Pogledaj neodgovorene postove | Pogledaj aktivne teme Danas je Pon Nov 20, 2017 3:53 am

Odgovori na temu  [ 109 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 Savjet za one koji traze pomoc! 
Autoru Poruka
pisem pomalo

Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Post Re: Savjet za one koji traze pomoc!
Zanimalo me, pošto sam primjetila promjene na tabanima, da li je možda negdje spomenuto, pa naiđoh na post sestre Ummah. Spomenula je da joj je nakon učenja rukje nestalo crvenilo s dlanova i tabana. Ne sjećam se tačno od kada su mi takve boje, ali što znam da ima tome nekoliko godina kad sam svoje tabane upoređivala s drugima i pitala se zašto je u mene takva boja, crvena, bordo. Ovih dana sam primjetila da ta boja blijedi. Pored toga moja prorijeđena kosa je postala gusta. Osim lijepe boje u licu, primjetila sam da su mi noge pobijelile, nestalo je celulita. Mislim da nisam spomenula ranije da sam s teškoćom disala, kao da mi je nedostajalo kisika, što sad nije slučaj. Takođe se sjetih, spominjala sam da mi je vid bio pogoršan, a posebno u akšam, ja tad nit sam šta mogla čitati ni pisati.

Uto Mar 25, 2014 11:18 pm
Posmatrač

Pridružio se: Sub Apr 19, 2014 11:06 pm
Essellamu Alejkum draga braco i sestre,
Vidim na ovom forumu,da nas na zalost sve vise i vise ima problema sa sihirima i dzinima,Allah dzs ih kaznio.Moj problem se je pojavio 1999 godine,imala sam jake bolove i napade,lijecili su me razno razni hodze i hadzije,nazivaju se tako iako su daleko od njih,davali su mi zapise,hamajlije,vodu itd.U decembru 2013 godine imala sam jak bol i napad,tada je dzin u meni ozivio,mucio me je na sve moguce nacine,imala sam jake bolove,napade,radio mi je sve i svasta,sto ne bi pozelila ni najgorem neprijatelju.Allah dzs me je uputio kod ef. Nisada Drndic u Gradacac,Allah ga nagradio,dao mu svako dobro.Moj dzin nije htio uci u njegovu kucu,nije ga mogao gledati i slusati.Ef. Nisad Drndic lijeci Ruk'jom,lijecim se i sada,hvala Allahu dzs i Nisadu,sada sam mashAllah,puno mi je bolje.Ne napadaju me dzini vise kao na pocetku.U meni ima vise dzina,glavni je u meni 30 godina a meni je 31 godina,pravili su mi na sve sto je bitno u zivotu,ljubav,brak,djecu,zdravlje,srecu pa cak i to da poginem.Draga braco i sestre ne idite bilo kome da vas lijeci,ne lijece svi,mnogi od njih su sihirbazi,mene su kao lijecili a bili su mnogi sihirbazi,po naredjenju mojih neprijatelja.Hamajlije,zapisi i slicno sve je to djelo sihirbaza,ja sam imala hamajlija,zapisa,konaca bezbroj ali hvala Allahu dzs postoje i oni koji lijece Kur'anom,kao sto je ef. Nisad Drndic.Allah dzs vam svima pomogao

Ned Apr 20, 2014 10:36 am
Posmatrač

Pridružio se: Ned Jul 20, 2014 5:14 am
Selam alejkum

izvinite unaprjed za moj bosanski. Zivim u njemackoj i mnogo sam vec zaboravila.
Imam Problem...trazim hodzu u okolinu stuttgarta da mi pomoze. Ja vise neznam da li ja grjesim toliko u zivotu da mi se samo lose stvari dogode i da se sa najdrazima svadjam za stvari koji nisu ni vazni ili je to nesto drugo sta ja i nemogu zamisliti. Muka mi je vec pola godine i osjecam se kao da sam sama na svjetu da nemam nikoga ali i nemogu nikoga podnjeti ko mi dodje blizo. Citam vec od jutros po internetu nasla sam vas i citala za hamzu Subasica u Stuttgartu. Dali neko ima njegov broj ili ima neko iskustva sa njim ipak se ja toga bojim i neznam da li je to ok ili mi neko moze dati savjet sta trebam da da radim. Ako mi moze iko od vas pomoci molim vas stvarno neznam dalje.

Ned Jul 20, 2014 5:46 am
Mlađi član

Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am
ako zivis u studgardtu imas u minhenu fuada abdulah seferagica ako ti nije daleko,imas tu dosta arapa i arapskih trgovina i arapskih dzamija ako znas dobro njemacki obrati se gore imas i ovdje sigurno nekih osoba koje isto imaju probleme ko i ti mozda ce neko procitati tvoje probleme pa ce ti se javiti,ima njih ovdje koji su u studgartu pa mozda cete se potrefiti i upoznati da ti izadzu u susret,selam

Ned Jul 20, 2014 8:19 am
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Odgovori na temu   [ 109 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8