Pomoc, savet, bilo sta..

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
student988
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Mar 18, 2014 12:40 am

Pomoc, savet, bilo sta..

Post od student988 » Uto Mar 18, 2014 2:27 am

Selam alejkum svim ljudima dobre volje!
procitao sam par tema gde su ljudi trazili pomoc i gde su im clanovi ovog foruma izasli u susret, kako savetima tako i podrskom. Allah vas nagradio!

kao i vecinu ljudi na ovom forumu i mene je muka naterala da vam se obratim ovim putem. sredina u kojoj zivim me ogranicava da odgovore na pitanja koja me kopkaju potrazim od nekoga licno. drugi bitan faktor je anonimnost.
imam dosta pitanja, pa cu ici postepeno, jedno po jedno (ako se admini slazu s tim?).
nadam se da mi mozete pomoci.

naime, pre neki dan sam stigao u stan u koji povremeno boravimo moja porodica i ja. najcesce radi odmora. i dok sam ga malo sredjivao i namirivao ispod balkona (stan je u prizemlju) sam naisao na neke cudne simbole, jedva primetne, ispisane sivim sprejom. pored njih su bili ostaci neke paljevine. balkon je poprilicno nizak, jedva pola metra da ima prostora tako da to tu nije slucajno vec je neko morao da se namenski uvuce i ispise to.
zbog pozicije nisam bio u stanju to da slikam pa cu se potruditi da vam opisem sto vernije je moguce: prvi simbol je bio oblika trougla sa jednom crticom iz temena, drugi simbol je licio na arapsko slovo taa i treci simbl je bio nejasan (valjda je to tu duze vremena stajalo pa se mozda malo izbrisalo), oblika obrnutog slova T ili kao odraz u ogledalu slova L.
sta mi je ciniti?

mozda su to samo nasumicne decije zvrljotine, Allah dz.s. najbolje zna, ali kroz kasnija pitanja cete videti zasto sam pomislio da su u pitanju sejtanska posla..

hvala unapred i svako dobro!

Selam alejkum.

Odgovori