Ljubavna Dova

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Nadanje15
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Mar 02, 2015 2:07 pm

Ljubavna Dova

Post od Nadanje15 » Pon Mar 02, 2015 2:52 pm

Postovani, Mozete li mi reci jeli ovo dobro procitati ponekad i kad je najbolje. Nasao sam na nekom forumu.
Kaze dova 30 puta a salavat 11 puta prije toga.

Dova:

NADAJ ALIDŽAM MAZHAR AL ADŽAIBI TADŽID HU AV NAL LAKA FIN NAVAIBI KULI HAMIM VE GAMIM SADŽANDŽALI BI NABUV VATIKA YA MUHAMED VA ITIKA BULA YA ALIJU YA ALIJU YA ALIJU FA U TAVAL ZAKON FA KJUL HASBIJ ALLAHU LA ILAHA TE HU ALAJHI TAVAKALTU VA HUVA RABUL ARŠIL AZIM. JA ANTA ALLAH HASBI ALA N.N.(IME TE OSOBE) ATIF ALAIDŽA VA AKBIL LI.


Ovo je salavat

ALLAHUMME SALLI ALA MUHAMMEDIN VE ALA ALI MUHAMMED KEMA SALLEJTE ALA IBRAHIME VE ALA ALI IBRAHIME INNEKE HAMIDUM MEDŽID.



Jeli ovo dobro napisano i tako to.
Hvala unaprijed ..

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Ljubavna Dova

Post od Haris » Pon Mar 02, 2015 7:40 pm

Bolje ti je da zaobiđeš ovo. Bez nekog pouzdanog izvora ne možemo reći da je ispravna i vjerodostojna dova. Čak sam na jednom forumu našao vezano za ovu "dovu" da je u kategoriji "LJUBAVNA MAGIJA".

Bez nekog validnog dokaza ne mogu reći da ovo ima veze sa Islamom.

Ako već želiš da doviš za neku osobu, to možeš i svojim riječima. Tražiti od Allaha da vas spoji ukoliko je u tome hajr, ili da vas udalji ukoliko to nije dobro za vas dvoje.

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Ljubavna Dova

Post od maslina » Pon Mar 02, 2015 7:53 pm

ovo što si napisala nije na arapskom jeziku. ima jedan dio tj. nekoliko riječi na arapskom a ostatak mi više liči na perzijski ali trebalo bi nekoga pitati ko zna perzijski. Uglavnom, kao što Haris već reče, bolje je ovo ne koristiti i ne čačkati, da se ne bi o glavu odbilo i to pošteno.

Nadanje15
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Mar 02, 2015 2:07 pm

Re: Ljubavna Dova

Post od Nadanje15 » Uto Mar 03, 2015 6:33 pm

Hvala puno za savjet, ali ako ipak saznate sta, molim Vas da mi jaite.

Odgovori