Zapis

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
kantarion
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Čet Okt 15, 2015 3:35 pm

Zapis

Post od kantarion » Čet Okt 15, 2015 3:48 pm

Esselamu alejkum! Prije 2 dana sam spalio neku 'zastitu' koju sam dobio od nekog Srabovica iz Gracanice, odlucio sam jednostavno da mi ne treba to, i poceo citati Kur'an sto je vjerujem jedini pravi nacin. Zapis je stajao iza moje slike u ramu, sliku sam ostavio, zapis zapalio bismiletom, nisam imao abdest. Na zapisu je bilo dosta slika i nesto na arapskom, neke od slika su bile ruka, mač, ne mogu se sad sjetit jel bilo džamija ili tespiha, nisam siguran, mislim da je i pistolj bio. Spalio sam u sporetu bez ikakvog razmisljanja... Jel ima neki problem sto nisam to uradio pod abdestom i sto nisam prije toga provjerio sta je to tacno. Trebala je da bude ko neka zastita od uroka. Dva dana poslije nasao sam malu bjeloušku zmiju pred vratima, ceka da udje, al su i manje neke poplave pa ne mora znacit nista posebno. Al eto, zanimljiv detalj :D

Neke od slika se nalaze na ovome: http://dusevna-oboljenja.com/slike/zapi ... lije1.jpeg

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Zapis

Post od Haris » Sub Okt 17, 2015 9:41 pm

Nisi ti to ako Bog da ništa pobrkao, mada je bilo bolje da si pod abdestom bio, ali nije strašno. Preživjet će se :D

Namaz, zikr, Kur'an, abdest, čuvanje od grijeha koliko je u tvojoj moći, to je ono što ti treba. Kad već spominješ slike, bilo bi poželjno da skloniš slike iz kuće, jer kako govori Poslanik a.s., ne ulaze meleki u kuću u kojoj se nalaze slike ljudi ili životinja, a meleci su dobra raja, pa gdje ima meleka, šejtani ne mogu da kolo vode.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Zapis

Post od elma np » Sub Okt 17, 2015 11:24 pm

Da li je mozda bilo nekakvih zvezdica na tom zapisu?Inace imaju sihri koji pocnu da deluju tek onda kada se spale,to sam nedavno saznala,tako da je sihr najbolje unistiti tako sto se uzme abdest,sihr se stavi u ucenu vodu,tj.vodu u kojoj proucimo ajete za unistenje sihra,ili ko ne zna onda prouciti felek,nas,ajetul kursiju,potopiti sve to u vodi da odstoji nekolko sati pa onda osusiti i zapaliti.Tako se sihr najbolje unistava Allahavom voljom.

kantarion
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Čet Okt 15, 2015 3:35 pm

Re: Zapis

Post od kantarion » Sre Nov 25, 2015 4:52 pm

Haris napisao:Nisi ti to ako Bog da ništa pobrkao, mada je bilo bolje da si pod abdestom bio, ali nije strašno. Preživjet će se :D

Namaz, zikr, Kur'an, abdest, čuvanje od grijeha koliko je u tvojoj moći, to je ono što ti treba. Kad već spominješ slike, bilo bi poželjno da skloniš slike iz kuće, jer kako govori Poslanik a.s., ne ulaze meleki u kuću u kojoj se nalaze slike ljudi ili životinja, a meleci su dobra raja, pa gdje ima meleka, šejtani ne mogu da kolo vode.
Ma nemam slika nekih po kuci, imam tu jednu svoju i ona stoji niđe veze, spustena na regalu, a ne bi sad isao roditeljima govoriti skidajte slike sa zidova itd. Hvala dragom Allahu na svemu, al ja volim umjetnost i slike, pa nekad cu mozda i okacit koju lijepu na zid.

kantarion
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Čet Okt 15, 2015 3:35 pm

Re: Zapis

Post od kantarion » Sre Nov 25, 2015 4:53 pm

elma np napisao:Da li je mozda bilo nekakvih zvezdica na tom zapisu?Inace imaju sihri koji pocnu da deluju tek onda kada se spale,to sam nedavno saznala,tako da je sihr najbolje unistiti tako sto se uzme abdest,sihr se stavi u ucenu vodu,tj.vodu u kojoj proucimo ajete za unistenje sihra,ili ko ne zna onda prouciti felek,nas,ajetul kursiju,potopiti sve to u vodi da odstoji nekolko sati pa onda osusiti i zapaliti.Tako se sihr najbolje unistava Allahavom voljom.
Ma nemam pojma, ne sjecam se sad... Ugl. njega vise nema, ja se osjecam isto ko i uvijek, solidno, Bogu hvala.. Pa eto, bice kako bude :D

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Zapis

Post od elma np » Čet Nov 26, 2015 12:04 am

Super kad je tako.

Odgovori