Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko tolik

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

mirzatto
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Nov 27, 2015 10:35 am

Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko tolik

Post od mirzatto » Pet Nov 27, 2015 12:34 pm

Eselamu Alejkum prijatelji , Braco i Sestre i svi koji posjecujete i postujete ovu stranicu...imam 49god i rodjen sam u sredini gdje je svako svasta radio i gdje su samo stariji isli u Dzamiju a njihove zene pretezno su klanjale kod kuce. Moj Rahmetli otac je bio vise Komunjara nego Musliman jer nikada se nije molio pa cak koliko ga ja poznajem nije ni Bajram "slavio" Allah dragi da mu halali...Moj "prvi" susret sa Sihirama se desio 1987. kada sam pronasao "Jaje i Krst uvezan od kudelje ili tako necega"...Posto sam i ja sam bio "hajirlija" sto bi rekao nas narod nisam se uplasio niti sam tome pridavao nekome cudu, ipak sam to "jaje razbio i krst razvezao" i uz ono malo sto sam znao da proucim , Bismile, Fatihu, Subhaneke i Kulhuvalahu sve to bacio u WC skoljku i pustio vodu....Da li sam pogrijesio???? Nedugo nakon toga 2 mjeseca tacnije receno ozenio sam se "preko noci " i opet i vjencao sa pravoslavkom mada se nisam ja takoreci ni vjencao nego su me drugi vjencali koji su kupili i burme i zakazali vjencanje...Sa tom zenom sam imao samo probleme pa sam cak i moju sestru jednom udario da mi dragi Allah oprosti , razveli smo se nakon 6 mjeseci...Od tada po kuci su skakale serpe, pucale petarde , sijevale munje i ko zna sta sve jos ne...Jednom je moja komsinica pocela tu neku "Nadri" pricu o Hodzama i kako ona treba da ide kod jednog radi njenoga sestrica pa sam i ja onako iznebuha rekao da idem i ja sa njom....SUSRET SA HODZOM !!!!!! jesam ja Hajirlija ali postujem starije a pogotovu Hodze...Dosli smo kod njega...Za veliko cudo on inace poznat a nikoga kod njega osim nas dvoje a i on nije bio odmah tu....Kada se pojavio , kao da se uplasio kada je mene vidjeo, sto je i dokazao kada je usla komsinica prije mene, on je nju vise ispitivao o meni nego o njenim potrebama sto mi je ona to i ispricala...Kada sam ja usao , umjesto da mu nazovem Selam ili Merhaba ja onako Dobar Dan...Nista me nije mnogo zapitkivao nego je poceo o mojoj bivsoj, te dobra je te ne uderaj a ja ni da sam je pomislio udarati ili bilo sta dr. i tako ON bla bla bla i napisa mi zapis...Dadoh ja njemu pare a on odmah uzeo da broji koliko sam mu dao ondasnjih stotki i pedesetki...Izlazim ja na vrata i opet cu njemu Do Vidjenja Hodza , i oblacim patike, PRVO DESNU.....HEJJJJ pa ja uvijek oblacim prvo lijevu cijeloga zivota i tu mi bi sumnjivo svasta po malo... Dosao sam kuci sa zapisom i nisam nista uradio kako je on rekao a nisam ni zapisa nosio po kuci da bih napravio krug...Od tada dragi Boze u kuci stalno igranka puca , sjeva sa sporeta........Sjedim jednom na podu u kuci pijem kafu onako za stolom sa majkom i sestrom i rukom podigoh tepih a na parketu ocrtava se broj 13 a na tepihu naopako 13 nacrtano poveliko sa suhom olovkom...Opet podjose da zveckaju serpe , puca sporet sjevaju munje i tako sve redom, Majka jadnica se naklanjala i ne senicu naucila, cini mi se za deset zivota...I tako zivot moj tece dalje ko na moru, sa mnogo bure i malo mirnih talasa...I rat dodje pa je jenom zavrsi i ovdje u Njemackoj i sta dozivih da i ovdje nadjem u saksiji pred ulaznim vratima "zapis" i to prouci i baci...pa onda nadjoh u tepihu u garazi 21 zrno zita a tu gsrazu dijelim sa jednim "baksuzom" Bosancem od kojega sam izradit vise puta..Zadnjih 5-6 godina pustam cest El-Baqaru i Kuran da uce bio ja ne bio u kuci i onda sam cuo i za Rukju da mi se treba prouciti , Dugacka prica od koga i kako sam saznao za Rukju jer mi je to rekao covjek koji me prvi puta vidi preko Skype.....Uplasih se ja i poceh da istrazujem i nadjoh svasta nesto a svjestan sam da imam toga na sebi ohohoooo Pronadjoh i na Youtube ali me strah iskreno receno da je pustim i da je bas ja slusam sa slusalicama u usima jer toliko je toga u meni da bi mozda i Enes imaoi muke i problema..Svaki puta kada je pustim, sav se najezim , ne kosa nego koza mi se odvaja od lobanje a sav trnem sa i bez Rukije, inace se nikada nisam znojio ali ako bilo sta pustim da uci putem kompjutera ja sav preznojen i smrdim kao tvor .Zato sam se i potrudio da pronadjem ovu stranicu , mislim na Enesa jer on mi je od prvog pute kada sam ga vidjeo na yuotube usao u glavu...njemu moram...posto sam u njemackoj i nisam bas u mogucnosti da idem u Bosnu kad pozelim i posjetim Enesa ako me prihvati molio bih vas ako iko moze da mi pokaze i ukaze kako da se toga rijesim, uz put imam zapis 7 god. star, od Sina od "Onog" starog Hodze kod kojega sam bio prije 30god, Hvala Vam unaprijed i oprostite ako sam bio predugacak u ovome mom post-u mada bi se o samom meni mogla i knjiga da napise...

