mucanje, glasovi...

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Pon Jan 30, 2006 9:29 pm

ma ja sam zahvalna sto sam ovakva.. mozda ce te se pitat sta ova budala prica.. al ipak.. kad shvatite.. imamo nesta sto je POSLANIK MUSA imao.. a to je mucanje! :D

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Uto Jan 31, 2006 6:31 am

A jel baš istina da Musa a.s. mucao?

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Uto Jan 31, 2006 9:50 am

da. :)

ebubesiir
Mlađi član
Postovi: 77
Pridružio se: Pon Jan 23, 2006 4:24 am
Lokacija: kairo
Kontakt:

Post od ebubesiir » Uto Jan 31, 2006 11:46 am

da ali ALLAH ga je izlecio.sura ta-ha od ajeta 24 kad cini dovu ALLAHU do 35-ti ajet sta kaze ALLAH u 35-om ajetu "REKAO JE ALLAH:DATO TI JE ONO STO SI TRAZIO O MUSA"Jedno od toga sto je trazio da mu cvor sa jezika odgatne.molim ALLAHA DA IZLIJECI SESTRU MUCALO I DA JE UUCINI OD CESTITIH VERNICA

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Uto Jan 31, 2006 1:48 pm

amin, i hvala :)
neka te Allah nagradi :) :)

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Uto Jan 31, 2006 9:43 pm

Čuo sam da postoji mogučnost da ako je dijeet pretrpjelo u djetinjstvu psihički pritisak od strane roditelja koji pije , koji je tukao djecu itd. da to dijete može da ima posljedica u budučnosti pa se spominje i mucanje kao faktor posljedice.

Mucalo_17
Mlađi član
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Sep 20, 2005 8:54 pm

Post od Mucalo_17 » Sub Feb 04, 2006 9:23 am

yeah napisao:vjerujte meni nije glavni problem mucanje, sa tim se moze, ja ozbiljno razmisljam o tome da li se ovdje radi o dzinima ili nekom sihru. kod mene primjecujem stalnu depresiju, razmisljanja o samoubisvu, hladoća , zebnja u srcu, izbjegavanje ljudi i društva, bježanje od ljubavi, strah, stalno negativno razmišljanje

jednom me je prijatelj zvao u džamiju, tada sam se u džamiji preznojio i bio sam crven ko paprika

isto tako kada slusam rukju, osjećam trzaje u tijelu, ali nikako da se odlucim za pravo lijecenje kuranom

smatram da mi je mucanje samo jedna od tih posljedica, a isto tada pricam, kada ne mucam, mnogi ljudi su mi rekli da nerazumno govorim, da me pomalo teško razumiju...
vjeruj mi ja sam happy i sto mucam.

Jer mi je inteligencija iznad prosijeka.. baucim za 5 minuta. hvala Bogu evo prije tri danja pocela skola ja vec dvije petice dobila hvala Bogu.
i vjerujte nikad nsmijete sebe ponizavat. ja sam uvijeks ebe krivila sto nemam rustva i dr. al kad shvatis.. pa kakva je ovo danas generacija? Bez ikakvog stida pricaju o hramamu.. (spolnom opcenju) zvalju se ispred profesora.. hej pa koda je profesoru interesantno gledat kako se oni ....
a uostalom... jedan braco damir mi je dao samouvjerenja...
posudio mi je cak jendu knjigu da procitam Biblija, Kur an i nauka-. vjerovali ili ne nisam ni znala da neke slicnosti imaju biblija i Kur an.. sam sto su u bibliji dodalči nes..oni evandjelisti.

tak...

leyla
Mlađi član
Postovi: 87
Pridružio se: Uto Jan 17, 2006 7:33 pm

Post od leyla » Čet Feb 23, 2006 5:48 pm

Selam Alejkum,

čitajuči tvoj post ja bih ti dala savjet da počneš reagirati na te stvari čim prije.
Ja sam počela prije mjesec dana liječenjem i eto nemogu reči da sam ozdravila ali je svakim danom bolje.
Glavno je da se rješiš te nedoumice što se tiče liječenja i namaza..
Kao prvo ja bi ti savjetovala da obavezno odeš nekom učaču da on ustanovi šta ti je ali ja sam sigurna da se radi o pristupu loših sila.
Te glasove ignoriraj, pravi se da jih nečuješ a tako isto i osječaje(gušenje itd...)taj savjet je meni dao učač, i ja sad u ovom trenu osječam bol ali to ignorišem.
To što se tiče depresije ne upuštaj se u tužne misli, izlazi obavezno medju ljude, to su samo još jedne njihove finte da obmane čovjeka.
Probaj unatuč svemu živiti normalno; OBAVEZNO REDOVNO KLANJAJ, UČI ZIKROVE I MOLI ALLAHA ZA OPROST.
Tu moram napomenut da če ti biti možda jako teško klanjat, dolazit če do efekata ali što je važno moraš imati volju i snagu i vjeru u dragog Allaha i u to da češ ozdravit. Nijedna bolest nije lahka pa nije i ova ali ti se trudi i uspjet češ. Jedini pogoj da dobiješ zaštitu od Allaha je da redovno obavljaš namaz, paziš sebe(izbjegavaš grijeh), učiš tevbu i zikrove.
Otiđi nekom učaču jer je liječenje efektivnije.
Želim ti sve dobro i neka ti Allah bude u pomoči

Selam Alejkum,

Odgovori