nova stranica

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

efi
pisem pomalo
Postovi: 20
Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 4:43 pm

nova stranica

Post od efi » Čet Mar 09, 2006 12:48 pm

ZNA LI KO STA U VEZI OVE STRANICE I KO JE AJDIN STO LIJECI KUR ANOM UB SARAJEVU http://lijek.jeeran.com/

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Post od Nedim » Ned Jun 18, 2006 12:09 am

Ne znam vala,
evo neko ibn Fadl pogleda recimo ovo:
http://lijecenje-kuranom.freehostia.com ... _ruqja.htm

Stranica izgleda ok. Sada kakav je u praksi to ne znam.
Je li neko bio kod njega?

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Ned Jun 18, 2006 9:50 am

Islamska dawetska stranica: http://www.nurislama.com/


http://www.kelimetulhaqq.co.nr/

Stranica o kojoj pišete i momak koji liječi je Ajdin , on kad liječi čita Kur'anske ajete sa papira več pripremljenog što bih mogao i ja uraditi pa mi se to čini nekako sumljivim.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Post od AbuAmRibnFadL » Ned Jun 18, 2006 11:02 am

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Mislim da nema potrebe za Reklamu tog Sajta,niti znam niti poznajem covjeka niti sam cuo za njega od onih koje poznajem po bosni.Kada sam prvi put usao na tu stranicu,vidio sam AutoBiografiju tog Momka u kojoj su neke stvari koje su mi sumnjive,njegovim intervjuom na toj stranici (da me Allah ne iskusa hvaljenjem i kiburom),ima puno njegovih dobrih osobina na koje sam Autor ukazuje a ne pacijenti.

Posto je opisao svoju Autobiografiju i u toj autobiografiji opisao svoj pocetak koji je koliko i dirljiv toliko i smijesan ,lijecio je svoju Nenu koja je bila bolesna pa je tako dobio samopouzdanje i poriv da moze,lijecit,ne sjecam se jer je svoju AutoBiografiju izbrisao sa sajta mislim da je tu bilo opisano kako su mu u snu dolazili i govorili mu kako on moze lijecit ljude sto je smijesno jer je to jedan nacin prilaska dzinna covjeku koji je vrijemenom potencijalni sihirbaz ili Pocetak Nastajanja Sihirbaza ,insaAllah se ovo ne desi tom momku,opisacu taj pocetak nadam se da ce me razumeti oni koji znaju neke stvari u vezi rukje sto se tice ostalih neka im ovo bude jedna polazna stanica kako sihirbaz postaje sihirbaz.Pocetak sihirbaza je takav da im se u zivotu cesce desavaju neke nenormalne nadnaravne stvari ,pa cete naci da imaju u sebi bioenergiju,pa cete naci kako svojim rukama lijece kako je njihovo prisustvo lijek itd itd u snu i na javi im se dese neke stvari u koje ni sami nevjeruju pocetkom .Tacnije dodje im dzinn u snu ili javi obavesti ih da moraju pomagat ljudima,da su oni posebna stvorenja, stvorena kako bi pomagali ljudima i da je Allah njih izabrao za tu svrhu.Kazem vremenom ce sanjati ove stvari ili su prethodno bili bolesnici ove vrste bolesti pa ih zadesi olaksanje,nacin zavodjenja od strane dzinna i sejtana.Da bi im se kasnije sve to vratilo u ovoj vrsti bolesti Bolesti Ubjedjenja da su Lijecnici .Misleci da su "Izabranici"u pocetku pocnu lijeciti svoje pa onda prosire svoju Uspjesnu Izabranicku Misiju i na ostale,Kada Dzinni u njima ojjacaju onda predju na etapu slabljenja njihove Izabranicke moci, pa Izabranici budu bez efekta u toku misije.Onda se u snu desi Revolucija i Zakletva na poslusnost i da ce biti poslusni samo da bi Njihove Lijecnicke Misije bile uspesne,i tada pocinju Kosmari.Takvi ljudi izgube Ahiret zbog dunjaluka,Imena,Materijalnih sredstava ne razmisljajuci o haramu i kazni koja ih ceka zbog svoji(ne)djela.Zavisnici dzinskih pomagala ostaju u tom zatvoru kufra i tame bez ideje o tewbi.Sto se tice mladicevog dolaska na ovaj Forum jednom,vidio je da njegov sajt gubi posjecenost pokusao je napraviti reklamu i reci na Ovom sajtu da i On postoji,ali njegovo postojanje se mora koregovati prvo na njegovom sajtu u kojem mozete naci neargumentiranih stvari koje cemo neke od njih navesti
jer je prvim dolaskom ovamo shvatio neke pogreske pa ih je koregovo Brisanjem al nije sve uspio pobrisat pa cemo navesti neke stvari.

