Ocistite vas kompjuter!!!

Ako ima ko sta korisno, bujrum!

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
ROB
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 7:10 pm

Ocistite vas kompjuter!!!

Post od ROB » Sub Maj 07, 2005 8:05 pm

Prilikom surfanja i posjecivanja raznih interent stranica zalijepi se bukvalno receno mnogo stvari koje nam uopste nisu potrebne na PC-u.
Od jednog kompjuter exsperta sam dobio ovaj program za ciscenje smeca na kompjuteru koje je nepotrebno.Naime mnogo nepotrebnih dataj se zakrpi te je kompjuter usporen i pravi problema..Ovaj program je besplatan...PAZNJA...ako niste imali nesto slicno nemoj te se plasiti kad pocne da cisti meni je prvi put bilo toliko krsa da sam mislio da mi brise sve sa kompjutera...Idite na ovu stranu i onda kliknite na download now ...onda instalirajte i pustite komplet ciscenje ...
Idi na http://www.yooapps.ch/?c=produkte/sweepi5&l=D i klikni na "Download now!" i onda instaliraj program. Sweepi cisti sve.
Sellam Alejkum!!!

RAMO
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sre Apr 27, 2005 9:41 am
Lokacija: Slovenija

Post od RAMO » Uto Maj 10, 2005 12:57 am

Esselamu Aljkum svim članovima foruma a ujedno se iskreno zahvaljujem za izrečenu dobrodošlicu i na pomoći za izgubljeni pasvord.Jer već dugo vremena pokušavam uključiti se na forum pa mi nije uspjelo.Još jednom se iskreno zahvaljujem moderatoru i primit svi učesnici foruma selamod mena

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Post od Nedim » Pet Jun 10, 2005 5:31 am

Esselamu aleik,
provjeriti ću program. Ja sam informatičar, a evo preporuke koja sigurno radi:

Od Spyware detektora nabavite:
Ad Aware (http://www.lavasoftusa.com/software/adaware/)
Spybot - Search & Destroy (http://beam.to/spybotsd)

Što se tiče AntiVirusnog software-a u zadnje vrijeme najviše pohvala dobija Kaspersky!

A ko upgrade (nadogradi) WinXp na SP2 dosađivati ćemu Security agent oko firewalla, pa ako tražite kvalitetno rješnje nabavaite Sygate Firewall.

Naravno da ima milion malih alternativa, ali ovo je trenutno vrh. Što ne znači da trebate sada deinstalirati NOD32, Nortona ili ZoneAlarm i slične porgrame!

Prije par mjeseci izašao je Microsoftov istobesplatni programčić za uklanjanje špijunskog software-a (spyware-a), a može se skinuti sa:
http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=en

Svi programi su samo od koristi ako se redovno radi update definicija zločinaca.

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Pet Avg 05, 2005 5:12 pm

Esselamu alejkum

Pošto ja nisam informatičar da pitam može li slučajno taj čistač oštetiti neke dokomente ili izbrisati neželjno .

Da li moramo skinuti obadva programa koji se nude pod imeno švicarska.

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Post od Nedim » Sub Avg 06, 2005 3:12 pm

Sve što sam ja naveo programe možeš slobodno koristiti i još se nije desilo da oni oštete dokument.

Naravno ako je dokument zaražen virusom, anti-virus će izbrisati dokument.

Trenutno po meni najbolja kombinacija pošto ima dugo da sam to pisao je:
- Norton AntiVirus 2005
- Micrsoft AntiSpyware Beta
- Lavasoft Ad-aware
- Spybot Search&Destroy

Nažalost svi moraju biti instalirani, jer niti jedan nije uspio da pokrije rupe drugog. AntiVrus je za viruse i crve, ostali su za spyware, malware i slične hajvančiće.

ROB
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 7:10 pm

Post od ROB » Sub Avg 20, 2005 9:02 pm

Kemo napisao:Esselamu alejkum

Pošto ja nisam informatičar da pitam može li slučajno taj čistač oštetiti neke dokomente ili izbrisati neželjno .

