molim za pomoc, hitno!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Alisa_1
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Sub Jan 10, 2015 11:05 pm

molim za pomoc, hitno!

Post od Alisa_1 » Sub Jan 10, 2015 11:18 pm

Pozdrav. Iskreno prvi put sam na ovakvim forumima ( i opcenito forumima) i neznam kako poslati poruku,niti dali se moze... Dakle imam muza godinu i pol, u vezi smo bili 2 godine, sve je islo ljepo,ljubav na prvi pogled, ali smo imali puno neprijatelja koji su nas pokusavali rastaviti.. Svadjamo se vec 2 godine, ali smo mislili prije braka da ce biti bolje kada udjemo u brak, osjecamo odvratnost jedan prema drugome, svadjamo se oko banalnih stvari ( pomakne casu sa stola i onda ja nevidim televizor i tu nastaje svadja) nekada kada ga gledam vidim neku odvratnu osobu, kao da nije on, razgovarali smo o tome i on je rekao da isto to vidi u meni.. ali samo nekada.. u svadji smo stalno, ( mozda pola sata dnevno smo dobri) pokusali smo sve, razgovor, dogovor, ali neide, cak smo se htjeli rastati, ali smo se dosjetili da su mozda ti "neprijatelji " pokusali nas na ruzan nacin odvojiti... neznam sta da radim, nemam novaca da idem nekome ko ce nam reci dali je sta u nama.. nismo neki vjernici iskreno, ( svoje volim tudje postujem) drzim se osnovnih stvari islama.. on je uzasno ljubomoran, govori mi odvratne stvari zato sto zakasnim 20 min s posla zbog prometa ( to su stvari koje niti jedna zena nezeli cuti ).. u 90 % slucajeva nezelim imati odnose s njim, jer se neosjecam ugodno, osjecam kao pritisak... Cak ga znam nekada u snu daviti, derati se, plakati... neznam sta da radim vise, imam osjecaj da cu poluditi, molim vas da mi odgovorite sto prije, i nadam se da ce mi doci nekakva obavjest jer se nekuzim u ovo... mogla bih pisati danima o nasim problemima, al mislim da nema smisla, mislim da je ovo dovoljno... :( unaprjed hvala...

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od Haris » Ned Jan 11, 2015 8:17 am

Ovdje možeš pročitati malo o tom rastavljanju.

http://www.lijecenje-kuranom.com/vrste- ... stavljanja

Ne trebaju ti veliki novci da odeš nekome pouzdanom. To je uglavnom samo trošak puta, a oni iskreni učači uzimaju koliko im daš.

Reci nam odakle si da ti preporučimo nekog ako ima u blizini.

Alisa_1
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Sub Jan 10, 2015 11:05 pm

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od Alisa_1 » Ned Jan 11, 2015 9:22 pm

iz Zagreba... evo moj muz odbija to slusat, govori mi da pocnemo kao sutra, i da ja nisam normalna...

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od Haris » Pon Jan 12, 2015 1:30 pm

Pokušajte u toku dana, inače kad padne mrak džinni polude, blago rečeno :P

Ako muž radi po dani, čitav dan pusti Kur'an da uči ( malo da se isfiltrira kuća :D ). Evo jedan od učača: https://www.youtube.com/watch?v=Ktync4j_nmA

Ukloni slike ljudi i životinja iz kuće, i sve što podsjeća na kipove i figure.

Sretno :D

Alisa_1
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Sub Jan 10, 2015 11:05 pm

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od Alisa_1 » Pon Jan 12, 2015 8:57 pm

Ne radi... ja radim po danu, znaci ujutro smo slusali nije bilo neke reakcije, poneko trzanje i stiskanje zubima, a noc prije je poludio, skoro se ispovracao, mrmljao, plakao, smijao se, trzao se... a evo upravo uzima abdest i spremamo se ponovno poslusati... nadam se da ce ovaj put biti dobro, makar ako bude dobro to znaci da nam je brak los, i da nema popravka, ali radije bi to, nego da ima problema sa dzinovima.. neznam vise...hvala Harise :)

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od Haris » Uto Jan 13, 2015 6:49 pm

U oba slučaja je rješivo. Ako nema džinna onda se treba razgovarati, i naći zajedničku riječ. A ako ima džinna, onda uz Allahovu pomoć, kroz namaz i slušanje Kur'ana opet razgovarati. Treba problem prihvatiti, pokušavat riješiti ga se, a nastavit živjet dalje sa svojim obavezama.

