Sihr za razvod braka

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Sumejja
pisem pomalo
Postovi: 18
Pridružio se: Sub Apr 30, 2005 8:38 pm

Sihr za razvod braka

Post od Sumejja » Uto Jun 27, 2006 5:09 pm

Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Posto vidim da na forumu ima puno onih koji imaju problema u braku pa reko da napisem sta je se meni neki dan desilo.

Ovdje gdje ja zivim ima jedna sestra arapkinja sto se ja druzim sa njom. I ona i muz su joj u Islamu fini vjernici elhamdulillah. Jedan dan mi je rekla da ima problema sa muzem i da vise nemoze da zivi sa njim i da hoce da se razvede.
Po prici u vezi problema u braku sam vidila da ima puno simptoma sihra koje sam citala u knjizi Ostri mac u borbi protiv zlih sihirbaza. Ja sam to njoj rekla i pokazala joj video rukju sa ove stranice. Dala sam joj kasetu sa rukjom i rekla joj da se proba testirati i ako moze muza da isto ubjedi da se i on testira. Jer sta fali da pokusa lahko je se razvesti a imaju dvoje djece sta ce ta huda djeca. Tako nisam ja sestru vidila neko vrijeme i vidim je u dzamiji kad ona meni kaze moj muz je bolestan dzin je iz njega progovorio. Kaze dobro mi je doslo sto sam gledala onu video rukju inace bi se puno uplasila. I tako pita me znam li koga da uci rukju da mogu otici do tog imama. Ja joj dam podatke od imam iz NY sto je ovdje postavljeno na forumu a i taj imam je iz Maroka ko i ona. Tako proslo nekoliko dana kad ona me zove kaze evo imama kod mene u kuci doso kod nekoga ovdje u nase mjesto i tako javio ako hoce i oni da him prouci rukju. Tako i imam je i njoj proucio rukju i iz nje je se javio dzin koji je dosao u nju kao zaljubio se u nju i nemoze da podnese nikakvo musko u njenoj blizini kaze ona samo je dzin govorio da njen muz izade iz kuce nece da ga vidi. Isto je testirala i djecu i sin joj je imao urok.
Tako taj dan navece kad je imam otisao nazad za NY oko pola jedan navece neko kuca na vrata kad ono muz od ove sestre dosao da nas pita da mu pomognemo da dovedemo sestru kod nas jer je dzin opet napao i nemoze da je kontrolise a boji se da komsije nece zvati policiju pa da dode kod nas. Moj brat i ja odemo sa muzem od sestre njihovoj kuci kad subhanallah sestra lezi na krevetu i dere se ali ja nerazumije sta prica jer dzin prica na arapski. Njen muz je nazvao imama iz NY i stavio na ozvucenje i on tako uci rukju i prica sa dzinom a mi je drzimo. Subhanallah dzin kaze da je Musliman i ponavlja sehadet i ajetul kursiju (to sam mogla da razumim) i place ali nemoze da izade kaze da je zavezan za sihr. Subhanallah dzin ima ime ko ime od njenog muza (sad neznam jel laze ili je stvarno ali to je ime sto je rekao da ima).
Tako jedno sat vremena imam je ucio Kur'an i pricao sa dzinom i ona je se smirila i dosla sebi ali dzin nije otisao. Kad je sestra dosla sebi ona se nista nesjeca sta je bilo kaze samo se sjeca da je posla da spava i da je njen muz uze da malo prouci sta iz Kur'ana i da je osjetila da joj se ruke same pocese da dizu i to je sve sto se sjeca.
Subhanallah taj dogadaj nemogu nikako da zaboravim jer drugacije je kad gledas na vido nekoga koga neznas da se lijeci od dzina a drugacije kad gledas uzivo nekoga sto znas. Subhanallah oci su joj bile nekako drugacije nisu ko kad je ona, da nas Allah dz.s sacuva ovakvih iskusenja.
Sestra je sledeci dan otisla opet na rukju ali kod nekoga ovdje u nasoj blizini jer je imala opet veliki napat nisu mogli u takom stanju da voze za NY. Sad se sestra osjeca puno bolje elhamdulillah a i stanje u braku joj je isto puno bolje elhamdulillah.
Zahvaljuje Allahu dz.s sto joj je otkrio sta je bio problem u braku i sto se nije rastavila. Sad se zajedno i ona i muz bore protiv ove bolesti i inshallah da him Allah dz.s olaksa i izlijeci. AMIN
Halalite sto oduzi ali sam samo htjela da ovo podjelim sa vama u nadi da ce biti od koristi inshallah onima koji imaju slicnih problema.
Esselamu alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

din786
Mlađi član
Postovi: 70
Pridružio se: Sub Jan 07, 2006 8:05 am

Post od din786 » Sre Jun 28, 2006 12:55 am

Es Selamu Alejkum We RahmetuAllahi We Berekatuhu,
Da te Allah swt nagradi sto si ovo ovdje postirala, jer je veoma tesko za pojedine ljude da priznaju ili da pomisle cak na to da je moguce da medju njima ima sihr rastavljanja ako imaju probleme u braku!
Svakome bi preporucila da se testira, ko god ima problema da se razluci i vidi da li je sihr u pitanju, jer Hvala Allahu swt pa nam je omogucio Rukju, da se lijece ljudi ako imaju probleme i iskusenja te prirode. Velika steta bi bila da se supruznici rastave tek tako olako da odustaju posebice ako imaju djecu u svom braku. InshAllah, da Allah swt podari sestri i njenom muzu i djeci svako hair dobro i da ih sacuva od napada dzinna i sihra! Amin. Selam Alejkum

Korisnikov avatar
Yassin
Moderator
Postovi: 984
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 6:41 pm
Kontakt:

Post od Yassin » Sre Jun 28, 2006 3:34 am

We Alejkumu Es-selam We rahmetu Allahi We Berekatuhu


Molim Allaha da te nagradi i tvoju obitelj za ovu pricu.
I Molim Allah uzvisenog da izlijeci tu familju.


Allahu, Tebi pripada svaka hvala. Stvorio si nas, opskrbio i ucinio muslimanima. Slavljen si Allahu, ako nam Ti ne oprostis, ko ce nam oprostiti? Ako nam se ti ne smilujes, ko ce nam se smilovati? Ako nas ti ne izlijecis, ko ce nas izlijecit? Allahu mi nemamo drugog boga osim Tebe, zato te molimo i dozivamo. O Gospodaru nas ucvrsti nas iman ozdravi nase bolesnike i uputi izgubljenih. Amin!

edenskivrtovi
pisem pomalo
Postovi: 21
Pridružio se: Uto Mar 28, 2006 10:04 am

Post od edenskivrtovi » Sre Jun 28, 2006 5:52 am

esselam alejkum !!!
Evo procitah sve ovo i nesto razmisljam. Navedena sestra i brat su sigurno klanjali i pridrazavali se vjere, znaci zivili su vjeri i opet pored toga dzin im se umijesao u zivot, naravno s Alllahovom pomoci nije imao toliko uticaja da im brak unisti ili da im nanese neke zdravstvene posljedice. Razmisljam koliko tek uticaja imaju dzini na ljude koji nisu u vjeri, pa bilo da su ti ljudi u bosni ili negdje vani.
I jos nesto,hadisom je receno da svaki covjek ima svog dzina-karina, a isto tako da je poslanikov (Muhamed-ov a.s) pratioc primio islam.
Da li neko zna, da li taj prtioc bude samo kraj nas ili on bude u nama !?

Odgovori