Zrtva crne magije....Pomoc!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Horus
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Uto Jul 02, 2013 8:28 pm

Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od Horus » Čet Jul 04, 2013 9:20 am

Ukratko da ispricam:

Pre nekih 10tak godina, 2 osobe u kuci su mi pale u krevet. Oblisli doktore-sve ok. Kasnije je dosla rodbina i preporucila nam da odemo kod jedne osobe u Bosnu. Ta osoba nam je ispicala neke stvari, dobili smo zastitu, zapise za kucu, te 2 osobe su se kadile, i morale su otici da bace nesto u reku...itd

Situacija se popravljala, odlicno je bilo, medjutim odredjene OSOBE nam opet prave, obnavaljaju. Osoba kod koje smo isli slaba je (zdravstveno, imao je slog 2 x mislim) i rekao nam je da potrazimo nekog drugoga.

Nasao sam na internetu nekog Hodzu, cuo se sa njim, rekao je da nam jedna plava osoba to radi (dodje rod), da je radila na metli, sa rdjavim ekserima i krvlju. (mada u proslosti smo nalazili zemlju (sa groblja) u sobi). Hodza je rekao da ce on to srediti, dati amajlije, cena je 500 eura, moze u 2 rate...ja se malo nasmejao , hteo da ga pitam da li prima master ili visu....strasno...

Previse suza je isplakano, previse zivaca je otislo, previse je lekova progutano, zalosno je da ima toliko zli ljudi, da su spremni da takve stvari rade.


Moje pitanje je da li ima negde u HR, Bosni,Srbiji osoba koja skida magiju, pravi zastitu? Ovo sto se desavalo, nikad se nikom ne ponovilo.... Ja sam iz Vinkovaca, pa zanima me da li u blizini ima neka osoba da nam pomogne.
Hvala!

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od kamilica » Čet Jul 04, 2013 11:51 am

selam kazes posto si iz vinkovaca,neznam jesili katolik ili musliman nejma veze svi smo ljudi od krvi i mesa,pusti te hodze hamajlije i zapise i te neke hodze neznam jarane koliko je od tebe daleko brcko-maoca imas tu jednog valjanog brata koji uci rukiju ako ti je poznato sta je rukija valjda znas,on zivi u maoca kazem blizu brckog zove se mehmedalija karamijic ispravan covijek ja njegov nejmam broj telefona ima ga tu negdje potrazi ga ili ako neko bude citao ovo sto pisem nek ti neko da njegov broj ,a imas ga i na fb-internetu pa vidi tako da znas selam i pozdrav.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od kamilica » Čet Jul 04, 2013 11:52 am

mehmedalija karamujic -brcko maoca.

Horus
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Uto Jul 02, 2013 8:28 pm

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od Horus » Čet Jul 04, 2013 4:41 pm

Hvala puno drug, sacekacu jos 7 dana, da se nakupi komentara, videti gde je najblize i otici polako....

Do sada, ta osoba nam je skidala, (kada se pravila i obnavljala crna magija), zanima me da li postoji neka stvar, da se covek zastiti od dzina? (na duze vreme)

Najvise od svega bih voleo da se nikad nisam registrovao na ovaj forum, da nije bilo potrebe za tim, da je sve bilo u redu....

Ali kao sto rece, zli ljudi ima svuda, tu sam, nisam nikad ulazio u ovakve teme, slabo znam o svemu tome... Kao sto rece, cim su poceli problemi, svadje, bolesti itd - odlazili smo do te osobe da nam skida, tako da nisam bas upucen u vecinu stvari koje se spominju na forumu.

Bure
Mlađi član
Postovi: 76
Pridružio se: Sub Jun 18, 2011 10:01 am

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od Bure » Čet Jul 04, 2013 5:31 pm

Selam Alejkum Horus-e

Znaci samo u kratko, najbitnije stvari oko svega toga.

Znaci hamajlije, zapisi i slicne zastite su sve veliki grjeh. Onda kao drugo, niko nemoze znati ko je kome pravijo sihire i to nije ni bitno (to je tezko shvatiti, ali ako Bog da, shvati ces sve skupa).

Najbitnije za pocetak je da neides vise sihirbazima, kojima je samo interes izvuci pare i koji ti jos pogorsa stvar. Izkustvo vise ljudi je da kada odu na pocetku sihirbazu, da se stvari na pocetku poboljsaju, a onda opet sve ide na gore.

