ubiti sihirbaze

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

selam

Post od elma np » Sre Jul 12, 2006 8:16 pm

:lol: MASALLAH!!! 8) 8) :lol: :wink:

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

selam

Post od elma np » Sre Jul 12, 2006 8:18 pm

ALI OVO JESTE STRANICA U KOJO SE GOVORI O SIHROVIMA,NARAVNO I O LIJEKU TJ.NAMAZU. 8) 8) :wink:

lavica21
Musafir
Postovi: 77
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 6:08 am
Lokacija: jos uvijek na dunjaluku

Selam

Post od lavica21 » Čet Jul 13, 2006 2:00 am

elma_np i zana , slazem se s vama :wink: .

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

selam

Post od elma np » Čet Jul 13, 2006 8:42 am

8) :lol: :wink:

boja duge
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 9:45 pm

Post od boja duge » Čet Jul 13, 2006 8:04 pm

elma np neznam gdje da odes ..da zatrazis lijek...Ako naidzes na nekoga pravoga Alima koji Prakticira pravilno lijec od Sihri ..Prvo ce da pita Sto ne Klanjas Namaz!!

Jedna osoba ako nece sama sebi da pomogne..nemozejoj niko pomoci..

Namaz je najlakse na svijetu sta Postoji..Kad jedna osoba sastavi 5 namaza to je negdje do 45 minutana na dan ili ?...Ali vecina je to uzela sebi kao da je to nesta Najteze..Neko ode da igra lopte tamo vam utakmica prodze 2 sata ..Neko Kaze odo u Grad da prosetam korzom ..izgubice najmanje 2 sata ili ?? a ako obavis svoj Namaz nisi nista Izgubila..Putem Prakticiranja K`urana tj..ucenjem Ajeta Dova ti postajes Sama Atomska bomba za zle Sejtane..

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Post od elma np » Čet Jul 13, 2006 9:52 pm

boja duge napisao:elma np neznam gdje da odes ..da zatrazis lijek...Ako naidzes na nekoga pravoga Alima koji Prakticira pravilno lijec od Sihri ..Prvo ce da pita Sto ne Klanjas Namaz!!

Jedna osoba ako nece sama sebi da pomogne..nemozejoj niko pomoci..

Namaz je najlakse na svijetu sta Postoji..Kad jedna osoba sastavi 5 namaza to je negdje do 45 minutana na dan ili ?...Ali vecina je to uzela sebi kao da je to nesta Najteze..Neko ode da igra lopte tamo vam utakmica prodze 2 sata ..Neko Kaze odo u Grad da prosetam korzom ..izgubice najmanje 2 sata ili ?? a ako obavis svoj Namaz nisi nista Izgubila..Putem Prakticiranja K`urana tj..ucenjem Ajeta Dova ti postajes Sama Atomska bomba za zle Sejtane..
DA SI TI ZIV I ZDRAV JA KLANJAM ODAVNO BRATE,NEMOJ TI TROSIT VREME ISPITUJUCI KAKVI SU MOJI NAMAZI NEGO BRINI ZA SVOJE :wink: 8)

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

SELAM

Post od elma np » Čet Jul 13, 2006 10:03 pm

A KOLKO VIDIM IZ TVOJIH PRICA TI BRATE NEKI EVLIJA,VAUUUUUUUUUU OCARAVAJUCE.BRATE PROUCI TEVBU I VRATI SE ISLAMU. :lol: 8)

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Post od elma np » Čet Jul 13, 2006 10:05 pm

A JOS NESTO PRE NEGO KLANJAS UZMI ABDEST 8) 8) :lol:

boja duge
pisem pomalo
Postovi: 27
Pridružio se: Pon Jul 03, 2006 9:45 pm

Re: SELAM

Post od boja duge » Čet Jul 13, 2006 11:11 pm

elma np napisao:A KOLKO VIDIM IZ TVOJIH PRICA TI BRATE NEKI EVLIJA,VAUUUUUUUUUU OCARAVAJUCE.BRATE PROUCI TEVBU I VRATI SE ISLAMU. :lol: 8)
Enehedefi Vallahul Islam La Ilaha Illallah

http://lijecenje-kuranom.com/forum/viewtopic.php?t=609

lavica21
Musafir
Postovi: 77
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 6:08 am
Lokacija: jos uvijek na dunjaluku

Post od lavica21 » Pet Jul 14, 2006 12:20 am

[quote="boja duge"]elma np neznam gdje da odes ..da zatrazis lijek...Ako naidzes na nekoga pravoga Alima koji Prakticira pravilno lijec od Sihri ..Prvo ce da pita Sto ne Klanjas Namaz!!

Brate , ja mislim da ni jedan Alim nece postaviti pitanje: Sto ne klanjas namaz ?, ako vec hoce da pita za namaz pitace: Jeli klanjas namaz?...A ako osoba neklanja treba je uputiti ...

