Lazni pomagaci i zapisi

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
moc ljubavi
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Jul 17, 2014 1:46 pm

Lazni pomagaci i zapisi

Post od moc ljubavi » Čet Jul 17, 2014 2:08 pm

Esselam alejkum,

Tek sam se prijavila na forum te sam zelila da sa vama podijelim svoje iskustvo i da trazim misljenje ili savjet. Prije jedno 5 mjeseci sam otisla nekom efendiji za pomoc jer sam u braku i nemamo djece te me je pitao za ime i prezime i ime majke. Nakod sto je nesto napisao na papiru rekao je da me je neko urekao da nemam djece i da to trebam skidat i da mu dodjem kad je mlad mjesec da mi uradi "odljeve". Taj put mi je napisao nesto na papir, smotao u trokut i rekao da nosim uza sebe, tj.da drzim uz sebe.

Drugi put sam mu dosla kad je rekao, opet mi je dao zapis da ga drzim pod jastukom ali nije spominjao odljeve i ciscenje naucenom vodom. Rekao mi je da mu opet dodjem za par mjeseci. Osoba u nuzdi i unutarnjoj zelji za potomstvom trazi pomoc na razne nacine ali sad vidim da sam jako pogrijesila sto sam otisla ovom covjeku, na nagovor prijateljice, koja je opet velika vjernica te sam povjerovala da bi mi mogao pomoci.
Pravi razlog moje brige ili straha dolazi iz proslosti. Naime vec sam imala jedan brak koji je unisten zbog uticaja dzina, te sam isla na ucenje Rukije i nakon toga sam sama dovila i molila se dragom Allahu dok nisam osjetila poboljsanje. Nakon drugog braka sam osjetila brigu i strah da jos uvijek nije sa mene ocisceno u potpunosti sihr jer sam imala povremene napade nervoze, depresije i cudnih snova te sam imala ruzan osjecaj da ipak nesto postoji. Na molbu da mi se uci istihara, efendija mi je rekao da nemam sihri ali sam se previse brinem. Nakon toga sam otisla ovom hodzi koji mi je uradio zapise. Nakon ovih mjeseci nije doslo do trudnoce ali sam svaki mjeseci imala neku komplikaciju sto me je dodatno rastuzivalo.
Medjutim, hvala dragom Allahu da mi je dao snage i mogucnosti da uvidim svoju gresku i glupost i da mi u mjececu Ramazana otvori oci i ukaze u kakvoj sam bila zabludi.
Danas sam zapalila sve zapise i dugo im je trebalo da izgore. Prethodno sam uzela abdest, obavila podne namaz i dok sam obavljala ovo stalno sam ucila na glas. Na kraju sam osjetila veliko olaksanje. Prije nego sam zapalila zapise uslikala sam jedan te me zanima gdje to mogu postaviti da pogledate i da mi neko iskusan kaze sta to znaci. Za mene je to gomila zvrljotine bez smisla, ali ima neki trokut i neka nerazumljiva slova i simboli. Nema nista sto mi sugeriralo na arapsko pismo.

Zamolila bih vas da mi kazete sta da radim sa pepelom i da li da odem nakon ovoga nekome na ucenje Rukije.

Hvala vam unaprijed i neka vam Uzviseni Allah podario mir u dushi i svako dobro.

moc ljubavi
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Jul 17, 2014 1:46 pm

Re: Lazni pomagaci i zapisi

Post od moc ljubavi » Pon Jul 21, 2014 8:44 am

Selam,

Imam problema da postavim fotografiju zapisa ali se nadam da cu uspjeti jer zelim da sa vama podijelim ovo i da vas zamolim za misljenje.

Zna li mi iko reci sta uciniti sa pepelom od zapisa.

Hvala unaprijed
Prikačeni fajlovi
IMG_20140721_104036.jpg
(218.55 KiB) Preuzet 1140 puta

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Lazni pomagaci i zapisi

Post od kamilica » Pon Jul 21, 2014 8:31 pm

pokupiti i niz vodu baciti,da voda nosi sve,barem tako ja mislim.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Lazni pomagaci i zapisi

Post od Haris » Uto Jul 22, 2014 1:09 am

Ovo kao da je neko isprobavao novi potpis doktorski :)

Najbolje ti je spali negdje gdje niko ne hoda. Jer ako pustiš niz vodu opet ode nekom drugom na prag.

Odgovori