SAVJET

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

nedzmi truda
pisem pomalo
Postovi: 23
Pridružio se: Ned Maj 14, 2006 3:25 pm
Lokacija: italija

Post od nedzmi truda » Sub Avg 12, 2006 9:54 pm

MuzikaHaram napisao:selam za nedjmitruda,

gdje mogu naci knjiu brate, radi se o knjigu koju si po´menio...
hvala ti unapred
esselamu alejkum mozes je naci na ovoj stranici pod knjige aimas i broj telefona -+38761249981 , ili +38761804016 pa je mozes naruciti kosta 10km (neznam koliko je to u eurima)

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Post od MuzikaHaram » Sub Avg 12, 2006 10:36 pm

selam, ma ja znam tacno kako se elma_np osjecas jer i ja sam kao ti danas kroz nesto tako slicno prosao,nije isto to, ali dozivljaje i osjecanja mogu se uporediti .ma tesko je. uzasno. i ali pak hvala Allahu sto nam uputio na ovaj forum, pa pitamo sta nam treba. kao sto kaze zana ako imas uslova to sto ti treba je da se osamostalis´. znam da stce ne moze ,jer i ja nisam mogao da osamostalim ,jer sam zelio da pomognem bratu.
To sto ti mislis da bi ja odavno upotrebio sekiru, to ja nisam upotrebio cak ni tada kad mi je brat pretio nozem subhanallah, jer razumjeo sam da to ne radi sa voljom i da ne vidi,sve mu mutno,mrak,crno, al isplatilo se elhamdukllilah. sjecam se jednom,bila je zima,sakriven iiza kuce moje sestre,pa pozvao moju sestru al srecom izasao i moj drugi brat zajedno ,bio je mrak, i kad odjednom kao munja, sa lopatom u ruke zamalo da skine glavu moga brata,toliko je bio zamah brz! al hvala Allahu uhvatio mu lopatu,al ze dlaku da mu ode glava! ali to sto je interesantno odje je da brat moj ni samar ga nije udario/!/
Ma znam ja to! Treba ti neko da te podrzi u tome sta radis. Kad sam ja bio u toj situaciji bilo je sluvajeva da molim Allaha da mi da milost Ebu bekra a hrabrost Omera r.a. Tada sam naucio da najvaznije vrline su 3: milost,hrabrost i sabur,neodvojive su jedna od druge. da nisam imao razumjevanje(milosti)ja bih odavno upotrebione sekiru! Izvini sto pitam al koliko dugo bavi se ovim tvoja sestra.
Molim Allaha da tebi da zdravlje i hrabrost a tvojoj familiji da uputi u buducnosti Amin!

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Post od elma np » Ned Avg 13, 2006 9:26 am

8)
Poslednja izmena od elma np u Pon Avg 14, 2006 3:00 pm, izmenjeno 1 put ukupno.

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Post od MuzikaHaram » Ned Avg 13, 2006 1:39 pm

nedzmi truda napisao:
MuzikaHaram napisao:selam za nedjmitruda,

gdje mogu naci knjiu brate, radi se o knjigu koju si po´menio...
hvala ti unapred
esselamu alejkum mozes je naci na ovoj stranici pod knjige aimas i broj telefona -+38761249981 , ili +38761804016 pa je mozes naruciti kosta 10km (neznam koliko je to u eurima)
selam, o kojoj stranici je rijec brate,ne kapiram. gledao, nisam nasao nikakve knjige na ovoj stranici.
selam

elma np
Stari član
Postovi: 236
Pridružio se: Sub Dec 10, 2005 6:27 pm

Post od elma np » Ned Avg 13, 2006 2:01 pm

zana napisao:selam ,ti elma gledaj sebe i pokusavaj se osamostaliti ,jer vidim po ovim savjetima ljudi ti zele pomoci na svoj nacin ,ali niko ne shvata da tebi treba pomoc da se izvuces od njih bar neko vrijeme ,i kad nebudu uz tebe ti moli boga za njih , jer tesko je tebi samoj protiv svih ,i svi su u pravu a ti kao nisi a u stvari samo si ti u pravu a oni nisu ali to je tesko takvima se boriti i dokazivati ,pocni sebi traziti stan imas li ikakvih prijateljica da ti budu pri ruci ili najbolje je da sama ,dobices samopouzdanje i vidjeces ici ce bolje ,ja da sam blizu ja bi ti posudila sobu da se izviuces,jer ti njima sama ne mozes nista,njih je vise protiv tebe.mada oni nisu svjesni sta ti rade jer su pod sihirom ali doce dan kad ce ta sestra otici od vas ,pa ce se udati ,pa ce onda misliti valjda na svoju novu familiju a vas ce pustiti , jer ti njima ne mozes dokazati jer ja sam cula od vise ljudi da osoba koja je pod sihirom ne da to reci i to smatra glupim dok je ne zaboli ,mozda ce tvoje zaboliti od njeni sihira pakad ih uhvati panika i budu trazili lijeka onda ce tebi vjerovati i traziti da im pomognes a ti onda im pomozi selam
seko nece se ta jos dugo udati takve se ne udaju dugoooo

Odgovori