Ocajan trazi pomoc...

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Referee
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Sre Sep 24, 2014 3:16 pm

Ocajan trazi pomoc...

Post od Referee » Sre Sep 24, 2014 3:59 pm

Dragi prijatelji,obracam vam se u nadi da ce te mi pomoci.Imam 49 godina,zivim u Njemackoj. Vec 15 godina imam invalidsku penziju,navodno radi teske depresije.Tako su godine prolazile,ja sam bio tuzan,nezadovoljan...Poslije rastave od bivse zene sam zapoceo novu vezu sa jednom zemljakinjom,prije otprilike 10 mjeseci.Do te zene mi je mnogo stalo,jer mislim da sam konacno nasao zenu svog Zivota.Ali se iz mjeseca u mjesec moja situacija pogorsavala.Sto sam se vise vezivao za nju postajao sam sve "ludji i ludji".I prije sam bio ljubomoran,ali je sve to bilo u granicama normale.Sada mi stalno dolaze misli i sumnje,koje me dovode do ludila.Ljubomoran sam na tipove iz njene proslosti,ljubomoran sam u sadasnjosti i ne zelim da imam takvu buducnost.Nemam ni trunke samopouzdanja i vec mjesecima maltretiram i sebe i moju ,sada vec vjerenicu.Nocu me bude "ljubomoorni"snovi,ujutro se dizem sav depresivan.Samo zato sto se toliko volimo smo obadvoje izdrzali to ludilo.
Prije 23 dana, u momentu kada smo obadvoje bili slomnjeni od jos jedne od brojnih "eskalacija",je ona pomislila da tu nisu cista posla,jer je i sama bila zrtva crne magije prije ca.25 godina i jedva prezivjela.
Tada sam stupio u kontakt sa jednim hodzom iz Holandije,kome sam poslao moje i njene podatke i objasnio mu situaciju,on me je odmah narucio kod sebe i rekao mi da je to 15-tak godina u meni i da mogu da budem sretan sto nisam poludio...Osim Toga je sigurno da to ne dolazi od moje vjerenice i da je ona "cista".Napravio mi je zastite i dao"terapiju",koju sam ja i upraznjavao.Bilo mije nesto bolje,ali su te ludacke misli i dalje dolazile,samo sam sada znao bolje sa njima da se borim.Poslije 7 dana sam jos jednom Isao kod hodze,koji mi je tada Radio sa olovom(gasenje ili tako nesto).Pokazao mi je sta je sve bilo u meni i pritiskalo me tako dugo.
Meni je poslije Toga bilo mnogo lakse.Od tada su prosli 13 dana i dalje mi sejtan "sapuce" ali sada znam o cemu se radi.
Hodza,kome sam beskrajno zahvalan,mi rece da to oslobadjanje od crne magije moze da traje 21,nekada i do 51 dana,pogotovo zato sto je tako dugo bilo u meni.
Ja se svaki dan molim bogu i allahu da se oslobodim tih strahova i da mogu opet da uzivam u zivotu i ovoj ljubavi,bez ovih crnih misli,ljubomore i tuge.
Bio bih vam zahvalan da mi napisete neki komentar,prije svega da li to stvarno traje toliko dugo,da li cu se opet vratiti u normalno stanje,biti veseo,moci da primim ljubav od moje partnerke i svih ostalih ljudi koji su mi vazni.da li se radi o mom nestrpljenju,da li cu uspjeti da se rijesim ovih demona?Vjerujte mi da sam ocajan i razocaran,jer mi je neko unistio 15 godina Zivota...
Unaprijed hvala na pomoci

Islam u srcu i duši
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Pet Sep 19, 2014 10:23 am

Re: Ocajan trazi pomoc...

Post od Islam u srcu i duši » Sre Sep 24, 2014 5:20 pm

prvo da ti Allah dragi olaksa i pomigne ti.a sto se tice tog hodze jedno ti mogu reci a to je da ti on sigurno nece pomoci.crna magija se nemoze unistiti zapisima i hamajlijama sigurno.to ce ti svaki iskreni musliman reci.moj ti je savjet da nadjes nekoga ko uci rukju bez ikakvih zapisa i hamajlija.neznam da li obavljas namaz redovno i ako ne obavlljas pocni da obavljas vjeruj mi da ce ti to mnogo pomoci.zna dobro stanje u kojem se nalazis jer mi je isto bilo.i vjeruj da mi je vjera najvise pomogla.iskreno ti savjetujem da nadjes nekga ko uci rukju ispravno bez zapisa olova itd...vjeruj mi pomoci ce ti vise od tog hodze iz holandije.a u njemackoj ima onih koji to rade ispravn.neznam u kojem si gradu ali znam da ima onih koji uce rukju u njemackoj.zaista neznam sta vise da ti kazem.zelim ti sve najbolje.selam

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: Ocajan trazi pomoc...

Post od visegrad_1 » Čet Sep 25, 2014 5:59 am

Selam kako ste brate moj ti prvo trebas da se ozenis sa tom zenom iskreno da se pokajes za grijehe I da pocnes da klanjas 5namaza sabah jaciju u damiji nemoj ici u zinaluk jel to propaat sve sto imas. depresiju sro inasvje doprinio je blud selam

visegrad_1
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Pon Mar 31, 2014 4:04 pm

Re: Ocajan trazi pomoc...

Post od visegrad_1 » Čet Sep 25, 2014 8:03 am

Selam ako si u kreditu to prekidaj ondar blud koji ima 6patnji 3ovog svijeta I 3ahiretskog sto se tice ovog svijeta gubis sjaj lica brzo umires I trajno siromasan ondar Allahova kazna,Allahovs srzdzba I vatra sve drustvo promijeni ondar hranu pocni jesti voce povrce orasi med cajevi za smirenje katarion maticnjak levanda kamilica zobne pahuljice felek I nas uci poi 1000puta svaki namaz u damiju

Odgovori