Molim vas pomozite

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
mirny
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Apr 13, 2014 8:58 pm

Molim vas pomozite

Post od mirny » Ned Apr 13, 2014 9:09 pm

Eselamu alejkum,u teskoj sam situaciji,majka mi je bolesna,odjednom se pocelo nesto s njom desavati,trenutno lezi u bolnici na psihijatriji,mislim da je u pitanju sihir,procitala sam simptome sihira i mislim da ima neke od simptoma,cesto se zna zagledati u jednu tacku i samo u to gleda kao zamisljena bude,ili pocne govoriti ,i spminjati neka imena odjednom,ili pocne rukama nesto da radi izvodi nesto,te namigivanje ,nekad ne zeli ni mene da cuje na telefon ne voli da je ispitujem puno,pocne se odjednom smijati,u zadnje vrijeme cesto i zaplace kad odem u bonicu,ona je inace zena koja vrlo rijetko u zivotu place ,a eto sad i place.inace zivim sama s majkom,molim vas ako mozete pomozite bilo kakav savjet je dobrodosao,sta da radim,ona mi je sve u zivotu.

EdinM
Mlađi član
Postovi: 164
Pridružio se: Čet Nov 29, 2012 8:33 pm
Lokacija: Sweden

Re: Molim vas pomozite

Post od EdinM » Ned Apr 13, 2014 10:50 pm

We Selam. Hvala i zahvala pripadaju jedino Allahu s.w.t. Neka je salavat i selam na naseg miljenika i poslanika s.a.v.s i njevogu casnu porodicu te uzorite ashabe. Cjenjena sestro, dovi Allahu da olaksa tvojoj majci a i tebi jer prolazis i ti i ona kroz tezak period i zivotno iskusenje. Ako si se pronasla medju tim simptomima koji se naj cesce pominju kod dzinskog oboljenja osobe, po mom nekom sudu najbolje bi bilo da svoju majku pokusas vratiti kuci,pa postepenim pristupom samoj njoj pokusati da vidis i da li se radi o tome o cemu sumnjas sama, pa mozes vidjeti da ucac rukje dodje kuci ili da odete kod ispravnog ucaca rukje. Sto prije to uradis to bolje. Molim Allaha s.w.t da vam olaksa i podari hajr.
Selam

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Molim vas pomozite

Post od kamilica » Pon Apr 14, 2014 9:23 am

alejkumu selam ,kao sto ti je predlozijo edin svoju majku nekako na mudar nacin izvedi iz bolnice,snadzi se vici sve kako kazu doktori ,ali ti radi po svom ,nadzi pravog ispravnog ucaca dok nije kasno slobodno reci u kojem mjestu zivis ili ako ne smijes okolina da ti se predlozi pravi ispravni ucac rukije ,da sestro ne nadrljas jos vise ako odes ko nekog da nekazem sihribaza ili gatara nekih pa da ti jos vise podeblja tvoje probleme,dobro se skoncentrisi ti si sada svojoj majci uz allaha dz jedini spas i nemoj da pogrijesisi,reko sam ti mi cemo ti pomoci da ti potvrdimo o nekimpravim i ispravnim ljudima koji se bave i rade i potpomazu u tim problemima,ja sam od tuzle i poznajem neke koji ti mogu pomoci tako da znas.

mirny
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Apr 13, 2014 8:58 pm

Re: Molim vas pomozite

Post od mirny » Pon Apr 14, 2014 9:11 pm

Eselamu alejkum,hvala vam sto ste mi odgovorili,najgore je od sveg sto sam ja sama kuci zivjela sa mamom,pocela sam skoro raditi ,i nisam u bas najboljoj finansijskoj situaciji,moju porodicu tu uopce ne zanima niti vjerujut toliko u hodze, cak sto vise,ovo njoj kad se desilo svi su digli ruke od nje,misle da je luda,niko me nije ni upitao treba li ti sta,sve je na meni.a ja radim,i strah me da ako dovedem mamu samu kuci ,a ja odem na posao da sebi sta ne napravi,a ne mogu da ne radim,moram nekako troskove pokrivati,ona nije skorz da ne zna,ona zna ,svega se sjeca nije zaboravila ni imena ,ja joj cak u bolnici kazem da prouci suru kursiju i da to stalno uci,ona prouci,jos uvijek zna,ona meni govori ,sine samo bismilom kud god krenes,,znaci svjesna je,ali dobiva ko te neke napade u nekim trenucima i pocne se gubit ,ko bude izgubljena odjednom,a prije nego sto ce se razbiliti na noc,ona je meni rekla da je boli stomak,pa onda ledza ,pa onda glava ,samo se smjenjivali ti bolovi odjednom,nije htjela ni doktoru tako da je hitna morala doci po nju,ja je nisam smjela samu ostavit u kuci,onda sam primjetila kod nje strah,nije htjela navece ni da gasi svjetlo,onda se prepadne mene u sred dana,taj dan je klanjala jos kad ce se razboliti,i vise nije,meni je toliko tesko svaki dan preplacem ,toliko sam nemocna ruke su mi potpuno svezane,inace sam iz visokog,da li postoji sansa ikakva da hodza neki ,ode u bolnicu ,da li znate nekog dobrog hodzu koji zivi blizu visokog

