pitanje

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

pitanje

Post od visegrad_1 » Sre Maj 21, 2014 12:26 pm

selam kako ste dali je imo neko sihr i kad ima itimni odnos sa svojom zenom bude tesko na srcu opterecenje itd nemoze disat itd sta treba radit tada selam pisite

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: pitanje

Post od visegrad_1 » Sre Maj 21, 2014 6:56 pm

selam stvarno mi nije jasno gledaju a nista neodgovaraju

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: pitanje

Post od kamilica » Sre Maj 21, 2014 7:06 pm

visegrad pusti sada tvoje intimne odnose nikome nisu na umu na ovom paklu vidis sta se desava u bosni koja katastrofa sa poplavama i odronima ,uhvati se ti lopate i kakve pomoci i pomozi narodu ko i svi mi pusti sada intimne odnose nejma se vremena sada za to i kome ja sada to toga stalo pozdrav i selam .

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: pitanje

Post od Haris » Sre Maj 21, 2014 8:58 pm

Prouči dovu koja se uči prilikom stupanja u intimne odnose, zabismilleti i u borbu.

Teško čovjeku padne uzbuđenje :D

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: pitanje

Post od visegrad_1 » Čet Maj 22, 2014 4:45 am

selam pomozi narodu kad tom narodu kazes nemoj ciniiti harame taj narod kaze lud si carobnjak itd budala Allah dz kaze ja necu promijeniti jedan narod dok se taj narod nepromijeni u biti prema tome jasan je pravi put od zablude ako misli neko da je Gospodar na ovoj zemlji nek bude ali ce samo malo uzivat ija sam doso davno 1992 iz visegrada ostala 55 duluma zemlje kuca zapaljena itd zasto je tako bilo zato zbog grijeha zasto je visegrad sav izgorio zbog grijeha ja vijerujem da cu doci pred Gospodara svog da mi presudi i ja ovo moram reci koliko nas Allah dz opominje opominje a mi jos gori Nuhov narod pogledaj malo ja napisem text svi gledaju niko nece nista da kaze ja doso iz usa 11 maja a pocele poplave 13 maja evo ovde u sarajevo da je Allah dz htio sve bi odnio ovo zabrde gazio sam potoke do damije sabaha vijeruj da je krenulo da se rusi sta da se bojim odredenog ili neodredenog samo im mogu pomoci da kazem vratitese Allahu dz namazu Kuranu nista drugo i necinite harame gdje dode sirk blud konac crveni ogovaranje vako bude

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: pitanje

Post od Haris » Čet Maj 22, 2014 12:20 pm

Hadžija, kamilica reče uhvati se lopate, ili pomozi donacijom, koji dolarčić iz USA.

Niko nije rekao da to nema veze sa haramima, mijenjanjem ljudi i sl., ali trenutno šta se može, može se.

Odgovori