Sena caj

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Sena caj

Post od sarajevo.12 » Sub Avg 29, 2015 9:44 am

Selam dali zna ko koliko moze pomoci sena caj

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Sena caj

Post od elma np » Sub Avg 29, 2015 8:27 pm

Alejkumu selam,o sena caju sam citala u knjizi "Dzini i ljudske bolesti,lijecenje u svejtlu kur`ana i sunneta" jako je efikasan ako je osoba pojela ili popila sihr u hrani.Nacin pripreme citiracu iz knjige "Oboljela osoba treba nabaviti nesto sene i staviti u posudu od litru vode.Voda treba prokljucati a onda je ostaviti da se ohladi.Oboljela osoba treba piti 3 soljice na prazan stomak.Nakon toga pacijent ce dozivjeti snazan proljev.Djelovanje napitka treba se dogoditi nakon sedam sati a najvise dvadeset dva sata a moze biti popraceno blagim bolovima u stomaku ali bez ikakve infekcije.Kada sena pocne djelovati,njegov stomak ispraznice se od svih necistoca i tako ce supstanca koristena za sihr biti izbacena ako Allah dozvoli."

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Sena caj

Post od sarajevo.12 » Pon Avg 31, 2015 9:35 am

Selam recimi kako piti tri puta ili odmah ili svaki dan ako su dzini u meni hocel ih poceti cistit uz Allahovu pomoc znaci dzini ce izaci na hizmet uz Allahovu pomoc kako post dijelio na dzine ako su u tijelu selam pisite

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Sena caj

Post od elma np » Pon Avg 31, 2015 5:11 pm

alejkumu selam,nisam neki ekspert u vezi sene,valjda 3 solje jednu za drugom na prazan stomak,ja sam je pila uvece,jednu casu sene uvece,odmah pocne da se cuje u stomaku i da se oseca kako rade creva isto kao kad je osoba gladna,e onda ujutru to izaziva dijareju,mozes da imas dijareju nekolko puta na dan,tako da senu ces koristiti kad ne radis,kad ne izlazis iz kuce,neko je koristi 7 dana pa napravi pauzu mesec dana pa onda opet 7 dana koristi.

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Sena caj

Post od sarajevo.12 » Pon Avg 31, 2015 7:04 pm

Selam kako ste recimi jesl ti istijerala uz Allahovu pomoc ja i moja zena smo zarazeni tim znaci 7dana treba piti Selam pisi

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Sena caj

Post od sarajevo.12 » Pon Avg 31, 2015 7:38 pm

Kako cu osijetit da su izasli iz tijela kaki su siptomi

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Sena caj

Post od elma np » Pon Avg 31, 2015 8:27 pm

meni se sihri obnavljaju non stop,sve zavisi od osobe,neko cak i povraca od sene pa i na taj nacin izbaci sihr.uglavnom dobro je piti da se stomak ocisti od toga.

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Sena caj

Post od sarajevo.12 » Uto Sep 01, 2015 12:02 am

Selam ksko si 11dana prskaj coskove u kuci nemoj jesti refinirani secer kolace itd kahvu cigare u tvojoj kuci je sihr uzmi na pijaci laser i pocni kada pijes ucevnu vodu nemoj reci Bismillahi jel kad kazes ondar on nepiju tu vodu a kad nekazes ondar on pije i gusi se u toj vodi ondar uzmi morske soli i dods malo ucevne i malo soli i sipas gdje centralni nerrvni sistem posti ponedelljal cetvrtak bijele dane

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Sena caj

Post od elma np » Uto Sep 01, 2015 7:28 am

alejkumu selam,elhamdulillah uvek sam odlicno :D u inat dusmanima,subhanAllah otkud tebi znanje gajba pa kazes da je u mojoj kuci sihr??????? nema u kuci nista sve sam ocistila elhamdulillah,znam sta mi je postavljeno tako da se od toga lecim na ispravan serijatski nacin.a za savete Allah te nagradio.

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Sena caj

Post od sarajevo.12 » Uto Sep 01, 2015 10:23 am

Selam ja ti vodim borbu od 7god sa sihribazima moj zivot je borba protiv sihribazima mogu ti reci drustvo ko ti dolazi u kucu jedi tikvu pecenu i samo zikr sehadet imas Allahova imena 99 imas koja se uci izutra i uvece selam

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Sena caj

Post od sarajevo.12 » Uto Sep 01, 2015 10:32 am

Ja ti nemam druga niti drugaricu samo Allaha dz imam kad vako nekom odem niti jedem niti pijem nista nosim uzase vodu recimi jesil ti udata ili nisi ako nisi a imas momka i sa njim se vidas to je najveci sihr

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Sena caj

Post od elma np » Uto Sep 01, 2015 11:40 am

:lol: sihr vidjanje sa momkom?valjda je to haram a ne sihr,sto se tice tikve ja od nje pravim pitu i jedem i nisam jos u zivotu cula da se insan leci sa tikvom.znam za zem zem vodu,za caj senu,za caj sidr,znam za jutarnji i vecernji zikr,znam za med,maslinovo ulje,curukotovo ulje,i vodu da se na to izuci rukja ili 7 puta el fatiha,7 puta el felek,7 puta en nas,7 puta el ikhlas,7 puta ayetul kursija.ne plasim se sihra,zadnjih mesec dana mi je postavljen ni manje ni vise nego sihr smrti,hajr in shaa Allah.samo je Allah koji leci,zato tewhid,namaz,zikr,i iskreno pokajanje je najjvaznije.

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Sena caj

Post od sarajevo.12 » Uto Sep 01, 2015 2:22 pm

Vidanje sa momkom ili sa dijevojkom je najveci sihr jel to izaziva bol nervni slom bolest duse srca itd da ti nenabrajam siromstvo brza smrt itd znas ti da kisnica lijeci sihr ondar glina zemlja a tikva je da ti imuni sistem podigne digesti itd kad je Junus as progutala riba i kad ga izbacila na obalu Allahu dz mu dao tikve da iznik evo ti recept med od tikvi otvoris malo i ubacis zutog secera 300grama i zatvoris idrzis 10dana u gdje je hladovina ondar imas cajevi kantarion kamilica ruzmarin cement

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Sena caj

Post od sarajevo.12 » Uto Sep 01, 2015 2:46 pm

Ondar treba covijek da se krece po 5km pijseke svski dan ja trazim posao da idem radit AkoBogda na selo farmu zemljoradnju ondar imas istiharu namaz itd ovo je sreca Allah dz dane malo boli da vrati covijeka iz tame da ovog nije bilo nikad nebi upoznao Kuran Islam Hvala Allahu dz na svakom stanju kad sam ja enesu beganovicu pisao 2007 i zvao ga a

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Sena caj

Post od elma np » Uto Sep 01, 2015 3:02 pm

Ja tebi preporucujem ove knjige
1-Oštri mač u borbi protiv zlih sihirbaza - Autor Vehid Abdulsselam Bali
2-Dzini i ljudske bolesti,lijecenje u svjtelu Kur"ana i sunneta-Autor Dr Halil Ibn Ibrahim Amin
3-Zastita od dzina i sejtana u svjetlu Kur"ana i sunneta-Autor Vehid Abdulselam Bali

Odgovori