Da li moramo skinuti obadva programa koji se nude pod imeno švicarska.
Sellam!!
Ovaj program sweepi cisti samo nepotrebne stvari i cookis.dakle necisti viruse i trojana zato je potreban antivirus program ja koristim simantek i zadovoljan sam.Pomenuti program nemoze izbrisati nesto sto si instaliro a da ti je potrebno on cisti samo krs koji se skupi a da i neznamo prosto je nevjerovatno koliko se toga nakupi prilikom samo jednog ulaska online(u internet) sve zavisi naravno koje strane posjecujemo.Zato ej pohvalan za ciscenje kompjutera i naravno nekosta nista.Ja sam takodje instaliro svicarski sistem i dovoljan je jedan ...Sellam
Ako nisi radio onda prvi put uzmi detaljni berinigung i nemoj se plasiti ako bude dugo cistio ja sam mislio prvi put da mi sve izbrisa jer sam imo mnogo krsa. Sellam!!

zerina
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 9:36 pm

Post od zerina » Sub Sep 17, 2005 7:23 pm

Ovaj program sweepi cisti samo nepotrebne stvari i cookis
Ocisti on i sve sto se nalazi u kosu, ne kontam zbilja cemu to! :roll:
Nakon sto sam ovo instalirala, vise ne dopusta da reinstaliram, kao da sam neki spijunski program instalirala!?? :evil:

xxxfatimaxxx
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Pon Jun 20, 2005 3:37 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Post od xxxfatimaxxx » Čet Sep 22, 2005 8:53 pm

Heheheh...pa brate dragi :CONTROL PANEL,INTERNET OPTIONS,DELETE TEMPORARY FILES...,zar vam trebaju specijalni programi????

ROB
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 7:10 pm

Post od ROB » Pon Jan 16, 2006 6:17 pm

xxxfatimaxxx napisao:Heheheh...pa brate dragi :CONTROL PANEL,INTERNET OPTIONS,DELETE TEMPORARY FILES...,zar vam trebaju specijalni programi????
Sellam Alejkum!!!
Uradi sve to sto si uradio zatim pusti Sweppi i vidjetces razliku!

amrra
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Sre Feb 08, 2006 9:48 am
Lokacija: usa

Post od amrra » Pon Mar 13, 2006 6:14 am

Sellam,

ja imam dva pitanja, prvo nevezano za programe, zasto se ja moram dva puta logovati, prvo reda radi a drugi put da bi nesto mogla i napisati.

Drugo ja taj sweepie nisam mogal da otvorim kliknem na link izadje mi Forrbiden, i da nisam authorized da imam acces. Ni na ovaj od windows mislim instalirala sam ga bila i kad sam kliknula run kaze mi da moj procesor ne podrzava taj program a imam windows xp, nista mi nije jasno.

amrra
pisem pomalo
Postovi: 22
Pridružio se: Sre Feb 08, 2006 9:48 am
Lokacija: usa

Post od amrra » Pon Mar 13, 2006 6:16 am

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.26 Server at www.yooapps.ch Port 80

eto to mi dodje kad kliknem na taj sweepie

ROB
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 7:10 pm

Post od ROB » Sre Dec 27, 2006 11:47 am

amrra napisao:Forbidden
You don't have permission to access / on this server.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache/1.3.26 Server at www.yooapps.ch Port 80

eto to mi dodje kad kliknem na taj sweepie
Pa sta tu fali?Kad se otvori ta strana onda ides na dovnload i eto tu je otvori ti se strana koja treba zato pogledaj malo bolje gdje mozes dovnloaden na toj strani i pusti nek trazi krs!

NP_DK
pisem pomalo
Postovi: 20
Pridružio se: Čet Dec 07, 2006 5:50 am

Post od NP_DK » Čet Dec 28, 2006 9:59 am

Esselamu Alejkum,

cccc, pogledaj topic:
http://lijecenje-kuranom.com/forum/viewtopic.php?t=803

Odgovori