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Molim vas pomozite

Post od kamilica » Uto Apr 15, 2014 3:34 pm

selam sestro tesko ti je znam i ja sam i mnogi smo u nekim slucajevima slicnim i ja kada sam se razbolijo imao sam i ja svakakvih problema duga je prica,ako zivis u visokom ja sam negdje citao po internetu i ovdje je on spominjan jedan arap iz arapskih zemalja ali nije bitno moze ti nesto pomoci on je od neko mjesto ljesevo kod visokog ime mu je sejh hafiz imad el misri ,raspitaj se za njega i cajevima daje terapije i uci rukje eto toliko od mene selam.

mirny
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Apr 13, 2014 8:58 pm

Re: Molim vas pomozite

Post od mirny » Uto Apr 15, 2014 7:13 pm

da li imate fb ili skajp da se cujem sa vama molim vas

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Molim vas pomozite

Post od Enes » Uto Apr 15, 2014 8:06 pm

I dobro provjeri koliko ce ti naplatiti svoj tretman da se ne sokiras kad vec budes kod njega.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Molim vas pomozite

Post od kamilica » Sre Apr 16, 2014 3:53 pm

pa u pravu je i donekle i enes kazu nekima naplacuje i citao sam za te terapije masno,ali boze moj ako neko nejma na primjer ko ova djevojka ,zar nemoze zaraditi sevapa pa pomoci nekome ili haje neka naplati nesto skromno,ali ipak sam jedan put citao i onaj ko nejma da mu naplati neku manju svotu novca ,a hajd pa sve vjeruj,ja sam samo ti dao njegove podatke zato sto ti je blizu na to sam mislijo da nejdes negdje daleko ,ali ako je on skup pa ja se pitam doduse i ja sam nagrebusijo polijepo sa nekim koji lijece jedno na telefonu pricaju med i mlijeko a kada mu dodzes na noge kada ti zavali cijenu da covjek padne u nesvijest a ko bajagi svi rade u ime Allaha dz.neznam samo mogu reci tesko onom koje fasovao i kose nekome molis da ti neko pomogne to je to,ali ako je tako losa situacija novcana kod ove djevojke i njene majke,onda kod brata enesa u zavidovice pa malo sevapa zaraditi nije na odmet ,a i nesto naplatiti sve u mogucnostima takvih osoba.

mirny
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Ned Apr 13, 2014 8:58 pm

Re: Molim vas pomozite

Post od mirny » Pon Maj 12, 2014 4:09 pm

Eselamu alejkum,mama je dosla iz bolnice ,bila je malo smirila se ,ali nije dobro nikako,kontam da je ponovo vratim u bolnicu ne znam sta da radim,tesko mi je vratit u bolnicu ponovo,a strah me je i kod kuce ostavit,najgore sto ona nece da ide hodzi,ne mogu nikako da je nagovorim,nasla sam nekog hodzu kod nas u selu,uci rukju ,ali ona nece da ide,a on nece da dodje kuci,sta da radim,da li je bas moguce ,da je to sejtan sto joj neda da ode kod hodze a prije dok je zdrava bila,ja kad bi reci nekad hajmo hodzi malo da nam sta prouci ,posto nismo imali napretka ,ona je htjela,a sad nece ni da cuje da ide hodzi,Boze dragi veliki su me problemi snasli ne znam vise sta da radim,imam osjecaj da cu i ja izludjeti.

zegulja01
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 10:33 pm
Lokacija: svedska

Re: Molim vas pomozite

Post od zegulja01 » Pon Maj 12, 2014 9:03 pm

Eselamu alejkum
Koliko sam samo postova na ovom forumu procitao gdje su ljudi u ocaju i uvjek isto pitanje postavljaju: (Neznam vise sta da radim!!!) evo jedan video koji bas dobro objasnjava kad covjek misli da je sve uradio sta bi jos "TREBAO" uraditi.

http://youtu.be/7-TCzg2fyuE

Znam sad ce Haris biti srdit :lol: sta ce video ovdje :)

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Molim vas pomozite

Post od Haris » Uto Maj 13, 2014 6:31 am

Neću, neću :P

Nisam ja taki :D

Odgovori