Dalje o ovoj se temi treba pricati kako bi izbjegli dodir sa tim svijetom,sta ih provocira,sta ih izaziva,kako spreciti njihovo djelovanje nad nama kako se zastititi,sta smijemo sta nesmijemo,Jer rekao je jedan jevrej jednom ashabu>Kakav vam je to Poslanik sto ne ostavi nista a da vas nije poducio i rekao cak ,i kako da se posle obavljene nuzde ocistite,"Allahov Poslanik nam je objasnio sta smijemo sta ne smijemo u pogledu dzinna i njihovog svijeta a nije nam rekao da sakrivamo svoje znanje,kao sto kaze Momak sa tog sajta****************:O Ovoj temi zaista ne zelim mnogo pricati jer to je svijet gajba i nama je dato ograniceno znanje o tome. Svako onaj ko se upusta u detaljisanje neka bude svjestan da vrlo lahko moze pogrijesiti i zaraditi veliki grijeh kod Allaha Uzvisenog. Najbolje je drzati se onoga sto Kur'an i hadis kazu jer to je uistinu sasvim dovoljno.************

*************Na Sajtu je i ovo:"Nakon sto ste kontaktirali brata i dogovorili termin posjete od njega cete dobiti neke pocetne upute koje treba ispuniti prije samog dolaska bratu. Reci ce vam da morate biti obuceni kao za namaz, cisti, okupani ukoliko je to potrebno, dok ce zene koje su u hajzu (mjesecnom krvarenju) morati pricekati propisani period dok krvarenje ne prestane (jer nije u stanju biti pod abdestom). Dolaskom kod brata prvo cete porazgovarati o problemu kojeg imate a nakon toga pristupit ce se lijecenju Kur'anom. Nakon sto svi prisutni uzmu abdest brat ce otklanjati dva ili vise rekjata namaza s nijetom na izljecenje, nakon cega cete vi stati ili sjesti okrenuti prema kibli dok ce brat sa vase desne strane poceti sa ucenjem Kur'ana".**************


Znamo da je resulullah sallallahu alejhi we sellem nakon sto je klanjao sunnet Sabahskog namaza legao na noge Aise radiAllahu anhum.Ovo je pogresno jer je zena u biti cista i moze joj se uciti dok je u -Hajzu-,zena moze zikriti moze slusati Kur`an al ne smije klanjati i ne smije Kur`an citati .Ostalo sve.I ovo sa namazima nema predaje da je neko klanjao dva rekata ili vise rekata sa nijetom za izlijecenje

***************Na tom sajtu je i ovo:Prije spavanja uzeti abdest, okrenuti se kibli i izgovoriti tekbir dizuci ruke (muskarci naspram usiju, zene naspram ramena). NA prvom rekjatu oboljeli ce uciti: Subhaaneke allaahumme ve bihamdike ve tebaare kesmuke ve te'aalaa dzedduke ve laa ilaahe gajruke. E'uuzu, bismillu, Fatihu zatim: Bismillaahir-rahmaanir-rahiim. Sebbeha lillaahi maa fissemaavaati ve-l-erd, juhjii ve jumiitu ve huve 'alaa kulli sej'in qadiir. Huve-l-evvelu ve-l-aahiru vez-zaahiru ve-l-baatinu ve huve bikulli sej'in 'aliim. Huvellezi haleqas-semaavaati ve-l-erda fii sitteti ejjaamin summe-s-tevaa 'ale-l-'arsi ja'lemu maa jelidzu fi-l-erdi ve maa jahrudzu minhaa ve maa jenzilu mines-semaa'i ve maa ja'rudzu fiihaa, ve huve me'akum ejnemaa kuntum, vallaahu bi maa ta'melune basiir. Lehuu mulkus-semaavaati ve-l-errd, ve ilellahi turdze'u-l-umuur.

