Savjet za one koji traze pomoc!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
djetelina
pisem pomalo
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am

Re: Savjet za one koji traze pomoc!

Post od djetelina » Uto Mar 25, 2014 11:18 pm

Zanimalo me, pošto sam primjetila promjene na tabanima, da li je možda negdje spomenuto, pa naiđoh na post sestre Ummah. Spomenula je da joj je nakon učenja rukje nestalo crvenilo s dlanova i tabana. Ne sjećam se tačno od kada su mi takve boje, ali što znam da ima tome nekoliko godina kad sam svoje tabane upoređivala s drugima i pitala se zašto je u mene takva boja, crvena, bordo. Ovih dana sam primjetila da ta boja blijedi. Pored toga moja prorijeđena kosa je postala gusta. Osim lijepe boje u licu, primjetila sam da su mi noge pobijelile, nestalo je celulita. Mislim da nisam spomenula ranije da sam s teškoćom disala, kao da mi je nedostajalo kisika, što sad nije slučaj. Takođe se sjetih, spominjala sam da mi je vid bio pogoršan, a posebno u akšam, ja tad nit sam šta mogla čitati ni pisati.

elma1
Posmatrač
Pridružio se: Sub Apr 19, 2014 11:06 pm

Post od elma1 » Ned Apr 20, 2014 10:36 am

Essellamu Alejkum draga braco i sestre,
Vidim na ovom forumu,da nas na zalost sve vise i vise ima problema sa sihirima i dzinima,Allah dzs ih kaznio.Moj problem se je pojavio 1999 godine,imala sam jake bolove i napade,lijecili su me razno razni hodze i hadzije,nazivaju se tako iako su daleko od njih,davali su mi zapise,hamajlije,vodu itd.U decembru 2013 godine imala sam jak bol i napad,tada je dzin u meni ozivio,mucio me je na sve moguce nacine,imala sam jake bolove,napade,radio mi je sve i svasta,sto ne bi pozelila ni najgorem neprijatelju.Allah dzs me je uputio kod ef. Nisada Drndic u Gradacac,Allah ga nagradio,dao mu svako dobro.Moj dzin nije htio uci u njegovu kucu,nije ga mogao gledati i slusati.Ef. Nisad Drndic lijeci Ruk'jom,lijecim se i sada,hvala Allahu dzs i Nisadu,sada sam mashAllah,puno mi je bolje.Ne napadaju me dzini vise kao na pocetku.U meni ima vise dzina,glavni je u meni 30 godina a meni je 31 godina,pravili su mi na sve sto je bitno u zivotu,ljubav,brak,djecu,zdravlje,srecu pa cak i to da poginem.Draga braco i sestre ne idite bilo kome da vas lijeci,ne lijece svi,mnogi od njih su sihirbazi,mene su kao lijecili a bili su mnogi sihirbazi,po naredjenju mojih neprijatelja.Hamajlije,zapisi i slicno sve je to djelo sihirbaza,ja sam imala hamajlija,zapisa,konaca bezbroj ali hvala Allahu dzs postoje i oni koji lijece Kur'anom,kao sto je ef. Nisad Drndic.Allah dzs vam svima pomogao

Ninalina
Posmatrač
Pridružio se: Ned Jul 20, 2014 5:14 am

Post od Ninalina » Ned Jul 20, 2014 5:46 am

Selam alejkum

izvinite unaprjed za moj bosanski. Zivim u njemackoj i mnogo sam vec zaboravila.
Imam Problem...trazim hodzu u okolinu stuttgarta da mi pomoze. Ja vise neznam da li ja grjesim toliko u zivotu da mi se samo lose stvari dogode i da se sa najdrazima svadjam za stvari koji nisu ni vazni ili je to nesto drugo sta ja i nemogu zamisliti. Muka mi je vec pola godine i osjecam se kao da sam sama na svjetu da nemam nikoga ali i nemogu nikoga podnjeti ko mi dodje blizo. Citam vec od jutros po internetu nasla sam vas i citala za hamzu Subasica u Stuttgartu. Dali neko ima njegov broj ili ima neko iskustva sa njim ipak se ja toga bojim i neznam da li je to ok ili mi neko moze dati savjet sta trebam da da radim. Ako mi moze iko od vas pomoci molim vas stvarno neznam dalje.

Odgovori