Potrebno je otici ispravnom ucacu rukije, koji nepravi nikakve zapise, koji nezna i nemoze znati ko ti je pravijo sihire. Ali ako si malo vise procitas ovaj forum, ima tu ogromno informacija pa ako Bog da si uzmi malo vremena i procitaj si sve skupa. Ali takodjer na samoj stranici imas puno informacija o sihiru i kako prepoznati sihirbaza i slicno na tematiku sihira.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od kamilica » Čet Jul 04, 2013 6:46 pm

ja tebe nikako ne razumijem kazes sam najvise od svega bih volijo da se nikad nisi regristovo na ovaj forum sta to znaci ja ne kontam mi ti zelimo pomoci ti tako kazes ,ali nejse u buduce nemoj nikad reci nikad,uozbilji se i prati sta ti drugi kazu i slusaj savijete ima ovdje dobrih savijeta kako da se iscupas iz toga ,i slobodno napisi ime i prezime tog sto ti skida pa te opet spopane pa ti on opet skida i sve tako u krug ,lova leti vrijeme leti a ti se vrtis u krug,rekao sam ti za ovog u maoci-brco i razguli kod njega ,i tako selam svima.

Horus
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Uto Jul 02, 2013 8:28 pm

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od Horus » Čet Jul 04, 2013 7:55 pm

Drug pogresno si me razumeo...to sto sam napisao:
da se nisam nikad registrovao = nema crne magije, nema problema - sretan i lep zivot, uzivamo svi.... (lep zivot, lepe stvari)

Registrovao sam se = problemi zdravstevni, i jos neke lose stvari...

Nadam se da sam ti pojasnio to...


Procitao sam glavni meni, vrste sihra, i nesto malo sto se nalazi pod "razno", opet kazem nisam kompetentan da ulazim u diskusiju.... Video sam da se Shirbaz koristi zapisima, kadenjem, amajlije...(kao sto je ovaj covek nama davao) Ne znam, ali ja sam mu zahvalan do Neba...te osobe koje su lezale mesecima u krevetu, evo sad su napolju na terasi, tu je neko drustvo...smeju se.... ja sam evo u kuci u kucam ovaj post...tako da...Kod te osobe smo isli 1 godisnje ili 1 u 2 godine...nije uzimao "velike" pare, koliko mozes-toliko mu das...tako je islo....
Preko vikenda cu dobro prouciti forum, video sam da se sihr otklanjaju/skidaju uz pomoc rukije (mada video sam negde da se spominje med i voda)...


Hvala svima na komentarima....

Za sada je Brcko u igri, sacekacu sa komentarima, mozda ima i neka osoba blize Vinkovcima.

Ako neko zna, pa mozda nece da ime i mesto ostavi u komentaru, neka mi posalje poruku.


Hvala jos jednom drustvo...

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od EdinM » Čet Jul 04, 2013 11:38 pm

Za lijek nije daleko ni na kraj svijeta. Ako je prigustilo neces ti cekati da se javi neko blize Vinkovcima. Dobra volja, sjedi u auto i uz Boziju pomoc kreni.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od kamilica » Pet Jul 05, 2013 7:24 am

u redu greska u koracima poslao sam ti poruku HORUS pa mi se javi ma poruci ima lijeka svi smo bili u problemima nisi jedini ,eh da si jedini pa hajd ,ali ima nas na hiljade koji smo imali problema sa tim zato se sad malo skoncentrisaj i ne panici kazem nisi jedini ,sad znas ima javice ti se jos nekie osobe sa idejama ,tako selam.

Horus
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Uto Jul 02, 2013 8:28 pm

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od Horus » Pet Jul 05, 2013 4:59 pm

Ne dobi ja nikakvu privatnu poruku.... Normalno, za lek se ne pita cena, ide se gde te put natera...sva sreca, nije zagustilo kod nas, pa sam dosao ranije da se informisem, da nadjem coveka koji radi sa Prave strane...

Ako ne bude komentara, onda ce mo otici do Maoce, samo cu morati nabaviti broj od Gospodina Mehmedalija Karamujica, da se cujemo bar na 2-3min, i da mi kaze ulicu i broj.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od kamilica » Pet Jul 05, 2013 7:45 pm

pogledaj na PM tu sam ti poslao jos neka imena na privatnoj poruci ,koji ti mogu izaci u susret selam

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od kamilica » Pet Jul 05, 2013 7:47 pm

imas i u gradaccu zove se nisad drndic isto ispravan ucac isto kazem imas ga na internetu i potrudi se nadzi njegov broj.

Bure
Mlađi član
Postovi: 76
Pridružio se: Sub Jun 18, 2011 10:01 am

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od Bure » Sub Jul 06, 2013 8:38 am

http://www.lijecenje-kuranom.com/forum/ ... f=3&t=1168

Evo pod ovom temom su svi ucaci rukije sirom svjeta pa tako i u BIH :)

Horus
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Uto Jul 02, 2013 8:28 pm

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od Horus » Čet Avg 15, 2013 7:08 am

Da li neko zna da li u Sarajevu ima ucac rukije?

Hvala.

Horus
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Uto Jul 02, 2013 8:28 pm

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od Horus » Čet Avg 15, 2013 7:41 am

Bijeljina, Tuzla, Osijek, Subotica, Sombor...?

Hvala na svakoj pomoci, mozete ostaviti komentar ili poslati mi Privatnu poruku.

Odgovori