Sejtan s kojim se borim dugo POTREBAN SAVJET

Pitati mogu svi ali admistrator(Enes) samo može dati odgovor!

Moderator: EMIRgr

Odgovori
Isa¹¹
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Čet Maj 28, 2015 4:57 pm

Sejtan s kojim se borim dugo POTREBAN SAVJET

Post od Isa¹¹ » Čet Maj 28, 2015 5:24 pm

Postovana braco i sestre,nadam se da mi neko od vas moze pomoci.Ja i moj muz smo se vjencali prije vise od 2 godine i imamo dvoje djece,jako male,prva godina braka nam je bila jako stresna a ja sam bila uzasno depresivna,da napomenem da je moj muz imao brak prije naseg sa poljakinjom i da iz tog braka ima dijete,oni su se razveli a mi potom upoznali i nakon par godina i vjencali.Moja depresija je bila velikim dijelom i zbog ljubomore koju sam osjecala,a koju je bivsa zena namjerno provocirala svakodnevnim pozivima porukama i slicno.Iz toga su nastale svadje s mojim muzem koji je inace divna osoba ali mislio je u tom trenu da pretjerujem i umisljam ali nisam.Na savjet prijatelja potrazili smo pomoc hodze koji je i meni i mok muzu ucio rukju.Ja koliko god se trudila na prvom ucenju samo sam htjela otvoriti oci koje su nekontrolisano migale same a bila sam opomenuta da ih drzim zatvorene.Stalno u tom nekom crnilu mi se javljao lik muzeve bivse zene.Nakon zavrsetka tog ucenja svadje su prestale ja sam opet bila ona stara ali s vremenom se muz poceo zalit na razne tegobe nesanicu trnce u rukama i nogama,itd..Ponovo smo potrazili pomoc hodze koji je zaista divan covjek i koji nam je ponovo ucio i ponovo su meni treptale oci i vrtilo mi se tlo ali i muz je osjetio neke simptome,slicne mojima ali ovaj put nisam mogla da razaznam sta vidim dok su mi zatvorene oci.Onda je hodza rekao da ga gledam izmedju ociju i nesto ucio a meni se umjesto njegovog lica pojavilo lice svo od koze bez ociju nosa i usta,kao da ih je neko zasio ali je to toliko bilo ruzno da sam pocela plakat,sad me taj lik proganja.Interesuje me sta sam to ja vidjela i kako se sada nositi s tim,sta napraviti,kako dalje se boriti s tim,da napomenem da je moj muz ovaj put vidio svoju bivsu zenu koju sam i ja isto vidjela prilikom prvog ucenja rukje.Kako se zastititi i od nje jer moramo je stalno vidjati radi djeteta? Muz mi je pricao da je ona njemu jednom u sali kad su se jos zabavljali rekla da mu je s nekom crnkinjom pravila vudu lutkicu i bola iglama,kad su bili prekinuli da se pomire,kasnije je rekla da je salila se..Kako se postaviti u ovoj situaciji i kako se dalje lijeciti i sta predsavlja taj uzasan lik koji sam vidjela umjesto lica hodze dok mi je nesto ucio.Hvala ukoliko neko zna odgovor na bilo sta od pitanog.

Odgovori