Imran
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Jan 15, 2015 7:08 pm

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od Imran » Čet Jan 15, 2015 7:26 pm

Eselamualejkjum imam jedan problem ako se neko susretao molim za savjet vec 2 godine imam mutninu u glavi osjećaj da cu pasti nervozu radio sam sve moguce nalaze u bolnici od ct eeg krvne slike ekg srca ultrazvuk srca color dopler glave vrata stitnu abdomene kolonoskopiju gastroskopiju sve u redu medicina kaze zdrav neuropsihijatara tablete inekcije ubijaju nepomaze isao sam i na rukju slabo sad me zanima dobar ucac rukje i da li sam po sihirima il je moja psiha stradala umoran sam nemam snage nesmim izlaziti strahovi vladaju sa mnom inace sam ozenjen i imam dva sina i sve ok ali ja nikako da se pokrenem svaki dan isto manta i od toga strahovi veliki dolaze ako neko zna kako da mi pomogne da nastavim lijep zivot sa porodicom. Eselamualejkjum

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od maslina » Čet Jan 15, 2015 9:14 pm

Ako medicina kaze da je sve ok, onda je moguce da je problem na ovom polju. Kako ti je bilo na rukji kada si isao? Samo ucio ili? Koliko dugo je ucio?

Imran
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Jan 15, 2015 7:08 pm

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od Imran » Pet Jan 16, 2015 9:16 am

Isao sam kod razni ucaca jedni su salijevali strahu drugi su ucili Ku'ran pravili neke amajlije sve sam to pobaco drugi su ucili ispravnom metodom kod mnogi nije bilo efekta nista samo slusam sta uci jedino kod seiha jednog derviskog reda tu mi je dugo ucio tresao sam se u stojecem polozaju digla se sama ruka i onda sam pao nadimao se i samo sam izgovarao Allah kao izisao je na usta jos par puta sam istom isao malo pomoglo i nista ja sam trenutnno samo u kuci lezim vec dvije godine malo izidem al pocne mantati bjezi u kucu od toga me fata strah u sta god pogledam odma mi ruzne misli smrt bolest smr moji bliznji i tako na neuro su rekli da necu pasti nikad da se nebojim ali dzaba ja idalje sam unisten nemogu bit dugo djecom suprugom najvise volim biti sam ionda samo misli gdje god zigne ja problijedim nemogu raditi nista nesmijem u dzamiju kao pascu nesmijem nikom na dzenazu otic inace sam imao lose djetinjstvo od strane roditelja bio borac i sad kad ono finno sa porodicom belaj inace sam godinam mujezin bio u svojoj dzamiji vjerski sam nastrojen koliko Allah najbolje zna. Eselamualejkjum

Imran
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Jan 15, 2015 7:08 pm

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od Imran » Pet Jan 16, 2015 9:20 am

Bilo je tu i jaki ucaca cak iz Maroka ovdje kod mene na sam iz kraine ali slabo imam osjecaj da je strah zavlado samnom previse ili je psiha ili su dzini ili sihir ili urok mozda mi treba iskren jak najaci ucac na tom polju da otkrijem a ne samo da me uzima za pare.

Imran
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Jan 15, 2015 7:08 pm

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od Imran » Pet Jan 16, 2015 10:14 am

Da li znate na usk kantonu iskrenog i jakog ucaca rukje.

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od kamilica » Ned Jan 18, 2015 5:00 pm

Imas brate fuada seferagica iz cazina i fuada baltica iz bihaca selam

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od Haris » Pon Jan 19, 2015 7:14 pm

Seferagić je u Njemačkoj čini mi se.

Imran
Posmatrač
Postovi: 6
Pridružio se: Čet Jan 15, 2015 7:08 pm

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od Imran » Pon Jan 19, 2015 8:21 pm

Jeste u njemackoj najaci je Stulanovic al on to neradi vise

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: molim za pomoc, hitno!

Post od kamilica » Uto Jan 20, 2015 1:58 pm

Jeste seferagic u njemackoj al svremena na vrijeme dodze u bosnu ima fuad baltic pa onaj iz australije dolazi cesto u bihac uci covjek mislim nemogu da se sjetim imena

Odgovori