ucac rukje u Sarajevu

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
emir_888
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Sre Jun 11, 2014 1:08 pm

ucac rukje u Sarajevu

Post od emir_888 » Sre Jun 11, 2014 1:14 pm

Esselamu alejkum.Novi sam ovdje.Da li neko zna pouzdanog ucaca rukje u Sarajevu.Prije 9 godina sam isao u Ljesevo kod Imada ebu Tesnima(Hasana).Nakon njegove rukje je odmah bilo sve normalno,Allahovom voljom,ali mi se opet javila teskoca.Nisam u stanju otici do Imada sada,ako iko zna je li jos u Ljesevu?I ako iko zna pouzdanog ucaca rukje u Sarajevu?Hvala i esselamu alejkum.

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: ucac rukje u Sarajevu

Post od visegrad_1 » Uto Jun 17, 2014 1:15 pm

selam brate a gdje dode lijesevo jel kod ilijasa ili imasli broj od ovog ucaca selam brate i nasta on uci selam brate pisi

emir_888
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Sre Jun 11, 2014 1:08 pm

Re: ucac rukje u Sarajevu

Post od emir_888 » Čet Jun 19, 2014 6:11 am

nemam,isao sam mu davno,uci na vodu,med

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: ucac rukje u Sarajevu

Post od visegrad_1 » Čet Jun 19, 2014 7:26 am

selam brate recimi koliko si puta iso kod njega ,koliko vremenski uci rukiju 30 min ili vise jesil povracao davilo te gusilo itd jesil imo vesvese itd
koliko naplacuje

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: ucac rukje u Sarajevu

Post od kamilica » Čet Jun 19, 2014 6:35 pm

pa visegrad zar se jos nisi kutarisao belaja.

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: ucac rukje u Sarajevu

Post od visegrad_1 » Čet Jun 19, 2014 11:20 pm

selam nisam jos iskusenja neke stvari nisam vijerovo sada sam se uvijerio kad sam se ozenio sada shvacam sta je sihr itd da ce Allah dz izlaz AkoBogda dever dunja bio sam kod rezaka i njega sam razijevao kad mi ucio on uci 20 min mozda i manje sta reci borba koja nikad neprastaje da nam Allah dz pomogne stvarno mene zanima ja uvece lijepo spavam nista nesanjam itd nista me neprogoni jedino kad dode dan odar mi dode vesvese,ruzne misli , zijevanje , teret na srcu , nikako se neosijecam dobro , skoro se ozenio odar nemogu imat itimni odnos sa zenom teret na srcu gusenje itd sve mogu slusat Kuran citat sve nista mi to nesmeta ici u damiju itd ali nikako se neosijecam dobro nemam snage kuveta neznam sta reci sta reci nema predaje nema povlacenje sta reci da nam Allah dz pomogne Allah dz kaze strpljivost i molitva za ove moje probleme ja sam sve kriv da sam znao da nevalja to radit nebi radio da mi Allah dz oprosti nemogu to vrijeme vratit sve moj grijeh nemoral samo to nista vise to mi je srce razjelo zivce mi pojlo rastrehlo sta reci da zna covijek gdje ce glavu izgubit tu nebi iso

emir_888
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Sre Jun 11, 2014 1:08 pm

Re: ucac rukje u Sarajevu

Post od emir_888 » Pet Jun 20, 2014 1:30 am

isao sam oko godinu dana,uci rukju nekih 20 minuta,nisam imao apsolutno nikakvih reakcija ili bar nisam primijetio,povracanje nisam imao sto je i njega cudilo,ali je meni nakon prve njegove rukje bilo,Allahovom voljom odmah bolje,onda sam se prepao necega i opet sve isto,mozda cak gore i izgubio sam svaki kontakt sa njim,pa neka neko javi tj. odgovori na moje prvobitno pitanje,ako moze,jer ne mogu da trpim vise,trpim godinama......hvala i selam

Odgovori