Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko tolik

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Košuta
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Dec 21, 2015 8:59 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Košuta » Pet Feb 12, 2016 8:25 pm

elma np napisao:"Vas dvoje,Elmić i Hare,idite pa pp,razmijenite skajp nejmove i siti se 'iskoljite' uživo :D ,da i vas dvoje Allah uputi i da se što prije zbližite u razumjevanju."

Nemoj ti da brines za mene i za Harisa,mi smo upuceni elhamdulillah,da se koljemo necemo ne dolikuje muslimanima,a tebe da Allah uputi jer savetujes kao pravi sihirbaz/sihirbazica!

"Gosp. Postavljač teme,pobacaj sve zapise u neku rijeku i ne okreći se za njima,kada ih baciš."

Zapisi se ne bacaju u reku!!!!!!Za sve koji citaju samo da znate kada osobe prave sihre pa bacaju sihre na raskrsnicama,u rekama itd. NE OKRECU SE VISE ZA SIHRIMA!!!!!!
:mrgreen:

Košuta-sihirbaz... :lol: Oplaka!

Hvala ti na odgovori,da sam popodne umrla ne bi doživjela da mi neko za života kaže da sam sihirbaz. :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja sam bila počela pisati post kada ste vi 'zakuhali' a onda ste me pretekli s odgovorima,pa sam postala kada ste već bili završili sa razmjenom mišljenja. Izvinjavam se.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Pet Feb 12, 2016 8:34 pm

Savet ti je takav sihirbaski,malo vise citaj o ispravnom unistavanju sihra nego sto visis na forumu i savetujes kako da se muslimani "uzivo kolju po skajpu",ako se ti koljes sa osobama po skajpu to je tvoj problem.I nemoj da vise da me uznemiravas svojim prozivkama.

Košuta
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Dec 21, 2015 8:59 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Košuta » Pet Feb 12, 2016 8:57 pm

elma np napisao:Savet ti je takav sihirbaski,malo vise citaj o ispravnom unistavanju sihra nego sto visis na forumu i savetujes kako da se muslimani "uzivo kolju po skajpu",ako se ti koljes sa osobama po skajpu to je tvoj problem.I nemoj da vise da me uznemiravas svojim prozivkama.
:roll: Ja se izvinula,ali vidim da tebi to ne znači ništa.Morebit moram ponovo? :mrgreen:

Hajde mi ti reci kako se može uniištiti bočica od mirisnoga ulja,ako me shvataš?!
Ona mala od 10 ml što sadrži eterična ulja koja se kapa u vodu u svijećnjacima. Smiju li muslimani imati svijećnjak u kući ? :mrgreen:

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Pet Feb 12, 2016 9:01 pm

Posto je rasprava sejtanska hrana moras naci neku drugu osobu da se sa njom raspravljas,i posto si toliko pametna i znas sama da unistis sihr nemoj mene da pitas.

Košuta
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Dec 21, 2015 8:59 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Košuta » Pet Feb 12, 2016 9:09 pm

elma np napisao:Posto je rasprava sejtanska hrana moras naci neku drugu osobu da se sa njom raspravljas,i posto si toliko pametna i znas sama da unistis sihr nemoj mene da pitas.
:roll:

Molim ostatak uleme ovoga foruma da mi odgovori na pitanje koje sam postavila ovoj simpatičnoj elmi np.Pošto ona neće da mi pomogne,a dio je te uleme.

Ako je jedini ispravan način da se to s bismilletom zapali onda nema pomoći pošto furune takvih kapaciteta nemamo instaliranih u kući u koju je to unešeno,a sumnja se da bi moglo biti prosledjeno kao sihir.

:?:

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od elma np » Pet Feb 12, 2016 9:26 pm

Za sve one koji citaju i zele da znaju kako ispravno unistiti sihre, sihri se ne bacaju u vodu jer to samo otezava lecenje,gotovo je nemoguce izleciti se ako se sihr baci u vodu,ako vam neka osoba kaze bacite hamajliju,ili vam da neki predmet da bacite u vodu,ili na raskrsnicu i kaze vam "baci to i ne okreci se za tim" znajte da je ta osoba sihirbaz/sihirbazica.Kad sihirbazi zele nekome da naprave neku bolest ili svoju bolest da prenesu na drugu osobu,ili da naprave sihr smrti u 99% slucajeva bacaju sihre na raskrsnice i u reke,zato sto je takve sihre jako tesko,gotovo nemoguce izleciti.Vecina sihra se unistava vatrom jer taj dzin koji je vezan za sihr kada oseti vatru odmah bezi,vatrom se unistavaju sihri na odeci,sihri na hamajlijama,i mnogi drugi,dok sihri na metalnom novcu,na staklenim predmetima,na metalnim predmetima se unistavaju na taj nacin sto se uzme abdest,ucenom vodom isprati metalni ili stakleni predmet,pa sekirom predmet prepoloviti nekoliko puta i tad je sihr unisten in shaa Allah i moze se baciti gde niko ne gazi,jos bolje i efikasnije je ako se predmet(sihr) stavi da odstoji par sati ili dana u ucenoj vodi u koju dodamo i soli ili sircetne kiseline.A Allah najbolje zna.

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Kako sprijeciti utjecaj sihira i kako "umiriti" koliko t

Post od Haris » Sub Feb 13, 2016 1:09 pm

Zvanično ZAKLJUČANA TEMA.

Gdje nema mačke, miševi kolo vode. ;)

Zaključana tema