Zrtva crne magije....Pomoc!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Horus
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Uto Jul 02, 2013 8:28 pm

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od Horus » Sub Avg 17, 2013 11:55 am

Tuzla? Bijeljina? Osijek?

I.G
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Pon Sep 16, 2013 9:24 am

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od I.G » Sre Sep 18, 2013 9:26 am

Pozdravljam.
Ja i moja porodica smo žrtve crne magije.Naime , poslednjih 5 godina nam nista ne ide , tacnije ,od kad smo se preselili iz grada u nasu porodicnu kucu sve je krenulo nizbrdo. U pocetku smo mislili da je to los period ,svako ima uspona i padova,sve dok prosle godine nismo nasli jaje u dvoristu (ne drzimo zivinu) po kome je bilo ispisano nesto arapskim pismom. Tad je postalo sve jasno.
Osim toga , u kuci ,u jednom uglu se vec ovih pet godina,a narocito poslednju godinu dana konstantno osjeca smrad iz zida ,a nekidan sam osjetila da smrad dopire skroz od poda.Jedna bliska zena ,osjetivsi taj smrad,je rekla da je taj smrad podsjeca na mrtvaca.
Ne znam sta da radimo i kako toga da se rjesimo. Molim vas za savjet.
Hvala

milan666
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Čet Dec 26, 2013 10:58 pm

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od milan666 » Čet Dec 26, 2013 11:25 pm

pozdrav i postovanje svima , rodjen sam 19.05.1982 godine u novom sadu , pre par godina od kada sam izgubio posao su krenuli moji problemi ,kuca u kojoj zivim je kuca mog oca , od kada sam se sa zenom uselio u nju jednog trenutka nisam lepo spavao , nisam imao mir ,zatim se nocu cuje pucanje prozora tako jako kao petarda narvano to se desava samo nocu , zatim sam jednog letnjeg dana sa unutrasnje strane moje spavace sobe bilo je negde oko 01.00 video prikazu zene u crnini , mene , moju zenu nesto cesto davi u snu , zatim je moja sestra a zivimo u istoj kuci ispred njenog praga pronasla par kapi od svece , navodno sa groblja , dok sam ja u tom prozoru sto puca pronasao parce nekog drveta i koncice, nisam lud , obracao sam se kojekavim ljudima koji gledaju , navodno ja vucem prokletsvo zbog mog oca koji je kao pripadnik vojske tokom rata tih 90ih godina u svoju kucu doneo zlatni kuran koji jos dan danas stoji u toj kuci ali niko nezna tacno gde jer je on ubedjen da to njega stiti , iako smo pravoslavne vere , verujte mi da neznam kome vise da se obratim , i da najvazniji ali i ne najzadnji problem je to sto je kuci doneo nekoliko lancica koji su skidani sa mrtvi ljudi ! koje sam ja licno pre 10 ak godina vidio , sta da radim da se resim i na koji nacin , da li ima neko voljan da mi pomogne da se resim tih stvari moja kontak adresa je mjevic@rocketmail.com i jos nesto svi muskarci iz moje porodice njih 3 ostali bez noge-amputacija POMOC !

Bure
Mlađi član
Postovi: 76
Pridružio se: Sub Jun 18, 2011 10:01 am

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od Bure » Uto Apr 21, 2015 6:47 pm

Poslanik sallallahu alejhi ve sellem je rekao:

Ko okaci nesto, tome je i prepusten (Tirmizi)

Ko okaci hamajliju, pocinio je sirk (Ahmed, Hakim)

Vradzbine, hamajlije i zapisi su sirk (Ebu Davud)

Ko ode vracaru ili astrologu, postao je nevjernik u ono sto je objavljeno Muhammedu sallallahu alejhi ve sellem! (Ebu Davud, Ahmed)


Tako, da ljudi klonite se hamajlija i zapisa, jer to izvodi iz vjere. Da vam Allah otvori srce prema islamu i da vas uputi na pravi put.

maya
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Apr 21, 2015 4:00 pm

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od maya » Uto Apr 21, 2015 9:52 pm

Pardon! Svi znamo da je Kuran lek i da se njime mozemo sluziti u svrhu lecenja jel Allah je jedini koji nas pomaze i leci. Zapisi Kurana nisu sikr. Niti je bilo sta iz Kurana sikr. Kuran je svetinja, cast i lek. A ne smeju se kaciti neke zle vradzbine ili slicno

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od sarajevo.12 » Sre Apr 22, 2015 4:19 am

Selam kako ste e Mayo da ti kazem za tu Ajsu sto zapisuje ona.tebe nista nije pitala sta si radila prije samo daj.novac. I evo zapisi tako rade I ucaci oni samo novac I to je to.Mayo ako budes opet isla u teske grijehe isla kosto je blud decko igranke nemoral nosalase utegnuto itd vijeruj da ti pomaze milion ajsi nece ti pomoci tebi je najbolje da se vratis Islamu jel si stvorena ko Muslimanka prije 50000 god

maya
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Apr 21, 2015 4:00 pm

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od maya » Sre Apr 22, 2015 11:21 am

Gresite. Nije mi trazila novac i nisam pitala za igranke vec za sterilitet i bolest i pomogla mi je. Neka je Allah Blagoslovi

Bure
Mlađi član
Postovi: 76
Pridružio se: Sub Jun 18, 2011 10:01 am

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od Bure » Sre Apr 22, 2015 4:46 pm

Maya upravu ste, Kur'an jeste ljek ali ne na takav način da ga zapišes na list papira i nosaš oko vrata. Nego da se iz njega uči i da se po njemu živi.

Zamislite, da vam doktor propiše ljekove i vi umjesto da jih popijete,vi jih nosate oko vrata.

Dragi Allah nam je poslao Kur'an kao uputu za život a ne da ga zapisujemo i stavljamo na razna mjesta po tjelu ili neznam gdje jos sve.

maya
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Uto Apr 21, 2015 4:00 pm

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od maya » Sre Apr 22, 2015 10:04 pm

Brate u pravu si ali jos tada ja nisam klanjala jel nisam znala kako.. odrasla sam u hriscanskoj porodici. zelela sam znati o islamu jel vukla me je istina o jedinom Bogu Allahu.. Zamolila sam Aishu da moli za mene, to je i radila. I sto pise u Kuranu dala mi je da drzim uza sebe i prisecam se Allaha. Dragi brate, tada sam spasena. Hvala Aishi Ansari sto me je nakon sve pomoci, naucila i klanjati i pomomoci mi da prihvatim Allaha u srce svoje. Ona je velika sestra a ja sada Muslimanka na dobrom putu ka Islamu

zegulja01
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 10:33 pm
Lokacija: svedska

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od zegulja01 » Pon Jan 18, 2016 2:24 pm

Marija ako su toliko popularni i experti a na stranici vidim da pomazu diljem svjeta sa hamajlijama rucno izradjenim(kako li se hamajlije mogu raditi osim rucno) zasto im treba da ih reklamiras na ovom forumu i to dva puta ? Marija zasto reklama ako imaju posla preko glave?
Neka hvala ovaj forum ne odobrava ne podrzava i ne savjetuje druge da se lijece na taj nacin, a ako su tebi pomogli onda im se zahvali na njihovoj stranici.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Zrtva crne magije....Pomoc!

Post od Haris » Pon Jan 18, 2016 2:39 pm

DILIIITID :D

Odgovori