Potreban savjet

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
rema
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jun 27, 2016 11:25 am

Potreban savjet

Post od rema » Sre Jun 29, 2016 12:20 pm

Pisao sam prije par dana u temi za "savjete" međutim nisam dobio nikakav odgovor ni od koga pa odlucih da ovdje pokusam. Eselamu Alejkum svima, moja tegoba je ta da ima moja porodica problema s ocem.. Sumnjamo na sihr jer se to vuce vec par godina isli smo kod nekih Hodza itd dobili bi neke zapise, ta voda bi se pila i otac bi se smirio jedan vremenski period i onda opet bi se to vratilo. Suština je da se naljuti zbog najmanje sitnice i ne prica s nama par dana. Postavit cu ovdje neke slike od zapisa koje smo dobijali da stavimo ocu u jastuk i iznad ulaznih vrata, ne razumijem se u ove stvari bas najbolje da procijenim kakav je zapis itd pa mozda ima neko strucan ovdje na forumu. Hvala svima unaprijed i Allah Vam dao svako dobro.

https://postimg.org/image/7jdk31nuf/

https://postimg.org/image/4e4wcpit3/

Haris
Veteran
Postovi: 1466
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:35 pm
Lokacija: Zavidovici, Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Potreban savjet

Post od Haris » Sre Jun 29, 2016 5:06 pm

Esselamu alejkum,

Zapise spalit bismilletom i bez brige. Trebate ustanoviti da li se stvarno radi o sihru pa se onda može dalje djelovat.

rema
Posmatrač
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Jun 27, 2016 11:25 am

Re: Potreban savjet

Post od rema » Sre Jun 29, 2016 7:12 pm

Haris napisao:Esselamu alejkum,

Zapise spalit bismilletom i bez brige. Trebate ustanoviti da li se stvarno radi o sihru pa se onda može dalje djelovat.
Ma radi se sigurno o sihru jer ne može ista stvar da se ponavlja već par godina, i čim bi otisli kod Hodze to bi se smirilo. Spalio sam zapise, treba moliti samo Allaha dragog za sabur a što se kaže poslije tegobe uvijek olakšanje dođe. Da li ima neko provjeren u Sarajevu ko uci rukju, jer zaista danas se svako ovim poslom bavi i tesko covjek moze imati povjerenja. Allah vam dao svako dobro

Odgovori