Trebam pomoc i par savjeta

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Trebam pomoc i par savjeta

Post od elma np » Ned Nov 01, 2015 11:53 pm

Znam za slucaj jedne devojke kojoj je tetka napravila sihr da postane nepokretna,devojka nije znala da ima problem sa sihrima sve dok za nju nije cuo jedan momak i otisao da je prosi,posto je momak bio vernik i imao iskustva sa sihrima ispitao je za simptome i preporucio joj je terapiju med,voda,maslinovo ulje,curukotovo ulje i obavezno caj senu,svasta je jadnica ispovracala(sve je slikala sto je povratila jer je bila u soku,nije verovala da je sve to pojela)tetka je nahranila sihrima,ali se elhamdulillah devojka izlecila i prohodala opet.A ti obavezno kad slusas rukju pij ucenu vodu i curukotovo ulje,sa tim dodatno slabis dzine pa neki mogu i izaci a neki ce biti umorni tako da ti nemogu nauditi.Sihirbazi i sihirbazice svasta stavljaju u hranu,zeninu krv od hajza,krv od zivotinja zaklanih u ime sejtana,nokte,kosu,nokte od zivotinja,dlake od zivotinja,ama sve sto je prljavo to stavljaju.

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Trebam pomoc i par savjeta

Post od sarajevo.12 » Pon Nov 02, 2015 2:29 am

Selam brate ti samo pricas kako ide krv Hvala Allahu dz a recimi imasli dijevojku ili si ozenjen vidi ovo ako imas dijevojku i sa njom se vodas znas kaka ti kazna nedaj boze umrijet u tom stanju drugo ako si ozenjen a imas ljubavnicu kazna kamenovanje hocu ti reci ako mislis radit opet harame oni se vrate u organizam i sad bude jos gore.I shvati da su oni tu kraj tebe cekaju tvoj haram da se vrate u tebe.Ovde niko nece da ti kaze sta znaci cinit opet harame ti moras sa sobom racistiti pocni postiti svako drugi dan ovo ti govori jedan lovac na ucjene lovac Ova bosna puna sihribaza vidus koliko sati ti pisem 3 30 jutro tama noc u ovoj doba ustaj klanjaj iskreno

Zike95
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Ned Okt 25, 2015 11:21 pm

Re: Trebam pomoc i par savjeta

Post od Zike95 » Pon Nov 02, 2015 10:19 pm

Znam brate sta zelis da kazes u takvom smo i vremenu kad se tesko kloniti svih harama znas sta hocu da kazem ali zato je potrebna ta neka preventiva i osnovna zastita. Imam djevojku koja klanja ali nije pokrivena polahko bice i to InshAllah da je Allah uputi polahko sve ide, haram je kad je zagrlim ja to znam, dovim Allahu i imam cvrst nijet da od te djevojke bude jedna fina Muslimanka. Takvo je vrijeme kad treba mnogo odricanja a Allah nas je stvorio slabima i Allah nas najbolje razumije on nas voli. I pored cinjenja nekih harama naravno opet se moze zastititi od dzina i ne dati im da se vrate i slicnoo... Hvala ti sto odvajas vrijeme i ja dosta vremena provedem u namazu hvala Allahu. Da ti Allah primi namaze i da te nagradi...

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Trebam pomoc i par savjeta

Post od sarajevo.12 » Uto Nov 03, 2015 12:08 pm

Selam brate ovo cu ti sad reci znasli ti kad covijek pogleda zensko a nije mu vijencana da moze odmah umrijet ja znam da se ovome ne uci neprica.Slusaj me dobro reci svojoj dijevojci u Islamu nema askovanja.Reci joj da se uzmete ali prvo da se pokajete i da zivite nebudes to uradio nastavio vako zivijet skupi sve ucace svijeta rukije doktore itd sihribaze dzne nemoze ti pomoci niko te nece izlijecit moci mozes sve pokusat ali ces samo da propadas nemoj reci nije ti imo ko reci evo Allahov rob ti govori imas izbor od danas ili uzmi ili padas tvoj glavni problem je blud imas blud oka jezika ruku nogu itd

kamilica
Mlađi član
Postovi: 106
Pridružio se: Sre Mar 27, 2013 10:23 am

Re: Trebam pomoc i par savjeta

Post od kamilica » Ned Nov 08, 2015 8:43 pm

Al ovaj sarajevo preceruje malo vise

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Trebam pomoc i par savjeta

Post od Haris » Ned Nov 08, 2015 11:41 pm

Mora neko i to.. :D

Zike95
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Ned Okt 25, 2015 11:21 pm

Re: Trebam pomoc i par savjeta

Post od Zike95 » Pon Nov 23, 2015 9:32 pm

Eselamu Alejkum ... A je li vi svi imate iskustva sa sihrom ili se i sad lijecite od toga. Sta i kako to kod vas ide ?
Ja sam poceo sam sebi uciti, onako ono zatvorim oci stanem opustim se ucim sve sto znam i vrtim se pa stanem pricam im da povrate i sl... I sad je pocel okad klanjam namaz normalno noge zadrhte ili me pocne malo da ljulja... A sto se sihra tie ja ijetim kad ucim kak ose u stomaku nesto stezee stisce, goriiii kao da se napuhava nestoo ne znam... Cudno skroz...

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Trebam pomoc i par savjeta

Post od sarajevo.12 » Uto Nov 24, 2015 2:36 pm

Selam žile ako ti misliš se izliječiti i opet se vratiti starom jatu e nikad se nećeš izlijecit Hvala Allahu dž kad je dao suhe da se nisan vrati njemu. .Da klanjas 5vakti nam za postis budeš inisan a ne krpa počni uživat zaboravi ženske utegnute budeš mislio o njima a kako vidim da mislis o njima

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Trebam pomoc i par savjeta

Post od Haris » Uto Nov 24, 2015 7:14 pm

Sarajevo, ti si baš izgorio što jes' jes'..

Gdje je čovjek spomenuo ženske i td.? Ne možeš tako ljudima odgovara s brda, s dola.

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Trebam pomoc i par savjeta

Post od sarajevo.12 » Uto Nov 24, 2015 8:12 pm

Prvo se kaze Selam Harise znam da te boli kad ovo citas ti se boris da ti ljudi dođu i ostave 50km a ja se borim za onaj svijet vijenci. Da te Allah dž uputi amin naravi nemoj pisat čitaj o bludu oka ušiju jezika nogu spolnog organa i nemoj Allahove riječ gazit a ti žike pravac za zavidovice kod harisa da ti prouči ponesu 50km

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Trebam pomoc i par savjeta

Post od sarajevo.12 » Uto Nov 24, 2015 8:12 pm

Prvo se kaze Selam Harise znam da te boli kad ovo citas ti se boris da ti ljudi dođu i ostave 50km a ja se borim za onaj svijet vijenci. Da te Allah dž uputi amin naravi nemoj pisat čitaj o bludu oka ušiju jezika nogu spolnog organa i nemoj Allahove riječ gazit a ti žike pravac za zavidovice kod harisa da ti prouči ponesu 50km

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Trebam pomoc i par savjeta

Post od Haris » Uto Nov 24, 2015 10:02 pm

Ne treba širit dezinformacije, ja nikad nisam ni rekao da se bavim učenjem rukji :)

Odgovori