Nermin ef. Zilic

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
musliman1234
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Jan 17, 2014 10:06 pm

Nermin ef. Zilic

Post od musliman1234 » Sre Apr 02, 2014 4:07 pm

Selam.

Sta mislite o ucacu rukje Nerminu ef.Zilicu.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Nermin ef. Zilic

Post od kamilica » Sre Apr 02, 2014 4:19 pm

sta mislimo nista voli covjek pare ,i ko i mnogi poput njega,malo voli da pametuje u sustini ,tako je nekako,svaka cast nekima koji uce i potpomazu,kazem nekim a ovim novajlijama sto se svaki dan nude kao neki ucenaci koji pomazu i lijece i nemoze se rijec dobiti od takvih,koliko pametuju bolje je se i ne upustati sa svakakvim toliko od mene selam.

musliman1234
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Jan 17, 2014 10:06 pm

Re: Nermin ef. Zilic

Post od musliman1234 » Čet Apr 03, 2014 7:51 pm

Selam.Na osnovu cega ste to zakljucili ?

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Nermin ef. Zilic

Post od kamilica » Pet Apr 04, 2014 8:56 am

pa onda sto pitate za njega,kada niste zadovoljni sa odgovorom,ja kazem i tvrdim ja sam od tuzlanskog kantona i mogu tvrditi samo za njih nekoliko da su ok ko karamujic maoca ,drndic gradaccac,oruc tuzla,i to je to a sada tih novih ima na svakoj autobuskoj stanici po jedan ceka autobus da krene u akciju svoju zvana misija uspjesno lijecim i skidam to i to ,i tako moje misljenje ako ti se ne svidza odgovor sta cu ti ja,i ja sam imao dosta promasaja u lijecenju i mogu ti reci smucili su mi se tako neki eto selam

salihp
Mlađi član
Postovi: 84
Pridružio se: Pet Jun 22, 2012 6:38 pm

Re: Nermin ef. Zilic

Post od salihp » Pet Apr 04, 2014 9:13 am

Selam, musliman1234, ne znam ko je Nermin, ali slozio bih se s kamilicom, moj savjet ako ti je Maoca blizu, posjeti Karamujica, ispravno lijeci, mozes njegovu rukju poslusati i na jutjubu, imas ga i na fejsbuku, obrati mu se tim putem ako nisi u mogucnosti da ga posjetis, svaki savjet je dobrodosao.

musliman1234
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Jan 17, 2014 10:06 pm

Re: Nermin ef. Zilic

Post od musliman1234 » Pet Apr 04, 2014 2:18 pm

Selam.

MA pogresno smo se razumili, nije da ne zelim cuti takav odgovor nego me samo interesuje zbog cega.Mislim trebao bi da posotji neki razlog. Nikoga ja ne branim nego samo me interesuje to. Selam

Salih: Planirao sam posjetiti Enesa kada budem imao vremena ako Bog da. Selam

Odgovori