VIDEO RUKJA DOWNLOAD

Ako ima ko sta korisno, bujrum!

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Amir

VIDEO RUKJA DOWNLOAD

Post od Amir » Uto Dec 06, 2005 9:02 pm

Sellam Allejkum postovana braco i sestre,
Imali neko od vas neke druge verzije video snimaka ili slicnog za download ili poznajete neku stranicu gdje bih mogao naci takve snimke za download Video Rukje ?

hvala unaprijed

Amir

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Re: VIDEO RUKJA DOWNLOAD

Post od MuzikaHaram » Pon Jul 10, 2006 8:22 pm

Amir napisao:Sellam Allejkum postovana braco i sestre,
Imali neko od vas neke druge verzije video snimaka ili slicnog za download ili poznajete neku stranicu gdje bih mogao naci takve snimke za download Video Rukje ?

hvala unaprijed

Amir
Selam Brate

Bas ja imam 2 ili 3 snimka videorukje , mogao bih reci da su super. Izmegju toga mogu se lako dawnlodisu al problem je u tome sto ne znam kako ih lijepo unijeti na forum. Ako slucajno ti znas kako se to radi
reci.


we aleykum selam

Mido
Mlađi član
Postovi: 58
Pridružio se: Sre Mar 15, 2006 6:44 pm
Lokacija: Germany
Kontakt:

Post od Mido » Uto Jul 11, 2006 2:16 pm

Pa de evo samo uploadas tvoje rukje na ovoj strancis onda URl da mi sebi mozemo downloada i nama dadne
http://rapidshare.de/

Mido
Mlađi član
Postovi: 58
Pridružio se: Sre Mar 15, 2006 6:44 pm
Lokacija: Germany
Kontakt:

Post od Mido » Uto Jul 11, 2006 2:38 pm

Kad dobijes ,,RapidShare"klikni na,,Durchsuchen"i pojavice se tvoje datai i onda dopel klik na tvoju media i on se sam unese na,,RapidShare" onda klikni na Upload.Kad se zavrsi Upload dobijes URL i to ti je.

esSellamualejkum

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Post od MuzikaHaram » Čet Jul 13, 2006 5:15 am

Mido napisao:Pa de evo samo uploadas tvoje rukje na ovoj strancis onda URl da mi sebi mozemo downloada i nama dadne
http://rapidshare.de/

1. Select your file and press upload
2. Receive download-link and share it -bas juce sam uplodao 2 puta ali nekako mi ne ide na ruku, gdje je problem nemam pojma. a i ne kontam dobro engelsko pismo.

we aleikum selam

Mido
Mlađi član
Postovi: 58
Pridružio se: Sre Mar 15, 2006 6:44 pm
Lokacija: Germany
Kontakt:

Post od Mido » Čet Jul 13, 2006 8:27 pm

Kad dobijes ,,RapidShare"klikni na,,Durchsuchen"i pojavice se tvoje datai i onda dopel klik na tvoju media i on se sam unese na,,RapidShare" onda klikni na Upload.Kad se zavrsi Upload dobijes URL pri dnu stranice i onda taj URL kopiras i mozes ga onda postaviti na Forum da mi mozemo sebi downloaden.
a i ne kontam dobro engelsko pismo
Stranica je na Njemackom jeziku.

esSellamualejkum

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Post od MuzikaHaram » Čet Jul 13, 2006 8:37 pm

Mido napisao:Kad dobijes ,,RapidShare"klikni na,,Durchsuchen"i pojavice se tvoje datai i onda dopel klik na tvoju media i on se sam unese na,,RapidShare" onda klikni na Upload.Kad se zavrsi Upload dobijes URL pri dnu stranice i onda taj URL kopiras i mozes ga onda postaviti na Forum da mi mozemo sebi downloaden.
a i ne kontam dobro engelsko pismo
Stranica je na Njemackom jeziku.

esSellamualejkum

a kod mene rapidshare.de je na engelskom,

Mido
Mlađi član
Postovi: 58
Pridružio se: Sre Mar 15, 2006 6:44 pm
Lokacija: Germany
Kontakt:

Post od Mido » Čet Jul 13, 2006 9:20 pm

Tako ti je to.Jesil Euzbilu proucio kad si to radio.
Neznam mozda stranica nije bas potpuno ista,normalno stoje dvije tipke od te dvije prvo tipas onu lijevo pa kad dobijes svoju bazu od medije onda tipas na onu desnoj strani.Ostalo sam vec prije naveo.Ili da posaljes meilom do mene.
esSelamualejkum

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Post od MuzikaHaram » Ned Jul 16, 2006 1:19 pm

Mido napisao:Tako ti je to.Jesil Euzbilu proucio kad si to radio.
Neznam mozda stranica nije bas potpuno ista,normalno stoje dvije tipke od te dvije prvo tipas onu lijevo pa kad dobijes svoju bazu od medije onda tipas na onu desnoj strani.Ostalo sam vec prije naveo.Ili da posaljes meilom do mene.
esSelamualejkum
Mido brate najbolje da ti ja posaljem te 3 rukje preko e-maila pa da ih ti onda prebacis na forum ?
selam

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Re: VIDEO RUKJA DOWNLOAD

Post od MuzikaHaram » Uto Avg 01, 2006 11:18 am

Amir napisao:Sellam Allejkum postovana braco i sestre,
Imali neko od vas neke druge verzije video snimaka ili slicnog za download ili poznajete neku stranicu gdje bih mogao naci takve snimke za download Video Rukje ?

hvala unaprijed

Amir
selam
evo ti brate tu su 3 rukje:
http://www.youtube.com/results?search=i ... rch_videos

Odgovori