Depresija ili sihr

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Ale79
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Avg 03, 2015 7:37 am

Depresija ili sihr

Post od Ale79 » Pet Sep 04, 2015 8:07 pm

Selam alejkum !Problem je krenuo da sam prvo imao problema sa temperaturom napio se raznih antibiotika i onda bol u stomaku , kasnije nesanica skoro mjesec i gdje sam počeo dobijati razne misli i ružno se osjećati, izgubljeni osjećaji za sve i nema apetita . Obavljam namaz,zikr ništa mi to nije strano jer dugo praktikujem nemam nikakvih uznemiravanja da čujem nešto ili vidim nego samo osjećaji ružni .Bio sam na rukji kod provjerenog učača koji daleko živi od mene i imao sam reakciju prvi put dobio vodu i ulje i kada sam došao drugi put ništa se nije dogadjalo .Meni je bilo i dalje teško i dobio sam lijekove od doktora sad koristim nekih 17dana i sada imam problema jer se osjećam kao blokiran da razmišljam i osjećaj neutralnosti,odsutnosti i nemam raspoloženja al se vratio apetit i spavam pomoću tableta .Pitanje za Enesa da li je moguće da se radi o medicinskom obliku depresije i da li da prekidam i tražim drugi način liječenja tj ucenjem ?

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Depresija ili sihr

Post od Haris » Pon Sep 28, 2015 10:04 am

S obzirom da Enes rjeđe dolazi na forum zbog svojih obaveza, uzet ću za pravo da odgovorim.

Nemoj zamjeriti pošto odgovaramo ovako malo kasnije.

Pokušaj razgovarati sa psihologom pa ćeš vidjeti da li imaš medicinskih problema, to je što mogu reći sa te strane.
A vezano sa strane sihra, vrlo je moguće da džinni taktiziraju i ušute se, napuste tijelo dok si na rukji, i kamaru sličnih kombinacija da bi ti pomislio da ih nema više pa da ne radiš metode liječenja.

Tek onda kada nemaš tegoba koje su džinni uzrokovali, onda možeš reći da si izliječen, a i to nekad nije 100% tačno.

Nastoj biti što više pod abdestom, uči Kur'an, čitaj hadise, i mijenjaj sebe u skladu sa hadisima, jer je Poslanik a.s. nama najljepši uzor, uči dove, zikrove oko sabaha i akšama posebno, koristi terapiju i preventivno.

Ale79
Posmatrač
Postovi: 2
Pridružio se: Pon Avg 03, 2015 7:37 am

Re: Depresija ili sihr

Post od Ale79 » Čet Okt 01, 2015 8:12 am

Hvala na odgovoru ,da te Allah dž.š. nagradi

Odgovori