Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko tolik

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Čet Jan 07, 2016 9:26 pm

:wink:

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od sarajevo.12 » Pet Jan 08, 2016 7:34 am

Selam alejkum ovoj sestri da se iskreno pokaje da se pokrije da joj nedolaze koje nisu pokrivene itd Da ide u damiju obavezno da uci felek i nas itd i da shvati da joj se Allah dz smilovo danas njoj sutra nekom itd.A za ove sestro elma sto su dahije sto ovo i ono on mora shvatit da ga Allah dz gleda cuje zna da ima sudenje cetvrtak .Poruka dahijima da prestanu vise ljudima prati mozak oni samo sijedu i pricaju a drustvo kolaps urok ubi ja izadem na stanicu avtobusku. I pokrivene i nepokrivene ko ribe na hljeb lete a to sto neznaju njihovi muskarci neznaju gdje problem braco lijepa urok nas ubi ako neznate ima dizjnera i nurcionista sve radimo na prirodnoj bazi od glave do pete

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Haris » Pet Jan 08, 2016 10:13 am

Čuj da ne dolaze koje nisu pokrivene..

Kakve to veze sa normalnim razumom ima? Šta ako dođe pokrivena, pa se otkrije pred njom?

Tačno valjaš gluposti.

Koliko mogu skontat ovdje se malo brkaju stvari na forumu. Ljudi zamišljaju liječenje je spisak stvari šta smiješ, šta ne smiješ, šta moraš, ne moraš i to je to. To je samo put kojim se treba ići da bi se došlo do cilja.

Cilj je Allahovo zadovoljstvo, i On, Uzvišeni, nas iskušava da bi vidio kako ćemo postupiti. Cilj je da postanemo bolji ljudi, da se trgnemo, da vodimo računa jedni o drugima, da obavljamo ibadet. Možete očekivati napredak u zdravlju tek kad posložite stvari i da je prioritet Islam, a ne izlječenje.

sarajevo.12
Mlađi član
Postovi: 82
Pridružio se: Ned Mar 08, 2015 7:51 am

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od sarajevo.12 » Pet Jan 08, 2016 8:58 pm

Selam harise pozovi sve tvoje ljecnike ucace hafize itd i da se nademo u sarajevu da sijednemo ko braca da vise kazemo sta je rukija itd.A dahijama koje pricaju gluposti zamisli prica o dedzalu a momak umire od uroka.ili dijevojke u dusevnoj bolnici a oni pricaju a sve zene ih ostaviseJel reko Muhamed as cuvaj se zena.Harise ja nepricam glupost nego reci ljudima istinu nemoze grijeh i dobar zivot objasni im sta znaci hodat bez marame. Objasni zasto muski trebaju nosit prsten na malom prstu

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Pet Jan 08, 2016 10:37 pm

"Ko napusti raspravu kad nije u pravu, bude mu napravljena kuca u dzennetskoj mahali, a ko ostavi raspravu kad je u pravu, bude mu izgradena kuca u najodabranijem dijelu dzenneta." (Ibn Madze i Tirmizi)

Sejtani vole raspravu,pa se nemojte raspravljati.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Haris » Sub Jan 09, 2016 2:09 pm

Haris napisao:Sve je tako kako ti kažeš ;)
elma, zbog toga sam ovako i napisao :)

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Sub Jan 09, 2016 7:12 pm

elma np napisao: :wink:

Zbog toga sam i ja ovako odgovorila.

Senida
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Jan 06, 2016 2:14 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Senida » Sub Jan 09, 2016 9:46 pm

Selam dali neko moze da mi odgovori koji su simptomi sihira koji je napravljen na odjecu sta se osjeca

Senida
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Jan 06, 2016 2:14 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Senida » Sub Jan 09, 2016 9:50 pm

Selam ako moze neko da mi odgovori simptomi sihira koji je napravljen na odjecu sta se osjeca

Senida
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Jan 06, 2016 2:14 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Senida » Sub Jan 09, 2016 10:32 pm

Selam ako moze neko da mi odgovori koji su simptomi sihira na odjecu

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Ned Jan 10, 2016 12:11 am

Alejkumu selam,puno toga moze da se napravi na odeci,sve zavisi jel ti odeca poprskana necime,ima li na odeci konaca druge boje,npr haljina crna a skriveno malo parce konca crvene,zelene,zute,crne ili plave boje,simptomi mogu biti razni zavisi od vrste sihra,ako je za razvod sihr onda je osoba nervozna,agresivna,svadja se sa muzem/zenom,ako je sihr za bolest onda simptomi zavise od toga koja je bolest u pitanju,ako je sihr smrti onda zavisi jer neko je mozda napravio da osoba ima saobracajnu nesrecu,ili srcani udar,itd.