Poslije ruku i dvije sedzde na sljedecem rekjatu uci se: Bismilla, Fatiha zatim: Kemeselis-sejtaani iz qaale li-l-insaani-kfur, fe lemmaa kefere qaale innii beri'um-minke innii ehaafullaahe rabbe-l-'aalemiin. Fe kaane 'aqibetehumaa ennehumaa finnaari haalidiine fiiha ve zaalike dzezaa'uz-zaalimiin. Jaa ejjuhelleziine aamenuut-tequllaahe ve-l-tenzur nefsum-maa qaddemet ligadin fettequllaah, innellaahe habiirun bi maa ta'meluun. e laa tekuunuu kelleziine nesullaahe fe ensaahum enfusehum ulaa'ike humu-l-faasiquun. Laa jestevil ashaabun-naari ve ashaabu-l- dzenneh, ashaabu-l-dzenneti humu-l-faa'izuun. Lev enzelnaa haaze-l-Qur'aane 'alaa dzebelin lere'ejtehuu haasi'an mutesaddi'an min hasjetil-laahi ve tilke-l-emsaalu nadribuhaa linnaasi le''allehum jetefekkeruun. Huvel-laahul-lezii laa ilaahe illaa huve 'aalimu-l-gajbi ves-sehaadeti huver-rahmaanur-rahiim. Huvel-laahul-lezii laa ilaahe illaa huve-l-meliku-l-qudduusus-selaamu-l-mu'minu-l-muhejminu-l-'aziizu-l-dzebbaaru-l-mutekebbiru seubhaanel-laahi 'ammaa jusrikuun. Huvel-laahu-l-haaliqu-l-baari'u-l-musavviru lehu-l-esmaa'u-l-husnaa jusebbihu lehuu maa fis-semaavaati ve-l-erdi ve huve-l-'aziizu-l-hakiim.

Nakon ucenja ucini se ruku i dvije sedzde a na prvoj sedzdi prouci se sljedeca dova: Allahumme innii esteftiike fii emri meredii ev vedze'ii ev maa edziduhuu 'alaa haalii haazaa. Allahumme in kaane haseden fe bejjinhu lii ve dullenii 'alaa 'ilaadzihii, ve-sfinii inneke entes-saafii. Ve in kaane sihren fe bejjinhu lii ve dullenii 'alaa 'ilaadzihii, ve-sfinii inneke entes-saafii. Ve in kaane messen fe bejjinhu lii ve dullenii 'alaa 'ilaadzihii, ves-sfinii inneke entes-saafii. Ve in kaane 'isqan fe bejjinhu lii ve dullenii 'alaa 'ilaadzihii, ve-sfinii inneke entes-saafii.

Na drugoj sedzdi ponovi se ista dova, a potom na sjedenju se uci etehijjatu, salevati, dove i selam se preda. Nakon zavrsenog namaza tri puta se prouci sura Er-Rahman i ODMAH nakon toga legne se spavati, naravno poslije proucenog zikra i dova pred spavanje.

San koji se usnije treba ispricati lijecniku Kur'anom koji ce nakon toga Allahovom pomoci odrediti o cemu se radi i propisati odredenu terapiju. **********************


(Rekao je Resulullah sallallahu alejhi we sellem,:Nema namaza nakon Vitra:,dok je za prije spavanja rekao da se prouci u dlanove Ihlas feleq Nas po tri puta ,sto se moze nac u hadisima i na ovom sajtu,onda ajetulKursijja,i zadnja dva ajeta Sure el Bekare i drugih ostalih vjerodostojnih zikrova prije spavanja od kojih su neki navedeni na ovom sajtu ,navedeno sa sajta tog momka nemamo nikakav argument o takvom namazu bar ga ja dosad nisam cuo)Sta cemo raditi sa covjekom koji nezna citasti Kur`an kako ce on citati |Suru Er Rahman i kako ce on uciti na namazu te ajete koje garantujem vecina od nas nezna napamet.Neznam za mene ovo nema nikakve logike,a sto se tice zapisivanja snova moze se desiti da osoba nista ne sanja tako da ce Lijecnik Kur`anom ostati bez Informacija.

