Tumor i Sihir

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
brkata
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Maj 20, 2014 8:46 pm

Tumor i Sihir

Post od brkata » Uto Maj 20, 2014 8:54 pm

selam alejkum ,

ne znam d ali ima kakve veze tumor u glavi sa sihirom neki kazu ima , moze se Kuranom ljeciti neki pa kazu nema to nikakve veze i kao sto rece jedan hodza u blizini to ti je sto ti je :cry:

Dragi moji da li je moguce da tumor u glavi moze biti postavljen sihir


unapred hvala

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Tumor i Sihir

Post od Haris » Uto Maj 20, 2014 9:08 pm

Hmm,

Činjenica je da džinni hodaju po prljavim mjestima, i da tu prljavšinu na neki način unose u naš organizam.

Preuzeto sa wikipedie:
Uzrok najvećeg broja tumora nije poznat: Ipak za određene faktore se danas pouzdano zna da su uzročnici stvaranja tumora, a to su, pušenje, UV zračenja, određeni virusi. Sam proces nastanka tumora događa se već na molekulskoj razini, tj. poremećaji kontrolnih bjelančevina imaju svoju podlogu u oštećenjima gena koji te proteine i stvaraju. Oštećenje gena može nastati na dva načina:

kao posljedica vanjskih kancerogenih faktora (hemijski, fizikalni, mehanički, virusni agensi)
kao posljedica spontanih mutacija u organizmu.
Nastanak tumora se ne događa u jednom tačno određenom trenutku ili u kratkom vremenskom razdoblju. To je proces koji se sastoji od niza promjena na genotipskoj i na fenotipskoj razini. Taj niz promjena koji vodi od zdravog stanja ćelije do pojave tumora najčešće traje mjesecima i godinama.
Sad, Allah zna najbolje, to možda može reći neko ko ima eventualno neku medicinsku podlogu i znanje, ali evo i ovo je dovoljan znak "kao posljedica vanjskih kancerogenih faktora".

zegulja01
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 10:33 pm
Lokacija: svedska

Re: Tumor i Sihir

Post od zegulja01 » Sre Maj 21, 2014 8:38 am

selam alejkum

Kuran je lijek i milost: dali je tumor izazvan sihrom ili ne, allahovom voljom on se lijeci ovo je mislim dobro objasnio pr. Ferid Orahovac. ovo je samo dio od knjige:http://www.lijecenje-feridorahovac.me/dizajn/knjiga.pdf

brkata
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Uto Maj 20, 2014 8:46 pm

Re: Tumor i Sihir

Post od brkata » Čet Maj 22, 2014 8:45 pm

Hvala vam puno

ne znam sta da radim

jel bi trebala (pokusati ) uciti rukju ili.....

sta da radim ne znam

ima jedan Hodza pouzdan koji uci rukju ali ne znam d ali je to potrebno

imali neko NEKAKV SAVJET KAKO SE RIJESITI ILI POMOCI OSOBI SA TUMOROM :cry:

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Tumor i Sihir

Post od maslina » Čet Maj 22, 2014 8:52 pm

pa neka poslusa rukju, brzo ces vidjeti ima li problem ili ne. sve pise ovdje na stranici. Rukja je na dnu stranice.

http://www.lijecenje-kuranom.com/audio

Odgovori