Moj san

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Moj san

Post od Mucalo_17 » Sub Dec 31, 2005 5:27 pm

sinoc sam sanjala da sam se iznervirala i opsovala Boga, odmah sam pocela plakat i traziti oprost a to u snu sve.., i onda sma pocela plakat..
pa sam se probudila..


sad mi je nejasan san sta on treba da znaci? :roll:

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Moj san

Post od Senad » Sub Dec 31, 2005 10:54 pm

Mucalo_17 napisao:sinoc sam sanjala da sam se iznervirala i opsovala Boga, odmah sam pocela plakat i traziti oprost a to u snu sve.., i onda sma pocela plakat..
pa sam se probudila..


sad mi je nejasan san sta on treba da znaci? :roll:
Šta san znači, zavisi od tvog stanja, nemora značiti da su sihiri, ali čovjeka jednostavno opsjedaju džini, šejtani dali IN ili OUT ili obadvoje i nastoje da mu naštete, Iz tvoji postova se vidi da ti nastoje unijeti pometnje ( mačka, snovi.....)
Svoje mucanje liječi dovom koju je koristio Musa a.s. sura TA-HA 25-28 ajet...... RABBIŠRAH LI SADRI. VE JESSIR LI EMRI . VAHLUL UKDETEMMILLISANI. JEFKAHU KAVLI. ( Prevod: Gospodaru moj , učini prostranim prsa moja, i olakšaj zadatak moj, odriješi uzao sa jezika moga, da bi razumjeli govor moj ). Poznato ti je da je i Musa a.s. mucao.


Uzrujanost: Simbolizira bolest koje izazivaju brigu i uznemirenost:
Psovanje: simbolizira ubistvo
Plakanje: Simbolizira radost . Posebno je dobro sanjati plakanje koje je izazvano bogobojaznošću, učenjem ili slušanjem Kur'ana , ili kajanjem od grijeha. To simbolizira radost , zadovoljstvo i nestanak brige i tuge, a također i dug životni vijek i povećanje i povećanje pobožnosti.
Pokajanje: Simbolizira postizanje vlasti, ugleda i blagoslova, oslobađanje iz zatvora i vjeru za nevjernika.
Uzrujanost: (nervoza) to uglavnom džini i sejtani podupiru .
To što si opsovala , svakako da nisi to ti učinila, nego :evil: :twisted:
Dok spavamo sa nas padaju grijesi koji se učine u snu. Psovanje simbolizira ubistvo.....vjerovatno je nekom od :evil: :twisted: došao kraj
, ili je već neki od njih koji te uznemirava preselio. Allah s.w.t najbolje zna

Plakanje za tebe znači radost u vjeri i samo se tako čovjek može spasiti od :evil: :twisted: i svaki drugi uspjeh postižese jedino sa vjerom.

Pokajanje za tebe znači postići vlast prije svega nad samom sobom, znači izvršavanje farzova koji su nam naređeni, zikrovi dove i samim tim dolazimo da toga da imamo vlas nad :evil: :twisted: tj. držimo ih pod kontrolom.
Allah s.w.t. opet najbolje zna.

Ti ćeš najbolje sagledat i analizirat svoje stanje pa neka ti ovo bude od koristi inša'Allah

P.S.
to što ti se neki u razredu smije i što te zezaju, ne obraćaj plaho pažnju na to, budi dostojanstvena i nemoj da mržnja kod tebe izazove to da budeš nepravedna, da se ogriješiš prema sebi , uputi dovu za svoje školske drugove da ih Allah uputi na pravi put.

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Ned Jan 01, 2006 8:12 am

sad sam u jos vecoj brigi...imamli ja sihre? :shock:

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Ned Jan 01, 2006 3:24 pm

Mucalo_17 napisao:sad sam u jos vecoj brigi...imamli ja sihre? :shock:
Imaš mogućnost da se testiraš, ništa strašno, ili kod Enesa ili kod nekoga ko ti je bliže a da je ispravno. Nema tu nikakvih briga, drži se vjere i nema briga :wink: :lol: .
Možeš se i sama testirati , da li ima kakvih djelovanja od strane :twisted: :evil: ( nemora značiti da su sihiri )

Kada se treba testirat na džinsko šejtansko djelovanje kod nas se javlja nekakav osjećaj zbunjenosti, sve nešto gledamo na to kao nešto što je izvan naše moći. To bi trebalo da bude isto kao kada odemo doktoru na pregled.

Naš narod , a zahvaljujući kojekakvim hodžama zapisničarima koji se kriju iza ahmedije , daje moć džinima i šejtanima, subhanallah kao da Bog ne postoji ili u istoj su ravni . Kao netreba se u to petljat a nisu ni svjesnio da ih :evil: :twisted: vode u propast.