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Ned Nov 29, 2015 12:47 am

mirzatto napisao:Moj "prvi" susret sa Sihirama se desio 1987. kada sam pronasao "Jaje i Krst uvezan od kudelje ili tako necega"...Posto sam i ja sam bio "hajirlija" sto bi rekao nas narod nisam se uplasio niti sam tome pridavao nekome cudu, ipak sam to "jaje razbio i krst razvezao" i uz ono malo sto sam znao da proucim , Bismile, Fatihu, Subhaneke i Kulhuvalahu sve to bacio u WC skoljku i pustio vodu....Da li sam pogrijesio????
Alejkumu selam,sihr se ne baca u wc solju niti u bilo kakvu vodu jer je tad skoro nemoguce unistiti sihr,a ti jos izucio sure i bacio u wc solju,da ti se Allah smiluje i oprosti.Inace sihirbazi bacaju neke vrste sihra u wc solju i tako se sihr aktivira tj.pocne da deluje,tako da si im ti olaksao posao i desilo se bas to sto su hteli,tj.vencanje,jer krst se koristi za brak ili za smrt,a posto si se ti ozenio onda je bio sihr za brak.
mirzatto napisao:Od tada po kuci su skakale serpe, pucale petarde , sijevale munje i ko zna sta sve jos ne...
Dzini imaju sposobnost da lome stvari,lupaju po kuci,itd...
mirzatto napisao:.Jednom je moja komsinica pocela tu neku "Nadri" pricu o Hodzama i kako ona treba da ide kod jednog radi njenoga sestrica pa sam i ja onako iznebuha rekao da idem i ja sa njom....SUSRET SA HODZOM !!!!!! jesam ja Hajirlija ali postujem starije a pogotovu Hodze...Dosli smo kod njega...Za veliko cudo on inace poznat a nikoga kod njega osim nas dvoje a i on nije bio odmah tu....Kada se pojavio , kao da se uplasio kada je mene vidjeo, sto je i dokazao kada je usla komsinica prije mene, on je nju vise ispitivao o meni nego o njenim potrebama sto mi je ona to i ispricala...Kada sam ja usao , umjesto da mu nazovem Selam ili Merhaba ja onako Dobar Dan...Nista me nije mnogo zapitkivao nego je poceo o mojoj bivsoj, te dobra je te ne uderaj a ja ni da sam je pomislio udarati ili bilo sta dr. i tako ON bla bla bla i napisa mi zapis...
Ovde nisi napisao da li je njemu tvoja komsinica rekla bilo sta o tvojoj bivsoj i razlog zbog cega si dosao kod njega,jer ako nije komsinica o tome pricala onda se on uplasio i iznenadio jer je verovatno i kod njega tvoja bivsa isla i on joj pomagao sa sihrima,ima dosta slucajeva kad "zrtva" ode kod nekog hodze a hodza se iznenadi,ili kaze da nemoze da razvali sihr bas zbog toga sto je on taj sihr i napravio.Ako jos uvek imas njegov zapis uzmi abdest,otvori zapis,ako je papir izgoren malo nemoj nikako zapaliti taj papir vec stavi u ucenu vodu,i dodaj soli ili sircetnu kiselinu da unisti sihr,a ako nije ostecen papir vatrom onda zapali zapis.Jer imaju neki zapisi koji pocinju da deluju kad se zapale,takvi zapisi su na krajevima papira izgoreni malo vatrom.
mirzatto napisao:uz put imam zapis 7 god. star, od Sina od "Onog" starog Hodze kod kojega sam bio prije 30god,
Uradi isto kao sto sam objasnila malopre.Za pocetak sve sto znas od sura uci na vodu,na med,na maslinovo ulje i na curukotovo ulje po 11 puta,ako ti je tesko po 11 puta onda po 7 puta,ali je bolje po 11.Pij to posle sabah namaza,aksam namaza i pred spavanje,prskaj kucu ucenom vodom, sve osim kupatila. Sto se brojeva 21 i 13 tice neznam sta znace,znam da sihirbazi broj 3 i zutu boju koriste za prenosenje bolesti i za bolest uopste,broj 5 koriste za zastitu od dzina,tj.da ih dzini stite od drugih dzina ako neko njima postavi sihr,broj 7 i crvenu boju koriste da ih neko zavoli,a isto tako crvenu boju koriste za smrt,jer crvena boja znaci i krv,broj 9 i 15 i zelenu boju korsite za rastavljanje onih koji se vole,i broj 11 i crnu boju koriste za smrt.Zato kazem najbolje je prouciti po 11 puta sve od sura sto se zna,sto vise sura to bolje.

