9:30 pm

znaci sura Kaf je dobra za vesvese?

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Pon Mar 11, 2013 11:25 pm

Znaci sura Kaf,a Pivski kvasac vec imam ali nisam znala da je on dobar za imunitet i sve ostalo, ja imam onaj u prahu,ali mislim da je i on isto toliko dobar i koristan, nego ja laser vec imam i to onaj veliki sto dostize i ne znam koju daljinu, ja sam veceras bila sa laserom u kupatilu, ali prethodno sam uzela sebi abdest,trazila zastitu pre ulaska i dobila sam tako jake napade da to ne mogu opisati, srce mi je zamalo iskocilo,ruke i noge su mi se tresle i mislim da je tu,ali Allah najbolje zna, Edin je u pravu daje mi dobar savjet,kao sto ste rekli, ucac ce meni sve to pomoci ali treba naspomenuti ako Allah bude dao lijeka i ako Allah bude odredio da se sihr pronadje onda ce biti tako,,
,, ONO STO NAS JE SNASLO NIJE NAS MOGLO ZAOBICI A ONO STO NAS JE ZAOBISLO NIJE NAS MOGLO SNACI ,,,
Allah da vas nagradi,,, amin,, jer mnogo mi znace vasi savjeti,,
selam ,,,,

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od slavuj » Uto Mar 12, 2013 9:17 am

selam svima na forumu.sestro nina ja bih tako mi allaha voljela da je istina,da pronadzes sihir,al mila budi oprezna dzini su lukava stvorenja,mislim da oni samo stetu hoce da nanesu,a ta se steta odnosi na kupatilo,,jer mila iz iskustva znam da su dzini lopovi,jedne prilike sam slusal osobu da su joj dzini postavili sihir u koznu jaknu koja je skupa,ona je to povjerovala i zapalila jaknu,,sihir nije bio tu,pa drugi put je rekao da je na nekom skupom predmetu,ni tu nije bio,ona je to zapalila-i tako je to trajalo dok nije dosla pameti oni su njoj i na taj nacin nanosili stetu zato mila milion puta izmjeri,pa sjeci,da te nebih u zabludu doveli

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od slavuj » Uto Mar 12, 2013 10:22 am

selam moj ti je savjet da nelupas banju,dok neklanjas par dana istiharu namaz-7dana,i zamoli allaha ako je hajr u tome za tebe i tvoju vjeru da izlupas zid,ako nije onda da te allah udalji od toga-allah najbolje zna,ako sam u krivu neka me neko od brace i sestara ispravi-selam

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od slavuj » Uto Mar 12, 2013 10:22 am

selam moj ti je savjet da nelupas banju,dok neklanjas par dana istiharu namaz-7dana,i zamoli allaha ako je hajr u tome za tebe i tvoju vjeru da izlupas zid,ako nije onda da te allah udalji od toga-allah najbolje zna,ako sam u krivu neka me neko od brace i sestara ispravi-selam

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Uto Mar 12, 2013 7:36 pm

we selam u pravu si draga sestro, istiharu moram klanjat sve dok mi Allah ne objelodani gdje se sihir nalazi naravno znam ja da su oni veliki lazovi, sta srusim zid od kupatila a ono nista, samo mogu da se naslade mojom stetom i mukom, Allah najbolje zna sta ce biti, u glavnom hvala ti na savjetu :) ne bih ja dok tacno ne utvrdim ,,,
selam ,,, :)

slavuj
pisem pomalo
Postovi: 39
Pridružio se: Sub Mar 02, 2013 6:29 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od slavuj » Uto Mar 12, 2013 8:16 pm

selam seki moja je namjera iskrena,jer nebih voljela jos to da te zadesi,da razlupas zid a tamo nema nista,zato mila namaz u zadnjoj trecini noci,i pokusaj s iskrenim nijetom da veceru koju htijednes ti pojesti dadni je nekom drugom,zanoci ti gladna,pa ces vidjet insallah kako ce ti bit bolje,jer ovoj bolesti trebas se suprostavit sa iskrenoscu i poniznoscu-ja ovo praktikujem i osjetim doista dobre rezultate,al radim u ime allaha-borba je mila moja do kraja zivota-neko s dzinima,bolescu,neimastinom,bez poroda

