Imam problem sa mokracom

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
AldinAldin
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Ned Okt 26, 2014 8:35 pm

Imam problem sa mokracom

Post od AldinAldin » Ned Okt 26, 2014 8:56 pm

Esselamu alejkum, hvala kao prvo na vrijeme koje ce te na mene koristi. Ja sam se priblizio vjeri prije mjesec dana, bio sam uvjek vjernik ali kao mnogo momaka od 20 godina cinio sam dosta grijeha, prije malo vise od mjesec dana sam se totalno promjenio, presto sam pit, slusat muziku, i dosta ti stvari; uz to sam poceo obavljat i namaze i ucit kur'an, i od tada osjecam taj "problem". Kada klanjam ili ucim kur'an imam uvjek potrebu u wc mokrit, u pocetku sam i iso, klanjam sunnet odem u wc i nista, potreba nestala, pocnem klanjat farz i opet; isto to mi se desava kad ucim castni kur'an; sto se toga tice samo kad sjedim za stolicu manju potrebu imam,ali kad sjednem na pod posle klanjanja i pocnem ucit, to je neizdrzljivo. Priznajem vam da sam prije 3 sedmice imo tu potrebu i kroz cjeli dan, ali sam otiso doktoru. U pocetku bio sam ubjedjen da to najvise osjecam uz namaz zbog velike koncentracije. Doktor mi je prepiso antibiotike i specijalne nalaze krvi i mokrace; stim antibioticima kroz dan ta potreba je prosla a ostaje u tim vjerskim zadatkama koje obavljam. A sto se tice nalaza, svi su extra bili, doktor mi je reko da moze bit samo faktor hormona. Ja neznam sta da bomislim, i sta da uradim. Inace sam pobozna osoba, elhamdulillah nemam ozbilnji problema u zivotu, i hvala Uzvisenom Allahu, zadovoljan sam svom zivotu; ide mi sve ljepo, ono sto nemam sve se moze uz Allahovu pomoc postic; samo sto me malo taj problem muci. Osim nekada, ali rjetko, budem puno tuzan koji sat, ali ondah klanjam,dovim, ne prodje puno i vrati mi se mir i dragi osmjeh. Sta vi mislite na to?? Hvala unaprijed, i da te Veliki Allah nagradi za tvoj rad i trud!

djetelina
pisem pomalo
Postovi: 28
Pridružio se: Uto Okt 01, 2013 8:46 am
Lokacija: Sarajevo

Re: Imam problem sa mokracom

Post od djetelina » Čet Okt 30, 2014 11:17 pm

Alejkumu selam,
imaš na ovoj stranici audio rukju , pa preslušaj

Odgovori