Savjet, pištanje u glavi.

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Begii
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Sub Nov 02, 2013 11:56 am

Savjet, pištanje u glavi.

Post od Begii » Sub Nov 02, 2013 12:04 pm

Imam konstantno pištanje u glavi, zaista mi ometa koncentraciju, pogotovo kad treba da učim. Inače to je pištanje stalno, ali ga u obavljanju svakodnevnih poslova zaboravim, ali kad je tišina i kad se trebam koncentrirati na nešto, već postaje problem. Čisto sumnjam da je neki zdravstveni problem jer nikakvih problema hvala Allahu nemam. Može Vaš savjet na problem?

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Savjet, pištanje u glavi.

Post od EdinM » Ned Nov 03, 2013 12:40 pm

Selam. Abdestis se i zatim uzems test rukju i poslusas. Kad to zavrsis pogledaj neke od simptoma i vidi da li se pronalazis u bilo kojem. Kad to uradis javi se pa cemo vidjeti dalje aBd. Selam

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Savjet, pištanje u glavi.

Post od Haris » Ned Nov 03, 2013 2:59 pm


mirza79
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Mar 15, 2013 3:46 pm

Re: Savjet, pištanje u glavi.

Post od mirza79 » Sub Nov 23, 2013 10:59 am

Selam alejkum
to pistanje medicinski ze zove tinitus. Ja imam isti problem vec dvije godine. Sto se prije naviknes bit ce ti bolje, odnosno prihvatis da imas tinitus. Uzrok moze biti bilo sta od visokog krvnog pritiska, upale srednjeg uha itd... ne bih da te obeshrabrim ali nekog lijeka nema ja sam uzimao i nije bilo nikakve fajde. Meni je na lijevom uhu a ponekad se prebaci i na desno i onda je stereo :D a ponekad imam pistanje kao da dolazi iz glave. Ako ima nesto sto tipomaze slobodno napisi da se isproba :D mozda i prođe. Imas li vrtoglavice? eto sad toliko selam svima

Yasmina
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pet Dec 27, 2013 6:28 pm

Re: Savjet, pištanje u glavi.

Post od Yasmina » Pet Dec 27, 2013 6:40 pm

Selam, za liječenje titinusa pokušajte sa Švedskom gorčicom.

Odgovori