Zavrsio bih ovaj komentar recima Imama Shafije rahmetullahi alejh koji je rekao;"Ako vidite covjeka da leti,pitajte ga dali slijedi Sunnet Allahovog Poslanika sallallahu alejhi we sellem:ako ne slijedi znajte da je to sejtan lanetullahi alejh.ili Rijeci Numana Ibn Sabita Ebu Hanife ;Koji je rekao:Ako se moje ucenje ne podudara sa Sunnetom Allahovog Poslanika sallallahu alejhi we sellem,bacite to moje ucenje o zid i vratite se Sunnetu Allahovog Poslanika sallallahu alejhi we sellem.



Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Ned Jun 18, 2006 4:06 pm

Allah dz.š. ti se smilovao brate za tvoj trud u ime Allaha s.v.t. koje ulažeš na putu islama.

Sestra15
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 7:49 pm

Post od Sestra15 » Ned Jun 18, 2006 11:44 pm

Esselamu Alejkum

Nisam misljenja da se tako lako treba stavljati pecat na nekoga. Ja sam isto citala njegovu autobiografiju, ali se ne sjecam da je pisalo da su mu u snu dolazili i govorili mu kako on moze lijecit!! Nema nikakvih jasnih dokaza da je on potencijalni sihirbaz, niti da radi nesto sto je islamom zabranjeno. Jedino sto sam negdje procitala ili cula (sto ne znam je li istina) da ne prima ljude druge vjere osim islama. To mi se vec ne svidja, ako je tacno naravno, jer Allah dz.s. je dao Kur'an kao milost i lijek svim ljudima! A Allah dz.s najbolje zna..
Sve nas sejtan pokusava zavesti da skrenemo na pogresan put, pa kako njega, tako i nas sve. A da se on bez ikakvog jasnog dokaza treba strpati u kategoriju potencijalnih sihirbaza i hodza kojim ljudi vjeruju jer su hodze, a koji prave zapise i daju ljudima hamajlije zamotane u crveno da kace na vrat, to je protiv islama!!
A brate Abu, ja te vec dugo vremena citam i ne svidi mi se uvijek tvoje ophodjenje prema ljudima i nisi mi bas uvijek jasan, kao osoba. Ali se opet vratim, pa kazem sama sebi, ne osudjuj jer ne znas. On je ipak tu da pomogne ljudima.
Nemoj se osjecati napadnutim molim te, jer nista nisam rekla sa zlom namjerom, niti imam nesto protiv tebe.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Www

Post od AbuAmRibnFadL » Pon Jun 19, 2006 8:33 am

Molim Allaha da pomogne onima kojima je pomoc potrebna,molim Allaha da da zdravlje svima kojima je potrebna,halalite ako sam nekoga il necim uvrijedio.Ko nece vidimo se na Sudnjeme danu.Ako sam sta pogrijesio nije bilo namjerno mozda je iz mog neznanja i zelje za pomoci ili od sejtana SubhanikeALLAHUME we bi hamdike eshedu en la ilahe illa ente estagfiruke we etubu ilejhi.Selam alejkum svima
Poslednja izmena od AbuAmRibnFadL u Sub Jun 24, 2006 12:15 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Post od daneS » Pon Jun 19, 2006 9:42 am

es-selamu alejkum
nisi mi bas uvijek jasan, kao osoba
ako čitaš njegove postove,pa postovi neka te interesiraju i nikako on
.
pa kazem sama sebi, ne osudjuj jer ne znas. On je ipak tu da pomogne ljudima.
---- nije on tu za to , Jedini koji pomaže je Allah s.w.t

kritika ili opaska na Abu... Ti je možda trebala imati dobru namjeru ali drsko zvuči

ako se on neosjeća napadnutim ja vidim da je napadnut i dužnost mi je da Ti kažem da nepadaš braću jer iz konteksta njegovo se vidi šta je htjeo da kaže ali i iz tvog da je napadnut

svako dobro ti želim i neka nam se smiluje Allah dž.š

ja sam svestan da sam drzak ali namjera mi je častna i poštena,a Allah dž.š najbolje zna