Seko NO SIKIRIKI- :wink: :lol: :lol:

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Ned Jan 01, 2006 5:37 pm

u zadnje vrijeme osjetila odnosno primijetila sam nesta cudno na sebi... vise volim kolo da igram :oops: , bez ili sa muzikom... jednostavno kad neko spomene kolo.. odmah.. navijam... :shock: :?

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Ned Jan 01, 2006 7:12 pm

Mucalo_17 napisao:u zadnje vrijeme osjetila odnosno primijetila sam nesta cudno na sebi... vise volim kolo da igram :oops: , bez ili sa muzikom... jednostavno kad neko spomene kolo.. odmah.. navijam... :shock: :?
Neznam koliko sihiri imaju veze sa kolom, al vjerovatno i oni požele da se poigraju :wink: :lol: . :lol: .

Ako nešto sumnjaš onda je najbolje da se testiraš. Ako se pokaže nešto onda ćeš vrtit uokolo .( namaz , zikr , dove) .

Pokušaj se testirat da vidimo šta ima, pa nam piši inša Allah. Skokni do Enesa.

jasko-musliman

jasko

Post od jasko-musliman » Ned Jan 01, 2006 10:31 pm

sellam alejkum braco i sestre muslimani i muslimanke ja sam jasmin i imam jedan problem moju sestru jasminu stalno ima napade i mislim da joj je sihir postavljen pa neznam sta da radim :oops:

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Pon Jan 02, 2006 12:16 pm

ko je Enes? :oops:

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Pon Jan 02, 2006 6:22 pm

Mucalo_17 napisao:ko je Enes? :oops:
Enes je administrator na ovom web site i bavise ispravnim načinom liječenja Kur'anom Stanuje u Zavidovićima , evo ti broj telefona ako se odlučiš za testiranje o61 757 819 . Ako imaš nekog ko je bliže tebi.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Pon Jan 02, 2006 6:29 pm

Mucalo_17 napisao:ko je Enes? :oops:
P.S.
Možeš se i sama testirat ako želiš.

Idi na ovaj link http://lijecenje-kuranom.com/download/audio.html slijedi upute koje se traže , vrlo jednostavno i nemaš se čega plašiti, bitno je samo imati malo snage volje :wink: hajar inša Allah

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: jasko

Post od Senad » Pon Jan 02, 2006 6:40 pm

jasko-musliman napisao:sellam alejkum braco i sestre muslimani i muslimanke ja sam jasmin i imam jedan problem moju sestru jasminu stalno ima napade i mislim da joj je sihir postavljen pa neznam sta da radim :oops:
Esselamu alejkum!
Brate možda bi bilo dobro da ovaj post otvoriš kao new topic, klikni na new topic daj mu naslov kako želiš. Ima se tu mnogo štošta pisati vezano za slučaj tvoje seke, a da ovaj topic osatane za seku Mucalo_17 samim tim imali bi bolju preglednost tema kao zasebni slučajevi.

Svi koji pišu na ovom forumu daće ti korisne savjete koji će Allahovom voljom biti od koristi.

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Uto Jan 03, 2006 2:49 pm

imala sams trujanje u rukama,malo bola.. i umor sam osjecala...i par puta zijevala :oops:

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Uto Jan 03, 2006 6:09 pm

Mucalo_17 napisao:imala sams trujanje u rukama,malo bola.. i umor sam osjecala...i par puta zijevala :oops:
Esselamu alejkum!

Sestro radi još jedan ili dva testa da se uvjeriš. Tokom slušanja opusti se, skoncentriši se na učenje nemaš čega da se plašiš, prati reakcije,


Ove reakcije koje si navela dolaze od strane :evil: :twisted: , u svakom slučaju nemora značiti da je sihir u kojem imaju ljudi učešća, (podmetanje) . Svi smo mi na neki način podložni dzinsko šejtanskom djelovanju , neko više neko manje. Bitno je ustanoviti diagnozu i inša allah biće sve OK.

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Uto Jan 03, 2006 6:51 pm

pa svaki put kad uci. i sad uci. osjetim strujanje u rukama.. :oops:

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Uto Jan 03, 2006 7:18 pm

Mucalo_17 napisao:pa svaki put kad uci. i sad uci. osjetim strujanje u rukama.. :oops:
jesi li se testirala ovako kako piše:

Testiranje sa ovom rukjom se vrši na sljedeći način: abdesti se (ko zna abdestiti, a ko ne zna, bolje mu je da nauči), legne, zažmiri, pusti da rukja uči i koncentriše se samo na učenje.


Odgovori