Pogledaj neodgovorene postove | Pogledaj aktivne teme Danas je Čet Nov 23, 2017 6:16 pm

Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
 Ljubavni sihr 
Autoru Poruka
Posmatrač

Pridružio se: Ned Feb 05, 2017 10:10 pm
Post Ljubavni sihr
Esselamu alejkum. Vec duze vremena imam taj ljubavni sihr. Znam i ko mi je napravio i na cemu mi je napravljeno. Vec sam trazio spas kod jednog efendije al nije mi pomogao. Ne ide mi nikako na ljubavnom planu pa bi vas zamolio za bilo kakvu pomoć! U poslednje vrijeme se i ne osjecam bas najbolje. Hvala..

Pon Feb 06, 2017 12:17 pm
Site Admin

Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Post Re: Ljubavni sihr
A.selam, ako ti vec znas na cemu je napravljeno i ko ti je napravio, onda ne bi trebao biti problem i da se nade i to unisti i rijesis problem?

Malo se zavaravate tim informacijama koje dobijate od raznoraznih efendija pa cak i situacija kad dzin progovori na rukji.
Dzin je tu da vam napravi problem, ne da vam pomaze.On je u sluzbi sihrbaza a ne na sluzbi vama pa da vama prenosi informacije.
Sve sto dzin progovori 99% svrstajte to u laz.Zaboravite sta kaze i potrudite se da se angazujete na polju imana.Da cuvate svoj jezik i klonite se sumnje, jer ima hadis koji govori da je sumnja gora od ubistva.
A s druge strane kaze se ko ubije jednog nevinog covjeka, kao da je pobio citav svijet...
Mi olako uzimamo ono sto nama odgovara a jos lakse odbacujem ono sto nam nije po volji.

Neka ti ovo bude prvi korak, kloni se sumnje i razmisljanja ko ti je napravio sihr....

Pon Feb 06, 2017 2:12 pm
Profil WWW
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Odgovori na temu   [ 2 Posta ]