Molim za vase misljenje!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
lejlas
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Sub Maj 09, 2015 12:51 pm

Molim za vase misljenje!

Post od lejlas » Sub Maj 09, 2015 12:59 pm

Esselamu alejkum svim clanovima foruma,

Uclanih se da bih vas sve koji ovo procitate pitala za savjet. Naime, ja sam upisala fax 2010. godine i od samog pocetka ne da sam osjecala neku odbojnost prema faxu vec sam bila poprilicno lijena u izvrsavanju svojih predispitnih i ispitnih obaveza. Bila sam nezainteresovana a zeljela sam, je li, zavrsiti nesto i sutra se zaposliti. U medjuvremenu ja saznam da me Allah iskusao sihrom pa se sad pitam da li je ta nezainteresovanost zbog toga ili ovaj fakultet nije za mene, ne znam sta da zakljucim, ima li ko da se nalazio u slicnoj situaciji, stvarno ne znam da li da mislim da je to zbog sihra ili jednostavno za ovo nisam rodjena. Allah vas nagradio sve i pomogao vam u iskusenju kroz koje prolazite...

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Molim za vase misljenje!

Post od maslina » Sub Maj 09, 2015 1:39 pm

Alejkumusselam!

Ukoliko sigurno znaš da imaš problema sa džinskim svijetom, onda i ta ljenost koju osjećaš dolazi 99% od toga tj. od njih. Najčešće se to tako manifestuje da ti je mrsko učiti ili ujutro ustaneš, napraviš sebi detaljan plan šta i kako da učiš, sve super. onog trena kada uzmeš knjigu u ruke tebi se počne spavati, 1001 druga misao dolazi šta bi mogla uraditi, imam vremena još za naučiti, od sutra ću itd, itd...

rješenje tog problema jeste rješenje problema sa džinima.

lejlas
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Sub Maj 09, 2015 12:51 pm

Re: Molim za vase misljenje!

Post od lejlas » Sub Maj 09, 2015 1:44 pm

Znaci do njih je. Tako se i osjecam, uvijek kad treba da pocnem uciti, krene mi san na oci, misli neke po glavi kruze, slaba koncentracija, al pricajuci sa kolegama na faxu, mislila sam da je to kod svih, vjerujem da je kod nas koji bolujemo od sihra ta lijenost malo izrazenija i jaca. Hvala puno na odgovoru.

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: Molim za vase misljenje!

Post od maslina » Sub Maj 09, 2015 1:46 pm

da bi problem dovela pod kontrolu moraš se više posvetiti rješavanju problema sa džinima. Znači trebaš otići nekome od pouzdanih učača u tvojoj blizini. Ukoliko to nisi u mogućnosti, onda dok ne budeš u prilici da odeš nekome, ti u međuvremenu treba da radiš intenzivno na rješavanju tog problema kroz namaz, ibadet, zikir, slušanje rukje svaki dan, čitanje prijevoda Kur'ana itd, pa će Allah dati da bude lakše. samo od sebe se sigurno neće rješiti.

lejlas
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Sub Maj 09, 2015 12:51 pm

Re: Molim za vase misljenje!

Post od lejlas » Sub Maj 09, 2015 1:51 pm

hvala jos jednom na savjetima, potrudicu se da odem kome da mi poruci rukju a do tada cu se pridrzavati uputstava sa foruma. selam.

Odgovori