Sestra15
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 7:49 pm

Post od Sestra15 » Pon Jun 19, 2006 9:50 am

Brate Abu

Zar nismo prolazili sve ovo jednom?! Nemoj tako lako da se vrijedjas jer nista nije napisano protiv tebe. Shvati da ima puno ljudi koji ne znaju i koji procitaju nesto i odma misle da je to istina. Pa se to prenese ko koga zna i onda postoji velika sansa da ga ljudi pocnu izbjegavati. Ja ne zelim samo da se Ajdinu nanese steta, a niko jos nije donijeo dokaz protiv njega. Iskreno, ja kad sam procitala sve ranije informacije na njegovoj stranici, dozivila sam ga kao nekog ko je jos uvijek mlad i neiskusan i nista vishe. A Allah dz.s. najbolje zna kakav je on.
Shvati da mnogi ljudi ne znaju i da se stvari u neznanju lako prihvate. Ja prije isto nisam znala i nisam mogla da vjerujem da postoje mnoge hodze koji su sihirbazi. Pa sam molila Allaha dz.s da me uputi i Njegovom miloscu sam na ovoj stranici saznala kako to ide. Skoro svaki dan dodjem i prvo sto otvorim su tvoji postovi na topiku "Poucne Price". Mislim da je svima jasno zasto si ti ovdje i da si ti jedan medju prvima koji odgovore na hitna pitanja koja postavljaju ljudi u nevolji. Allah dz.s da te nagradi za tvoj trud a i ostale na ovom forumu. Nije niko savrsen brate, nisam ni ja prva. Halali, jer vidim da si se uvrijedio. Nema potrebe za to! Ne dozvoli da nas sejtan zavadi i da prolazimo nesto sto smo vec prosli.
Ja s radoscu i dalje cekam da procitam tvoje postove iz kojih cu saznati i nauciti jos vise.

Selam od sestre

Sestra15
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 7:49 pm

Post od Sestra15 » Pon Jun 19, 2006 10:07 am

DaneS, procitaj bolje moje rijeci i jos bolje razmisli o njima. A procitaj i svoj, pa isto tako razmisli o svojim rijecima. To je sve sto ti ja imam reci.

Nemojte, molim vas jos jednom, da se ovo svede na nepotrebnu diskusiju ili svadju!

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Post od daneS » Pon Jun 19, 2006 11:26 am

es-selamu alejkum

za: sestra 15,

ja sam naveo tvoje postove pa ti malo razmišljaj prije nego što bilo šta kažeš,odnosno lupiš
a ono što sam ja rekao nema potrebe da se ograđujem jer ništa nije dvosmisleno rečeno
uživaj u svakom trnutku dunjajlučkom i nedozvoli da te jezik uništi