mirzatto
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Nov 27, 2015 10:35 am

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od mirzatto » Ned Nov 29, 2015 11:15 am

Eselamu Alejkum veliko HVALA za ovako lijepo objasnjenje..Molio bih da mi se javite na privat post....Hvala unaprijed

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Pon Nov 30, 2015 7:53 am

Sva zahvala pripada Allahu,drago mi je sto svoje znanje mogu da podelim.

mirzatto
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pet Nov 27, 2015 10:35 am

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od mirzatto » Čet Dec 03, 2015 8:58 am

Eselamu Alejkum
Ujedno bih zamolio one koji citaju ove objave i znaju nesto o tome da mi kazu i posavjetuju : Da li je moguce obavljati Tj. Uciti Rukiju putem Skypa...Hvala unaprijed

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Enes » Čet Dec 03, 2015 9:53 pm


Senida
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Jan 06, 2016 2:14 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Senida » Sre Jan 06, 2016 3:31 pm

Selamalejkum isla sam kod hodze u gradačac i vidio mi je da imam sihir na srecu i da mi je obnavljano vise puta dao mi je neka 4 papira da to saperem u vodi i da se stim masiram i da pijem i dao mi je neke papirice da se stim kadim odkako to pijem osjecam bol u stomaku i boli me ruke i rebra kad se masiram dal je to nezadovoljstvo dzina u meni pa to osjecam . I jos samo da kazem da se osjecam usamljeno isto kao da sam sama na svijetu nije mi ni do ceg jel to sve od tog sihira

zegulja01
pisem pomalo
Postovi: 47
Pridružio se: Uto Jan 17, 2012 10:33 pm
Lokacija: svedska

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od zegulja01 » Sre Jan 06, 2016 8:22 pm

Selam!!
Ako si novi clan na ovom forumu bilo bi korisno da procitas malo o lijecenju kuranom.
Mislim da ce ti nakon 5ili 10 min biti jasno da je posjeta kod tog covjeka bila greska.
Vjeruj mi odvoj malo vremena na ovom forumu procitaj nekoliko postova i saznat ces sta ti je ciniti.
Selam

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Sre Jan 06, 2016 11:21 pm

Alejkumu selam,to nije hodza to je sihirbaz,sihirbazi se kade,mazu se vodom/urinom,a sve to da bi pridobili sejtane,papire osusi i zapali,vodu prospi gde niko ne gazi,pokaj se Allahu i pocni da se lecis ispravno po serijatu.Ne posecuj te "vidovite hodze",oni jos jedva docekaju da te uniste sihrima.Sama nauci na vodu najbolje izvorsku vodu ako ima negde u blizini,a ako nema onda obicna voda je okej,kupi med,maslinovo ulje,curukotovo ulje,pa nauci po 3 ili 5 ili 7 ili 11 puta (sto vise puta naucis to bolje) El Fatihu,El Inshirah,Kafirun,ajetul Kursiju,El Ihlas,El Felek,En Nas,pa pij vodu,ulje,med u sabahsko vreme,aksamsko i pred spavanje.Slusaj rukju svakog dana,klanjaj nocni namaz,moli Allaha da ti olaksa stanje.Idi na tu stranicu i procitaj tu knjigu,puno ces novog in shaa Allah da saznas.
http://www.maktabah.info/knjige/zdravlj ... nneta.html