Selam

:)

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Re: SELAM

Post od elma np » Pet Jul 14, 2006 9:44 am

boja duge napisao:
elma np napisao:A KOLKO VIDIM IZ TVOJIH PRICA TI BRATE NEKI EVLIJA,VAUUUUUUUUUU OCARAVAJUCE.BRATE PROUCI TEVBU I VRATI SE ISLAMU. :lol: 8)
Enehedefi Vallahul Islam La Ilaha Illallah

http://lijecenje-kuranom.com/forum/viewtopic.php?t=609
BRATE A DA TRAZIM MOZDA OD TEBE I OVE TVOJE BRACE POMOC A???HAHHAHHA :lol: http://video.google.ca/videoplay?docid= ... 597&q=sufi

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Post od elma np » Pet Jul 14, 2006 9:47 am

jos nesto zalutao si sa teme. 8) 8) 8)

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Re: ubiti sihirbaze

Post od MuzikaHaram » Sub Jul 15, 2006 11:07 am

ellma napisao:pitam se zasto se ne donese neka odluka i da se pocnu ubijati sihirbazi eto bar u bosni da se donese takav zakon jer stvarno ih ima previse i njih uopste nije briga ni za koga osim za sebe :cry:
samra komentar: hehe sreco moja,Ja se pitam sto se krije , ja znam jednu sihiribasicu , komsinca mi ,sve parove koje ona zna su se razveli odjednom ili imaju neke velike probleme,.....

potpuno se slazem elma sa tobom. ali ja bih postupio nekako drugacije sa tim. sto ne uzmimo sa primjer nemuslimane u borbi protiv takoreci terorizma. oni su u stanju da plate ogromne sume novca da uhvate makar jednog jedinog, kako ini nazivaju ,terorista samo da bih se resili problema. sto i mi ne bismo to isto uradili sa onima koji se bave crnom magijom?? kao sto kaze dr.el kardawi,da ga allah blagoslovi: "sto ne bismo uzeli primjer kafire u obliku ovoga svijeta i na bazi metoda koji oni rade..." kao sto rekoh u pocetku ja bih to ucinio malo drugacije.,ne znam tacno kako ali otprilike ovako nekako: SVI CLANOVI FORUMA KOJI POZNAJU ILI SU CULI SA ONE KOJI SE BAVE SIHROM NEKA SE IZRAZE OVDJE ,ADRESU I IME SIHRIBAZA ,PA NA BAZI TOGA NAPRAVI LISTA PA DA SE PRIJAVE ORGANI POLICIJE. mislim ova metoda je najbolja i najsigurnija uzeci u obzir da ima ljudi koji hocu da budu anonimni.
to je moje misljenje. Allahu Alem
we aleikum selam

ellma
Posmatrač
Postovi: 8
Pridružio se: Sre Mar 29, 2006 2:58 pm

Re: ubiti sihirbaze

Post od ellma » Sub Jul 15, 2006 12:55 pm

MuzikaHaram napisao:
ellma napisao:pitam se zasto se ne donese neka odluka i da se pocnu ubijati sihirbazi eto bar u bosni da se donese takav zakon jer stvarno ih ima previse i njih uopste nije briga ni za koga osim za sebe :cry:
samra komentar: hehe sreco moja,Ja se pitam sto se krije , ja znam jednu sihiribasicu , komsinca mi ,sve parove koje ona zna su se razveli odjednom ili imaju neke velike probleme,.....

potpuno se slazem elma sa tobom. ali ja bih postupio nekako drugacije sa tim. sto ne uzmimo sa primjer nemuslimane u borbi protiv takoreci terorizma. oni su u stanju da plate ogromne sume novca da uhvate makar jednog jedinog, kako ini nazivaju ,terorista samo da bih se resili problema. sto i mi ne bismo to isto uradili sa onima koji se bave crnom magijom?? kao sto kaze dr.el kardawi,da ga allah blagoslovi: "sto ne bismo uzeli primjer kafire u obliku ovoga svijeta i na bazi metoda koji oni rade..." kao sto rekoh u pocetku ja bih to ucinio malo drugacije.,ne znam tacno kako ali otprilike ovako nekako: SVI CLANOVI FORUMA KOJI POZNAJU ILI SU CULI SA ONE KOJI SE BAVE SIHROM NEKA SE IZRAZE OVDJE ,ADRESU I IME SIHRIBAZA ,PA NA BAZI TOGA NAPRAVI LISTA PA DA SE PRIJAVE ORGANI POLICIJE. mislim ova metoda je najbolja i najsigurnija uzeci u obzir da ima ljudi koji hocu da budu anonimni.
to je moje misljenje. Allahu Alem
we aleikum selam
fina ideja ali policija ne bi u to poverovala,al da zivimo u islamskoj zemlji i da je zakon islamski lako ih bi se mi resili. 8)

semsikadic
Posmatrač
Postovi: 4
Pridružio se: Pon Jul 31, 2006 11:46 am

Post od semsikadic » Pon Jul 31, 2006 2:20 pm

ellma napisao:ma ja znam ima profesor u medresi u novom pazaru necu da kazem njegovo ime,eto profesor a bavi se sihrovima,ima ih na sve strane,tako to ide babo mu sihirbaz pa i sina nauci tome

Bas cudno, na osnovu cega znas da ima sihirbaz u Pazarskoj medresi?
Mozda imas dokaze, al nije lahko covjeka optuziti za tako velik grijeh!

Odgovori