Sestra15
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 7:49 pm

Post od Sestra15 » Pon Jun 19, 2006 3:53 pm

Eto, sad je bitno i ko sam ja. Nisam ta sestra koju imenujes i ne navodi tako lako tudje nickove ako nisi siguran!
Ja ovdje dolazim cesto da nesto naucim i saznam i da pitam bracu i sestre koje smatram iskrenim vjernicima sve ono sto mi nije jasno. I nemam potrebu ovdje piskarati i dokazivati se, pa zato rijetko kad sta i napisem. Inace samo pitam ono sto ne znam.
A, usudila se ne bih porediti s nekim sto se tice teoretskog znanja. Ali se itekako usudjujem reci da takvo ophodjenje prema ljudima nije u redu!!!!!
Ponavljam, nije u redu nazivati nekog brata potencijalnih sihirbazom a nemas nikakvih dokaza za to! Ne idite u krajnost.
I nije mi uvijek prijatno citati kako se isti ljudi ophode prema vjernicima i kako uzimaju stav da su bolji i da vishe znaju. Najezim se citajuci takve postove, a posebno one koji su bili na prijasnoj stranici, koji su vec izbrisani! A kad takvi ljudi dobiju kritiku od brace i sestara, onda odma eto idu s foruma. Istorija se nazalost ponavlja, zar ne, il' sam opet u krivu?
Mozda ne bi bilo lose da te savjete koje dajete i na sebe primjenite. Ne potcjenjujte bracu i sestre, jer mozda su oni bolji od vas. Zar nije i to receno?! A samo Allah dz.s. zna ko je od nas kakav. Uzalud je nekom i teoretsko znanje ako svojim ponasanjem vrijedja ostale vjernike.
Ja takvim ljudima ne bih nikad otisla i zatrazila pomoc, pa da im je teoretsko znanje ne znam koliko.
Nacekati se necu na tvoje postove, jer zbog tvoje drskosti ih vishe necu ni cekati. A DaneS, ako mislis da je tvoje ponasanje prema meni vjersko, grdno se varas. To ti se vec usudjujem reci.

Zamolila sam vas da ovo ne predje u svadju i diskusiju, ali eto ne da sejtan mira.
Ovo je moj zadnji komentar na ovu temu.

Svako dobro zelim svima ovdje i da nas Allah dz.s. sacuva od uzdizanja sebe nad drugima i obecanja koje necemo ispuniti.

Selam od sestre

daneS
Mlađi član
Postovi: 182
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 1:46 pm

Post od daneS » Pon Jun 19, 2006 4:11 pm

es-selamu alejkum

za 15-ku,
A DaneS, ako mislis da je tvoje ponasanje prema meni vjersko, grdno se varas.
uopće nemislim da je vjersko nego sam i sam rekao da je drsko, a sad dodajem i ljudsko i nikako vjersko,sačuvaj nas Allahu dragi.

ako si željna dokazivanja na krivoj si adresi,u postu se vidi i nazire tvoja drskost odnosto samouvjerenost kako nekog i nešto poznaješ, pa i sama tvoja riječ"USUĐUJEM" koja se ponavlja par puta ukazuje na nekog ko želi da bude autoritet i nikako nekog ko je autoritet.

ako i ovo prepoznaješ kao vrijeđanje onda se zabrini, i nikako nisi bila napadnuta niti vrijeđanja ,a ma, baš niti trena.

svako dobro naka nam podari Milostivi i Milosrdni

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Uto Jun 20, 2006 4:06 am

Selam alejkum

Mislim Abu...neke stvari koje si iznio na Ajdine nemaju uopste osnove i nikakve logike, kao sto je klanjanje dva rekata namaza, spominjanje nene, kao sto je i spominjane namaza kojeg je prenio iz knjige " lijecenjem Kur`ana uz upotrebu ljekovitog meda i bilja, vjerovatno da se radi o revoltu o odbijenoj pomoci koju si ponudio bratu na stranici.
Ja ovog covjeka licno ne znam, ali znam da su ljudi isli kod njega i momak lijeci na ispravan nacin koliko je meni preneseno.
Mogu svi primjetiti da se ja i Enes ne pojavljujuemo na ovom forumu jer je izgleda puno novopecenih koji su sve spoznali odjenom preko noci. (ne odnosi se licno na tebe Abu..)
Bez uvrede bilo kome
Selam od
Emira

efi
pisem pomalo
Postovi: 20
Pridružio se: Čet Nov 03, 2005 4:43 pm

Post od efi » Uto Jun 20, 2006 12:24 pm

selm, braco i sestre klonite se ovi bezveznih rasprava od kojih nema nikakve koristi.A ti brate emire sto si rekao,onda ti je i tvoja i enesova odgovornost i veca da se javljate i ispravljate greske oni koji su slabiji u znanju a nemoj te se povuci i prepustiti da onda vode rijec oni koji ne znaju jer ce te i vi biti odgovorni!!!

Zaključana tema