Senida
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Jan 06, 2016 2:14 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Senida » Sre Feb 10, 2016 9:27 pm

Selam naucila sam na maslinovo ulje masiram tijelo sa njim neki dijelo tijela kada se masiram me bole i dobiju crvenu boju i tu na tom mjestu kad dodirnem kao da gori lijecim ee od sihira pa ako moze nekp da mi odgovori jeli to reakcija dzina

Košuta
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Dec 21, 2015 8:59 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Košuta » Pet Feb 12, 2016 8:05 pm

:shock:

Što vam je veselo,živi bili.

Čovjek postavio temu,luta od nemila do nedraga. Nije od dosade napisao onoliki post,istresao svoj jad i čemer,muka ga natjerala-da mu dragi Allah dž.š olaksa njegovo stanje,svoju Milost da spusti na njega i da mu još strpljenja i uputi ga na pravi put.

Dosta ljudi,u glavi od silne muke,dobije konfuzije.Što autosugestivno što sugestijama onih koji znaju to njegovo stanje. Niti si prvi (gosp. postavljač teme) a ni posljednji koji je otišao nekome hodži,pa mu ovaj davao zapise,učenu vodu,listiće koji se pale pa se to udiše...i td...

Ja jako dobro poznajem osobu,koja je MORALA ići kod svakakvih osoba na liječenje.U to doba ona nije bila u mogućnosti da kaže ;"Ne,to je pogrešno. Širk je nositi hamajliju." Roditelji te osobe,tačnije majka,je 'ugovarala' termine kod hodža,nana što istihare klanjaju,onih stravosalivača i sl. Iako je ta osoba ZNALA da je širk nositi hamajliju-morala ju je nositi,zato što je redovno bila pregledavana od strane majke.
Isto tako,pod majčinim nadzorom se morala kaditi,kupati,masirati i piti vodu a sve 'začinjeno' zapisima.

Majka je neupućena i dan danas iako je preslušala hiljade audio vazova na tu temu sihra i tevhida, i dalje vaga s tim hamajlijama "Ali to je zaštita.". I hajde ti sada preodgajaj tamo neku staricu,nečiju mater i tupi joj ono što je rečeno prije 1400 godina-ne. Živa bila,ako ti tako misliš,to je tvoje.

Ovo sam vam napisala samo usporedbe radi (i malo otišla u off topic :oops: ,što će mi naši administratri,moderatori,i ostali atori izvinuti) :mrgreen:

Gosp. Postavljač teme,pobacaj sve zapise u neku rijeku i ne okreći se za njima,kada ih baciš. Vjeruj da jedino Bog može da riješi tvoj problem,jer mi smo ovisni o Njemu u svakom momentu života.
Jedino učenjem Kur'ana,tj. ruk'jom pomažeš sebi s najboljom namjerom,tj ne čineći širk.
Da te dragi Allah dž.š uputi i olakša tvoje stanje.

Vas dvoje,Elmić i Hare,idite pa pp,razmijenite skajp nejmove i siti se 'iskoljite' uživo :D ,da i vas dvoje Allah uputi i da se što prije zbližite u razumjevanju.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Pet Feb 12, 2016 8:12 pm

Senida napisao:Selam naucila sam na maslinovo ulje masiram tijelo sa njim neki dijelo tijela kada se masiram me bole i dobiju crvenu boju i tu na tom mjestu kad dodirnem kao da gori lijecim ee od sihira pa ako moze nekp da mi odgovori jeli to reakcija dzina
Alejkumu selam tu gde osecas bol znaci da je tu dzin,namazi malo vise ulja na to mesto i masiraj nekoliko minuta,to dzine boli.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Pet Feb 12, 2016 8:19 pm

"Vas dvoje,Elmić i Hare,idite pa pp,razmijenite skajp nejmove i siti se 'iskoljite' uživo :D ,da i vas dvoje Allah uputi i da se što prije zbližite u razumjevanju."

Nemoj ti da brines za mene i za Harisa,mi smo upuceni elhamdulillah,da se koljemo necemo ne dolikuje muslimanima,a tebe da Allah uputi jer savetujes kao pravi sihirbaz/sihirbazica!

"Gosp. Postavljač teme,pobacaj sve zapise u neku rijeku i ne okreći se za njima,kada ih baciš."

Zapisi se ne bacaju u reku!!!!!!Za sve koji citaju samo da znate kada osobe prave sihre pa bacaju sihre na raskrsnicama,u rekama itd. NE OKRECU SE VISE ZA SIHRIMA!!!!!!

Zaključana tema