HITNO

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

HITNO

Post od elma np » Sub Jul 08, 2006 11:07 am

8)
Poslednja izmena od elma np u Pet Jul 13, 2007 12:09 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: HITNO

Post od Senad » Sub Jul 08, 2006 8:26 pm

elma np napisao:selam,ja se lijecim od sihra sama a i isla sam kod efendije koji ispravno lijeci,uci rukju,i javio se dzin iz mene,rekao da je jevrej i da ih ima jos puno u meni,rekao i ko ga je poslao,mada sam ja i pre znala jer imam sestru koja se bavi sihrovima,jedan decko koji je htio da me zeni kad sam mu rekla da sam bolesna od sihra rekao mi ja da nikad ne bi ozenio takvu devojku,i da ja nemam prava da se udajem,i da me nijedan nece ozeniti jer nikom ne treba cura koju treba lijeciti cjeli zivot!!!ALLAH NAJBOLJE ZNA DAL CU SE IZLIJECITI ILI NE!!!mada ja znam da je tesko da se izlijecim,jer moja sestra ne odustaje sa sihrovima,samo ne mogu da shvatim da tako jak vernik to kaze. :cry: dal ja stvarno nemam prava da se udam???
Esselamu alejkum!

Ma neslušaj idiota, i neopterećavajse time . Veći je on bolesnik od tebe. Ponudimu da se testira na džinsko šejtansko djelovanje pa neka se sam uvjeri dali bi se neka djevojka udala za bolesnog , Taj tvoj "vjernik" opasno iam posla sa :evil: :twisted: .

Ako bi postavili pitanje tom tvom "vjerniku" , pretpostavimo da ima sestru ili majku sa istom bolešću kao ti sestro . , da li bi volio da mu sestra ili majka svoje prirodne nagone zadovoljava van braka ili u braku!

Što se tiče tvoje sestre ., znaj samo da se ništa ne dešava mimo Allahovog znanja. Dok se budeš pridržavala vjere onako kako treba neplaši se.
Svako dobro tebi sestro , lijeka ima i nemoj se opterećavat , nema čovjeka koji nešto ne nosi ,upitanju je samo spoznaja. Hvala Allahu s.w t. koji te je uputio na pravi put , put istine.



Esselamu alejkum!

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

selam

Post od elma np » Sub Jul 08, 2006 9:21 pm

8)
Poslednja izmena od elma np u Pet Jul 13, 2007 12:10 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Nedim
Mlađi član
Postovi: 61
Pridružio se: Pon Maj 30, 2005 8:38 pm

Post od Nedim » Sub Jul 08, 2006 11:52 pm

Svako ima svoju nafaku, tako da ne trebaš da brineš.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

selam

Post od elma np » Ned Jul 09, 2006 10:35 am

8)
Poslednja izmena od elma np u Pet Jul 13, 2007 12:10 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

Korisnikov avatar
Yassin
Moderator
Postovi: 984
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 6:41 pm
Kontakt:

Post od Yassin » Ned Jul 09, 2006 5:41 pm

Es-Selamu Alejkum We Rahmetu Allahi We Berekatuhu


Sestro uzdaj se u Allaha Subhanahu we te'ala, On je Taj koji lijeci, i On je jedini koji zna ko ce se udat/zenit i ko nece, tako da ti niko nema pravo reci nesto slicno. Mozda te Allah izlijeci prije nego takve osobe izgovaraju takve gluposti.



Molim Allah Gospodara Arsha da te izlijeci.
amin

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

selam

Post od elma np » Ned Jul 09, 2006 7:58 pm

ALLAH TE NAGRADIO BRATE :D :D :D

Kemo
Mlađi član
Postovi: 183
Pridružio se: Ned Maj 08, 2005 12:29 pm
Lokacija: Bosna

Post od Kemo » Ned Jul 09, 2006 10:13 pm

Možda ima brače na forumu koji bi da se žene :D

edenskivrtovi
pisem pomalo
Postovi: 21
Pridružio se: Uto Mar 28, 2006 10:04 am

Post od edenskivrtovi » Pon Jul 10, 2006 7:06 am

Na osnovu nekih saznanja uvido sam da mnogi maju probleme te prirode, neki u vecoj neki u manjoj mjeri.Mnogi od njih su ozenjeni momci i udate djevojke, neki cak i ne znaju da imaju probleme s tim. Zanimljivo je pitanje ako bi ko znao da odgovori, da li ima smisla reci buducem saputniku dase boris sa nevidljivim ako on nema pojma o tome, jer prema nekim saznanjima mnogi imaju probleme te prirode a zive rade radjaju djecu i sve tece svojim tokom kao i u mnogih drugih.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Pon Jul 10, 2006 8:11 am

ovisi o tezini problem koji osoba ima.
Ponekad je bolje sacekati pa reci neke stvari.
Polako pripremati teren.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

selam

Post od elma np » Pon Jul 10, 2006 3:12 pm

edenskivrtovi napisao:Na osnovu nekih saznanja uvido sam da mnogi maju probleme te prirode, neki u vecoj neki u manjoj mjeri.Mnogi od njih su ozenjeni momci i udate djevojke, neki cak i ne znaju da imaju probleme s tim. Zanimljivo je pitanje ako bi ko znao da odgovori, da li ima smisla reci buducem saputniku dase boris sa nevidljivim ako on nema pojma o tome, jer prema nekim saznanjima mnogi imaju probleme te prirode a zive rade radjaju djecu i sve tece svojim tokom kao i u mnogih drugih.
8)
Poslednja izmena od elma np u Pet Jul 13, 2007 12:10 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

selam

Post od elma np » Pon Jul 10, 2006 3:15 pm

Enes napisao:ovisi o tezini problem koji osoba ima.
Ponekad je bolje sacekati pa reci neke stvari.
Polako pripremati teren.
8)
Poslednja izmena od elma np u Pet Jul 13, 2007 12:11 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Post od MuzikaHaram » Pon Jul 31, 2006 2:41 pm

Kemo napisao:Možda ima brače na forumu koji bi da se žene :D
ja bih se zenio :D

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Re: selam

Post od MuzikaHaram » Pon Jul 31, 2006 2:52 pm

elma np napisao:
Enes napisao:ovisi o tezini problem koji osoba ima.
Ponekad je bolje sacekati pa reci neke stvari.
Polako pripremati teren.
mislim da je bolje odmah reci pa ako ipak zeli da se zeni sa takvom djevojkom ELHAMDULILLAH,a ne sutra u braku da prebacuje zasto nisi rekla da sam znao ne bih te ozenio. :cry:
....ne mora da znaci tako elma,nisu svi kao sto mislimo.ako taj musliman koji se zeni je razumljiv koji razumije sustinu sigurno nece tako postupit.
selam

medina22
Mlađi član
Postovi: 110
Pridružio se: Čet Avg 18, 2005 1:29 pm

Post od medina22 » Pon Jul 31, 2006 6:22 pm

Glupost! naravno da se moze izlijeciti s Bozijom pomoci.A ako,klanjaj redovno,budi pod abdestom i nista ti dzinn nemoze :)

Odgovori