Anskioznost!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
salihp
Mlađi član
Postovi: 84
Pridružio se: Pet Jun 22, 2012 6:38 pm

Anskioznost!

Post od salihp » Pon Avg 10, 2015 11:46 am

selam braco i sestre,

svjestan sam da je anksioznost jedan od simptoma prisustva dzinna tijelu ali ne znam kako da se borim s tim. ubijaju me ove iracionalne misli. jel prolazi neko od vas kroz isto? pomazu li kakvi antidepresivi il nemaju efekta kad je sihr u pitanju?

greezlee
Posmatrač
Postovi: 5
Pridružio se: Uto Feb 04, 2014 9:13 pm

Re: Anskioznost!

Post od greezlee » Sre Avg 12, 2015 10:41 pm

ja imam iste probleme kao i ti, ne daj se kada ti je najteze i kada ti vlastiti razum krene niz brdo i dobijes strah od tih misli jer ne znas zasto se pitas takve stvari a jos manje znas odgovor...udri stoku svom silom nazad trgni se...oni samo vrebaju da popustis pa ti bude jos gore, koliko god da mi je lose bit ce i njim jer ja ne odustajem, muce oni mene ali mucim i ja njih pa makar i do kraja zivota, mucit cu ih ako treba sve dok dusa ne dodje do kljucne kosti, a tad ce mojim mukama insha Allah doc kraj a njihovim nece ;) DA NAM JE ALLAH DZ.S SVIMA NA POMOCI selam/pozz

salihp
Mlađi član
Postovi: 84
Pridružio se: Pet Jun 22, 2012 6:38 pm

Re: Anskioznost!

Post od salihp » Čet Avg 13, 2015 7:54 am

hvala puno na odg brate. tragajuci za savjetima nadjem ovaj blog o prevazilazenju aknsioznosti sa akcentom na socijalnu fobiju. Ima dvadeset seansi, svaku vjezbas po sedam dana. Izvoli, mozda bude od pomoci.

http://socijalnafobija.blogspot.com/201 ... -br-1.html

kantarion
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Čet Okt 15, 2015 3:35 pm

Re: Anskioznost!

Post od kantarion » Čet Okt 15, 2015 5:21 pm

Kakva je sada situacija. Jesi ista bolje? Ja se 3 godine patim vec oko toga.. Ne pijem nikakve tablete, al nisam tolko socijalno aktivan pa mogu proci kroz sve vrtoglavice i umore koji me savladavaju svakodnevno..

salihp
Mlađi član
Postovi: 84
Pridružio se: Pet Jun 22, 2012 6:38 pm

Re: Anskioznost!

Post od salihp » Pet Okt 16, 2015 11:49 am

jeste brate, bolje je, nije potpuno nestalo ali dosta se smanjilo tako da sam sad i socijalno aktivniji, izlazim, druzim se, lakse se podnosi kad si vise aktivan. Prelistaj malo taj sajt sto sam naveo, naci ces dosta korisnog!

Odgovori