bjezanje od pokrivene zene u snu

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
ado102030
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Pet Feb 21, 2014 12:16 am

bjezanje od pokrivene zene u snu

Post od ado102030 » Pet Feb 21, 2014 12:59 am

sa prijateljem stojim ispred nekog velikog jezera,i raspravljamo o tome da li neko moze preplivati do druge obale..odjednom se ja nalazim na toj obali koja je toliko visoka da se ured niko ne moze popeti..nekako sam uspio samo ocima proviriti sta je sa druge strane i ugledao sam staro napusteno dvoriste iz kojeg je izbacen nekakav auto u tom trenutku kad sam ja gledao,odmah zatim je iz tog dvorista istrcala jako visoka zena(zamotana u crno) nisam joj vidio ni oci,a ona je trcala prema meni kao da je znala da ja izvirujem,odmah sam se okrenuo i poceo bjezati,dok sam bjezao sreo sam tog prijatelja koji je pokusavao da nam nadje nekakav auto da brze pobjegnemo jer je i on znao da nas ona tjera,rekao sam mu da nemamo vremena za to nego da trcimo vlastitim nogama,.u tom trenutku nam je neki drugi covjek rekao da nas ona zeli ubiti i da nece stati dok nas ne uhvati,preskocili smo ogradu i trcali brzinom auta...

djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: bjezanje od pokrivene zene u snu

Post od djetelina » Pet Feb 21, 2014 8:48 am

Imaš li vidljive promjene u svom životu, raspoloženju...?

ado102030
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Pet Feb 21, 2014 12:16 am

Re: bjezanje od pokrivene zene u snu

Post od ado102030 » Pet Feb 21, 2014 10:17 am

djetelina napisao:Imaš li vidljive promjene u svom životu, raspoloženju...?
ne,nemam

ado102030
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Pet Feb 21, 2014 12:16 am

Re: bjezanje od pokrivene zene u snu

Post od ado102030 » Sub Feb 22, 2014 12:44 pm

ado102030 napisao:
djetelina napisao:Imaš li vidljive promjene u svom životu, raspoloženju...?
ne,nemam,ali me interesuje da li ima neko znacenje

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: bjezanje od pokrivene zene u snu

Post od EdinM » Uto Feb 25, 2014 9:27 pm

Hvala i zahvala pripadaju jedino Allahu dz.s. Neka je salavat i selam na naseg miljenika i poslanika Muhameda a.s. te njegovo casnu porodicu i ashabe.

Tumacenje snova je jako sirok pojam u islamu i o tome ima dosta da se prica. Nekad snovi mogu biti i znaci neceg a nekad samo pusta sejtanska vesvesa. Prema tvom snu i opisanom vise se tezi ka ovom drugom a Allah zna najbolj. Bjezanje u snu, padanje sa velike visine mogu biti neki od znakova da sejtan zeli uci u tijelo, voda i prelazak preko vode (po Ibn Kesirovoj knjizi) moze da znaci iskusenje u zivotu. Ali sve u svemu ne mora da znaci, a Allah najbolje zna. Prvo se prosaberi i pogledaj gdje si u odnosu na Allaha i izvrsavas li sve obaveze prema njemu pa tek sve ostalo. Selam

ado102030
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Pet Feb 21, 2014 12:16 am

Re: bjezanje od pokrivene zene u snu

Post od ado102030 » Sre Feb 26, 2014 7:31 pm

selem...hvala na odgovoru,ja ne klanjam ali bih zelio klanjati ali se nemogu natjerati nikako,moja zena se do skoro nije mogla natjerati da klanja bas kao i ja,ali je jednom otpocela i sada hvala Bogu klanja sve redovno..

Odgovori