Senida
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Jan 06, 2016 2:14 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Senida » Čet Jan 07, 2016 8:25 am

Hvala vam na odgovoru nisam znala kome da odem niko mi nije rekao pravu istinu jedan hodza mi je rekao da sam nagrajisala drugi da imam taj sihir na srecu i da je pravljeno na mrtvacku zemlju a treci su mi rekli da sam sihir pojela . Ja se ne osjecam nikako dobro osjecaj da sam sama bol u glavi pocne me panika fatat sva se pocnem trest neznam kako da sama sebi pomognem

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Čet Jan 07, 2016 1:00 pm

Moras sama sebi pomoci,sve te hodze (sejtani u ljudskom obliku) ko god da ode kod njih naprave im jos jedan novi sihr,pa tako u pocetku nekome bude lakse a kasnije jos losije stanje,ne bih da plasim nikoga ali sihirbazi se ne zaustavljaju na sihrima poput nesrece na poslu,nesrece u braku,u porodici,vec im je cilj ubistvo osobe.Ti si tom sihirbazu dodatno pomogla,sama sebi prizivas sejtane (pravis sihr)tim kadjenjem i mazanjem te "vode",uradi kao sto sam ti rekla i ne idi niposto kod nikakvih zena i hodza,to te moze kostati ne samo srece ili zdravlja vec i zivota.

Senida
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Jan 06, 2016 2:14 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Senida » Čet Jan 07, 2016 4:06 pm

Mozeli mi neko rec sta se podrazumjeva sihr na srecu sta sve tu spada. Citala sam simptome sihira igranje oka osjecaj da mi se nesto krece pod tijelom sanjanje ruznih snova glava isto kao da mi je blokirana . Tolko sam uplasena da nemogu opisat

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Haris » Čet Jan 07, 2016 5:20 pm

@elma bona, Allah ti se smilovao :)

Lakše sa optužbama. Imamo ispravne i neispravne učače, i sihrbaze.

Ako neko ne radi na dozvoljen način, to ne mora automatski način značiti da je sihrbaz. Ima ljudi koji iz dobre namjere žele pomoći, ali rade to na način koji nije propisan sunnetom (npr. saljevanje strave).

Nazivanjem nekog sihrbazom, automatski mu stavljaš etiketu da je nevjernik, a nit znaš o kome se radi, nit znaš kakvo mu je stanje. Hajd da poznaješ čovjeka i jasno ti je čime se bavi, a ovako, hej on je ćafir, k'o grom iz vedra neba. A poznato nam je i Poslanik alejhisellam nas uči tome da ukoliko kažemo nekom da je nevjernik, a on to nije, onda se to vraća na nas.

Ponavljam, ne znam detalje o ovom hodži, govorim generalno, treba biti oprezan.

Kucanje po tastaturi nije izuzeto iz našeg govora. I to spada u govor, i bit ćemo pitani.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Čet Jan 07, 2016 7:58 pm

Otkud ti znas koga ja znam a koga ne znam??????? :shock: :?I nemoj molim te lupati te gluposti da neki zele pomoci pa koriste salevanje strave iz neznanja.Pravi put se jasno razlikuje od zablude.Sve te "vidovite nane","hodze","hodzenice" koje salevaju strave,klanjaju istihare,znaju nasu proslost,znaju kakve sihre imamo BEZ UCENJA SERIJATSKE RUKJE SU SIHIRBAZI/SIHIRBAZICE!Niko od njih nije nevinasce,i nije bezopasan,zbog takvih poput tebe Harise ovaj narod je u ovakvom problemu,mnogi od nas imaju roditelja/e sihirbaze/ice i sestre i bracu sihirbaze/ice a nisu svesvni toga,mnogi se ubijaju,vesaju,ubijaju zene,decu jer su pod uticajem sihra od tih tvojih "dobrih,finih dusa" koji bi da pomognu ali ne znaju kako!Otkud ti Harise znas ko sam ja,koga znam a koga ne znam pa da meni sudis?????????????Koliko vidim(osecam) tvoji se sejtani ljute kada sihirbaze nazivam sihirbazima pa im smeta pa eto moras da ih branis.Samo pratis moje komentare i trazis greske,hehe a sve jer si pod jakim sejtanskim uticajem.Ako imas neki savet reci ovoj sestri u islamu,nemoj da te sejtan pravi budalom pa da samo gledas sta ja kazem,sta ja radim,koga ja znam itd.itd.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Haris » Čet Jan 07, 2016 9:23 pm

Sve je tako kako ti kažeš ;)

Zaključana tema