Selam Enese trebami savijet

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Selam Enese trebami savijet

Post od visegrad_1 » Sub Apr 19, 2014 5:13 pm

Selam kako si jel kad imas bol u dnu leda jel tu sihr, bolovo u nogama teperaturu, teperaturu u licu , kad sam u namazu isto mi neko donese peglu na leda pa ona hoda, ,mozes mi reci sta kad sa morskom soli se kupas jel to nanosi bol njima itd pisi enese selam

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Selam Enese trebami savijet

Post od kamilica » Ned Apr 20, 2014 8:29 am

visegrad-1 selam alejkum znas sta ces da uradis kada te ta toplota pocera po tijelu,i ja sam imao po nogama jaku temperaturu vrucinu u misicia ,samo udzi u kupatilo to jest pod tus i samo se hladnom vodom okupaj ili dze ti je ta vrucina najvise samo hladnim mlazom ozezi pa ko izdrzi on tebe vrucinom a ti njega hladnom vodom.i ti njega malo baci u nesvijest tog tvog vruceg postanara .

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: Selam Enese trebami savijet

Post od visegrad_1 » Ned Apr 20, 2014 12:51 pm

selam kako si kamilica recimi sta morska sol radi tijelu kad sam poco koristit morsku sol sve me nesto jede po tijelu , drugo ruke mi crvene mislim dlanovi puno , jel dobro se okrenut prema kibli i spavati uvece a slusas el - bekaru, imam zijevanje to me proganja vec 1 god zijevanje vesvese strah ljutnja strasti od kako mi sihribaz salje , kako sihribaza pomesti jel rukojom da slusam sto vise

elma1
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sub Apr 19, 2014 11:06 pm

Re: Selam Enese trebami savijet

Post od elma1 » Ned Apr 20, 2014 2:07 pm

Essellamu Alejkum,
zamolila bih vas ako mi mozete pomoci,lijecim se skoro pola godina Ruk'jom,u to vrijeme dzini su iz mene progovorili,tjerali me na grijeh,radili mi sve i svasta,od napada,bolova,....Sada se hvala dragom Allahu dzs puno bolje osjecam,neki dzini su kao i izasli iz mene,cak je i ovaj glavni,koji je u meni vec 30 godina rekao da ce izac,posto njima ne treba vjerovat,ni ja im ne vjerujem,jer je rekla vec jednom da je izasla ali da se je ponovo vratila da istjera i ostale dzine.Ona govori sve za buducnost sta ce se desiti i na zalost u mnogim stvarima je u pravu bila,sta god da je rekla i bilo je tako.Ja sam ne udata,imam 31 godinu,pravili su mi na brak,ljubav,zdravlje,djecu,srecu pa cak i na to da poginem.Zanima me dali je moguce da su svi tek tako izasli?Nemam nikakvih reakcija vise ni na sto,ni na Ruk'ji,na ulju,medu,vodi,kada klanjam,ucim Kur'an,radila sam i hidzame i nije bilo nikakvih reakcija.Hvala vam unaprijed,Allah vas nagradio

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Selam Enese trebami savijet

Post od kamilica » Ned Apr 20, 2014 6:43 pm

visegrad.1 sta bih ti rekao na sve allah dz najbolje zna ,ali to bas sa rukama crvenilo i i to sto kazes crvenilo po tijelu svrabez ko da ti je trnje ili kao da te neko zarom zarijo pa te svrbi e bas ja to sada imam trenutno mi se to pojavilo zadnjih 1 mjesec bas to,znaci nesto ima desavas se,sad sta je to sa isanom dali je kazu starije nane ogramak-nagrajisao sam na nesto pogano baceno pa sam tu pogan pokupijo,koce ti ga znati vise,ja sam par puta probao to kupanje sa morskom soli,sve sto je korisno i sve sto su bolesne osobe probale nije na odmet probati sve pa dze opali,slusaj brate rukju ,bori se ,klanjaj,brate nadi sebi ako si u americi imas tamo neke nase ili arape pa to se kutari si vise,ili bosna majka i nadzi sebi nekoga ispravnog ucaca i to resavaj po lahko,ovako samo uvlacis se sve vise i vise,narodu je puna kapa svojih problema a kamoli da im ti ili ja pristajemo na muku,selam visegrad.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Selam Enese trebami savijet