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Sre Mar 13, 2013 3:56 pm

Allah da te nagradi sestro moja ovo su sve nama iskusenja od Allaha kao sto kazes neko ovo neko ono, da nam nije iskusenja sa dzinima bilo bi nesto drugo sigurno :( ali hvala dragom Allahu na iskusenjima, nama je sa dzinima i mi nebi bili ovde na ovom forumu jer svako se drzi tamo gde ga boli stara izreka,,, Allah ce pomoci insaAllah,,
selam :)

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od EdinM » Sre Mar 13, 2013 10:26 pm

Nemojte se previse vezati za dzinne i sa njima razbijati glavu. Gledajte koliko je god moguce da se vodi normalan zivot sukladno vjeri i da se previse ne misli o njima...

kenan79
Stari član
Postovi: 305
Pridružio se: Ned Avg 22, 2010 11:22 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od kenan79 » Čet Mar 14, 2013 10:33 am

EdinM napisao:Nemojte se previse vezati za dzinne i sa njima razbijati glavu. Gledajte koliko je god moguce da se vodi normalan zivot sukladno vjeri i da se previse ne misli o njima...
Taman tako brate Edine, nazalost ljudi se toliko tome posvete, kao da je to jedina preokupacija, pa im i nijjeti postanu samo borba protiv sejtana i dzinna, a ne Allahovo zadovoljstvo i pokornost Jedinom.

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od EdinM » Čet Mar 14, 2013 5:31 pm

Upravo tako. Prioritet je sticanje Allahovog zadovoljstva a ne izljecenje! Jer kad steknemo Njegovo zadovoljstvo doci ce i izljecenje Njegovom voljom, jer ne zaboravimo da je On taj koji lijeci a ne niko drugi. Treba se posveti ispravljanju samog sebe i raditi na sebi da iz svega pouku izvucemo i da sa svakim danom budemo bolja osoba i kad se izljeci da se takav i dalje ostane.

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od samko » Ned Mar 17, 2013 5:53 pm

Sellam alejkum svima,Edine to si u pravu.Nina sestro da pivski kvasac pij u tabletama,to je na biljnoj bazi,on ti je za anemiju,zivce,imunite,apetit,za psihicke poremecaje,nokte,kosu,pamcenje itd,imas na googlu pise ti o njemu sve,a pitaj farmaceuta o njemu,nedaj da ti pane imunitet,popij kutiju pa prestani 2 sedmice,pa opet kupi od 500mg,250tableta.U vezi lasera si sigurno pronasla sihr,sjeti se gdje si tacno presvjetlila kad si se potresla,nisi trebala sama ici vec lijecnikom,imas ovdje na forumu lijecnika koji lijeci Kur'anom Djemal A. Iz Bosanske krajine,nadji ovdje njegov postov kako pronaci sihr,ja sam ga zvao i rekao je da se tako moze pronaci sihr,i jedan je hafiz iz Sar pricao mojoj rodici imala bolu epilepsiju,nasla ga i njen muz putem lasera ispod praga,bile makaze i jos nesto al u betonu ispod praga,kad su presvjetlili u prag ona se potresla,znaci i ti si ga nasla.trebala si zapamtiti gdje si presvjetlila.nisi sama to trebala radit,pozovi ucaca koji te lijeci neka ti on to uradi i izvadi,opet ti kazem nadji postov od ucaca rukje Djemala A.kako pronaci sihr,i ja imam sihr u sebi,taj je gori,al slabi Hvala Allahu dz.s.slusaj Edina i Harisa dobre ti savjete daju.ne panici,nema potrebe,bit ce ti gore.Sellam

samko
Mlađi član
Postovi: 71
Pridružio se: Uto Jan 29, 2013 12:09 am

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od samko » Ned Mar 24, 2013 12:11 am

Sellam Nina,evo uradio sam na brzaka sajt,nasao sam razne Poslanikove dove za sihr,urok itd...kako se zastiti od dzina i sejtana,lijecenje itd...tu sam okacio linkove drugih sajtova nadam se da ce ti pomoci AkoBogDA Allah dz.s i svima koji boluju od sihra,uroka itd...amin.Sve sto sam nasao korisno je za nas sve adresa je http://bosna.wen.ru

nina111
pisem pomalo
Postovi: 25
Pridružio se: Sub Feb 16, 2013 10:36 pm

Re: Imam ogroman stah,,, sta da radim???

Post od nina111 » Čet Apr 04, 2013 11:07 pm

Hvala Samko Allah da te nagradi,, nadam se da ce se mnogi okoristiti ,,,
selam ,,, :)

Odgovori