pitanje u vezi onih koji prave sihire

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
cifutela
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jun 02, 2014 1:33 pm

pitanje u vezi onih koji prave sihire

Post od cifutela » Pon Jun 02, 2014 1:43 pm

Selam braćo,

nalazim se u nedoumici. Godinama sam osjećao poteškoće pogotovo sa školom, bio sam uvijek super đak međutim uvijek sam imao neke čudne nervoze. Počeo sam se liječiti i tokom liječenja me je zaintrigiralo šta se dešava sa onima koji čovjeku prave sihire? Meni je naime radilo mnogo osoba, ali jedino izgleda se ja osjećam loše. Oni čini mi se, su i živi i zdravi i veseli. Da li je za te osobe samo na onom svijetu kazna ili im se vrati to i na ovom svijetu?

Također interesuje me, ako im se vraća sihir koji su pravili, da li im se vraća svo vrijeme dok se liječim ili samo ako se potpuno izliječim?

Radile su mi najmanje dvije drugarice na ljubav, jedna na školu kao i dio rodbine. Znam da zvuči čudno ali vjerujte mi da je tako.

Ima li iko primjer da se nekome ko sihir pravi vratilo, i šta mu se desilo??

Našao sam na internetu neki primjer pravoslavne vračare, ali to je jedini primjer. Ako se vraća, da li se vraća i osobi koja je naručila sihir ili samo onoj kod koje je otišla da napravi?

Halalite ako je post malo nepregledan ali molim vas da me razumijete.

cifutela
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jun 02, 2014 1:33 pm

Re: pitanje u vezi onih koji prave sihire

Post od cifutela » Pet Jun 20, 2014 9:51 am

Iko da odgovori :( ???

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: pitanje u vezi onih koji prave sihire

Post od maslina » Pet Jun 20, 2014 2:26 pm

nemoj se opterećivati šta se dešava sa onima koji se bave tim poslom, da li se njima to vraća itd... šta ti imaš od toga? Nikakve koristi! Bitno ti je da se ti rješiš prolema, sve ostalo nije relevatno.

cifutela
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jun 02, 2014 1:33 pm

Re: pitanje u vezi onih koji prave sihire

Post od cifutela » Pet Jun 20, 2014 8:09 pm

Boli me nepravda, mislim da je to normalno, svako ko je nešto slično doživio razumije me.

Tim putem su mi otuđili mnoge stvari i sebi prisvojili. Pravda je Allahova osobina nije šejtanska.

Zato Allaha i molim za pravdu, ali me iz tuđeg iskustva interesovala šta se tim zlim ljudima na kraju desi.

A slažem se da čovjek treba njegovati ljubav prema uzvišenom i ne predavati se mržnji.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: pitanje u vezi onih koji prave sihire

Post od kamilica » Sub Jun 21, 2014 9:50 am

jarane selamim te puno znam u kakvom si da tako kazem u haosu ali burazeru nisi jedini bolan ,ima nas na hiljade koji smo fasovali ko ti i bolan jos gore od tebe ,tebi su tvoji problemi mozda najzesci ali varas se narod nejma snage da pisu o svojoj muci,sta ih je sve snaslo,ja sam mozda duplo gore od tebe nastradao ,ali i mene je isto mucilo na pocestku sta ce biti sa onim sto su mi ga namijestili,mucilo me pa mogao sam u ludnicu otici,i onda sam povukao rucnu i samo sam se okrenuo allahu i samom sebi i rekao sam sebi sine majcin pljuni u svoje sake i lijeci se i suti borimse sam,i u lijecenju sam imao na desetine pogrijesnih koji lijece pa i oni ti ga malo sa strane koju stoju cape i kazu u ime allaha bit ce dobro,itd itd itd,zato ti kazem moras prekinuti sa tim sabur sabur i samo sabur ,podvuci svoju crtu svoga zivota,znaces ko je ti prijatelj ko neprijatelj razgranici sa time,i gledaj pravo a te dusmane prpusti dragom allahu nek im on sudi eto tako hajd ziv ti meni bijo bice ako bogda dobro.

Muslimanka87
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Ned Apr 06, 2014 10:37 am

Re: pitanje u vezi onih koji prave sihire

Post od Muslimanka87 » Ned Jul 06, 2014 2:11 am

Polazim od sebe i vjerujem da svako ko se nadje u ovakvoj situaciji sigurno pomisli ko je to učinio i šta će biti sa tim ljudima. Međutim, prije će biti da su to šejtanske vesvese, nego nešto što nas uopće treba zanimati. Usmjeri svoj život na izlječenje i pozitivne stvari, pa ćeš vidjeti inšAllah što se budeš bolje osjećao sve će te manje zanimati takve stvari, jer će tvoj život biti sve ljepši :D

Odgovori