Post od kamilica » Ned Apr 20, 2014 6:52 pm

elma sestro fala allahu dz kaze pola godine se lijecis i osjecas se odlicno,super ,hm ima nas koji se godinama mucimo pa nikako da se kutarisemo,nemoj se puno muciti oko toga ako su izasli sretno im bilo nek idu odakle su dosli,sad otvori cetvere oci ,nemoj da ponove nadrljas citao sam da si bila kod drndica nisada u gradaccu ,sa njim drzi kontakt ponekad odes na kontrolu,budi pod abdestom ,klanjaj, i sve to drzi pod kontrolom,jer ta osoba koja ti je to smjstila ipak je to ona osjetila kada si se lijecila drmalo je i nju neboj se,slusao sam drndica vise puta pravo dobar brat koji radi ispravno svoj posao ,i on sam kaze isto nek se vrati onom koji je to zlo uradijo neduznim osobama.

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: Selam Enese trebami savijet

Post od visegrad_1 » Ned Apr 20, 2014 9:22 pm

Selam kako ste ako kazes sanjao si mijesto gdje sihr odmah kazu to ti rekli laz , sta bi oni rekli da mogu nista sve treba da se sakrije zasto sakriti neprijatelja , zasto sakriti dusmana koji sije zlo ljudima jel u saudijskog arabiji odmah presuda smrtna kazna jeste ,zasto sakriti sihribaza i onog ko mu ide bolan svi cemo umrijet i doci pred Gospodara da nam sudi kako cu da sad branim onu sto ide sihribazu da pravi zapise konce odijecu , jel Allah dz kaze ko spasi jednog covijeka od dusevne ili fizicke bolesti ko da je spasio cio svijet ,koliko sam donjeg vesa bacio zasto sam bacio zbog cega izderan pojden zasto pojden znase zasto moju ves donji je sa 20 zenski goli slika na raskscu u napustenoj kuci samo znaju oni koji se bore protiv toga uz Allahovu pomoc selam kamilice

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: Selam Enese trebami savijet

Post od visegrad_1 » Pon Apr 21, 2014 4:37 pm

selam kako ste sta vi mislite jel bolje biti razdvojen muz i zena kad se lijece ili da budu skupa , ja to za sebe govorim trebam ici kod svoje vijerenice ali i moja vijerenica ide na tereapiju ija isto selam pisite

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: Selam Enese trebami savijet

Post od visegrad_1 » Pon Apr 21, 2014 10:41 pm

selam dali zna kako dijeluje curckovo ulje na sihr i urok pisite

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: Selam Enese trebami savijet

Post od visegrad_1 » Ned Apr 27, 2014 2:18 am

Selam kako ste dali se vama desavalo kad namazate crni kimom vrat ili potiljak da pocne pucketa vrat i glava ili morskom soli kad se okupate selam pisite

elma1
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Sub Apr 19, 2014 11:06 pm

Re: Selam Enese trebami savijet

Post od elma1 » Ned Apr 12, 2015 9:56 pm

Selam Alejkum,
Pitanje je za Enesa ali ako neko zna odgovor,molim da mi odgovori.Malo duze od godinu se lijecim kod ucaca Ruk'je i hvala dragom Allahu dzs moje stanje je puno bolje, Elhamdulillah.
Interesuje me dali mogu uc dzini u stan,prskat po stvarima,odjeci i ostavljat sihire ako je u stanu proucen Ezan u svakom prostoru i u stanu u dvije sobe uci na telefonu 24 sata Ruk'ja?
U sebi sam imala veci broj dzinova,hvala dragom Allahu dzs svi su izasli,napustili moje tijelo,ostao je jedan koji je u meni skoro pa od rodjenja.
Molim vas ako neko zna odgovor na moje pitanje,da mi odgovori.Allah dzs vas nagradio

Odgovori