MOLIM VAS POMOZITE!!!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Outlanderica
Posmatrač
Postovi: 1
Pridružio se: Uto Jun 16, 2015 6:04 pm

MOLIM VAS POMOZITE!!!

Post od Outlanderica » Uto Jun 16, 2015 6:20 pm

Esselamu Alejkum...Imam problem i hitno mi je potreban savjet!Bila sam sa momkom tri god u vezi,zakazali vjencanje,nasli stan,znaci ukratko sve..posvadjamo se otprilike tri mj pred svadbu i on me ostavi,sve otkaze..povod za svadju uopste nije bio strasan,ali on je poceo tvrdit kako ga gusim,kako je sit svadja kojih je bilo al nista vise nego kod bilo kojeg para.Otisla sam na rukiyu,receno mi je da nema sihra al da je velika zavidnost u pitanju i da je namjenski da ne budemo ja i on skupa.Isla sam par puta na rukyju i receno mi je da ce meni aBd svakako bit hajr,al ja i dalje ne mogu s njim pricat normalno.on je trenutno u drugoj zemlji,pisala sam mu al as mi pise kako me voli,kako mu je tesko i onda opet krenu optuzbe,kako ja nikog njegovog nevolim,kako sam ga htjela mijenjat..on je iz mijesanog braka,al se deklarisao kao musliman.Znaci sve je bilo sto bi rekli mashAllah i preko noci puklo!?Ja i dalje nemam mira,razmisljam da opet aBd odem na rukiyu,al me zanima,ako je stvarno ta zavidnost u pitanju,mogu li se nadat promjeni nekoj?Ne prepoznajem ga vise,ponasa se odbojno kad se javim i onda opet na kratko fin i sve ukrug..znam da se sve desava s razlogom i zahvalna sam dragom Allahu na svakom stanju,al isto tako dovim da mi se smiluje jer osjecam ogromnu tegobu.Molim vas odg!

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: MOLIM VAS POMOZITE!!!

Post od sarajevo.12 » Sre Jun 17, 2015 4:55 am

Selam sad ti je ramazan iskreno se pokraj za grijehe i počni život po Islam.Ta veza je bila haram svoje si srce trovala crnila tako i on.Ako ne budeš živila po islam u teškim ćeš životom zivijet i Allah dž će te na Sudmjem danu proziviti slijepim

maslina
Mlađi član
Postovi: 85
Pridružio se: Sub Avg 24, 2013 7:09 pm

Re: MOLIM VAS POMOZITE!!!

Post od maslina » Sre Jun 17, 2015 6:45 am

Sarajevo12 odnosno visegrade, hakde prestani vise sa svojim glupostima i napadanjem drugih. Brini se za sebe i radi kako ti ne bi bio prozivljen slijep a pusti druge. Naporan si sa svojom pricom. Uvijek ista. Udari u glavu vise.

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: MOLIM VAS POMOZITE!!!

Post od sarajevo.12 » Sre Jun 17, 2015 10:53 am

Selam maslina uvijek me nasmijes i skine sa mene loši dijela i prebacis na sebe znam maslina da ti biznis kvarim od ljudski grijeha ste napravili biznis hajde majke ti dođi u grad da se nađemo AkoBogda Da ću ti tel da popijemo čaj posle posta praviš biznis od tuđe muke ne znaš objasnit sestri sta je veza krijes joj

Odgovori