ako je sihir

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
if
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 7:32 pm

ako je sihir

Post od if » Sre Okt 17, 2007 3:34 pm

SELAM ALEJKUM .molim vas da mi odgovorite , ako neko zna ima li načina ili dali postoji neka dova da nađem sihir i uništim ga.Naime meni je rečeno da je stavljen sihir mome mužu kojeg čuva đin,i da je đin ušao u mene pa da sam zato umorna ,mršava (ma ekstremno ko da sam iz logora)a jedem jer hrane hvala Allahu đ.š ima,i svakojake boljke me muče a doktori nenađu ništa.U kuči sve ide nopako sve što zaradimo nestade .zaradimo relativno dosta a nigdje hajra.Ovo me muči več dugo vremena.pita vas ovako jer kad sam namjenila da idem u BIHodjednom nisam imala pare ili je neki drugi problem bio tako da se nemogu maknuti nikuda.Ovo mi je jedini izlaz.ako izlaz postoji.Hvala Allahu i vama na vašem odgovoru.

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Post od sadaka » Čet Okt 18, 2007 8:05 pm

Selam Allejkum
Moguce da je Sihir to Dragi Allah najbolje zna ,ali nemoj veruvati onima gatarima itd,koji gledaju ako su dosle one price od njih ,kao sto kazes da umas sihir,da taj sihir cuva dzi itd .Nemoj u to veruvati nego odmah idi kod nekog ko zna rukju uciti.
Ja sam bio kod Enisa adminstratora ovog sajta i hvala Dragom Allahu svaki dan bolje i bolje sam .Ja nisam mogao da pricam ,nisam mogao da pisem itd ali Hvala Dragom Allahu svaki dan bolje i bolje.
Zato ti savetujem najbolje idi kod nekog ko zna rukju i ko moze da taj sihir unisti sa Allahovom pomocom.
Ja sam i ovde ranije u Ch isao kod drugih rukju uciti ali stanje se nije promenilo i kad sam otisao u Bosni kod Enisa hvala Dragom Allahu sve bolje i bollje.
Selam Allejkum i sve najlepse ti zelim i insAllah da se taj sihir unisti.
Amin

zara
Stari član
Postovi: 272
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 7:49 pm

Post od zara » Sub Okt 20, 2007 11:00 am

salam aleykum!

Evo sam nasla slican problem na :RuqyaShariyah@ yahoogroups. com.

> As Salam Alikum,
> >
> > Someone (one of my lovley relatives) did magic on me, so that I
> would not get along with my wife and I would have financial
> problems. But Alhumdullilah I'm getting back to normal. The
> following routine has helped:
> >
> > After Fajr:(poslije sabaha)
> > Recitiation of Surah Jinn & Surah Dukhan (once)-po jednom prouciti suru Dzin i suru Duhan>
> Recitiation of The 4 Kuls, Surah Fatiaha, Ayatul Kursi (7 times)-7x uciti kul kafirun,kulhuvalla,felek,nas,fatiha ,ajetul kursija>
> Last two Ayahs of Surah Baqarah (thrice)-zadnja dva ajete sure Bekara -3x> >

> > After Dhur:(poslije salata podne)
> > Recitiation of Surah Jinn & Surah Dukhan (once)-po 1x sura Dzin i sura Duhan>
> Recitiation of The 4 Kuls, Surah Fatiaha, Ayatul Kursi (7 times)-po 7x uciti :kulkafirun,kulhuvalla,felek,nas,Fatiha,Ajetul qursi,>
> Last two Ayahs of Surah Baqarah (thrice)-3x zadnja dva ajeta sure Bekara> >

> > After Asr:(poslije salata ikindija)
> > Recitiation of Surah Jinn & Surah Dukhan (once)-1x sura Dzin i Duhan>
> Recitiation of The 4 Kuls, Surah Fatiaha, Ayatul Kursi (7 times)- po 7 puta kul kafirun,kulhuvallah,felek,nas,Fatiha ,Ajetul kusrsi>
> Last two Ayahs of Surah Baqarah (thrice)-3x-zadnja dva ajeta iz Bekara> >

> > After Maghrib:(poslije aksama)
> > Recitiation of The 4 Kuls, Surah Fatiaha, Ayatul Kursi (7 times)-po 7 x kul kafirun,kulhuvallah,felek,nas,,Fatiha,Ajetul kursi>
> Last two Ayahs of Surah Baqarah (thrice)-3x zadnja dva ajeta sure Bekara> >

> > After Isha:-(poslije salata jacije)
> > Surah Waqia (once)-sura Wakia-1x
> > Surah Tariq (once)-sura Tariq-1x>
> Surah Muzamil (thrice)-sura Muzamil-3x
> > Surah Al Anam (two to three Ruku)-Sura Al Anam
> > Recitiation of The 4 Kuls, Surah Fatiaha, Ayatul Kursi (7 times)-7x-sura kul kafirun,kulhuvallah,felek,nas,Fatiha,Ajetul kursi>
> Last two Ayahs of Surah Baqarah.-zadnja dva ajeta sure Bekara
> >
> >

Ovaj brat kaze da je pomoglo.
Ja licno mislim da treba ichi na Rukju ,ali i da da svako sam mora da se bori protiv zla koje ga je snaslo,nadajuchi se Allahovoj Pomochi.

Insha Allah, hajr na dove tebi i nama.

if
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 7:32 pm

Post od if » Pon Okt 22, 2007 6:41 am

Selam alejkum hvala vam na vašim savjetima i neka vam allah đ.š. da svako dobro probat ču učiti ove dove i uzdati se u allaha đ.š.kao i dosad da če mi pomoči ili bar olakšati. Ja sam bila prošle godine u Bosni i su mi učili rukju,pila sam maslinovo ulje jela med,i mogu reči da su se neki problemi rješili (smanjili).Ove godine nemam nikakvog načina da opet odem u Bosnu a ovde neznam nikog.Moja mršavost (SLABOST)pa je ostala i prije naveden problem.Ja neznam dali trebam još uvjek da jedem med i pijem ulje ili je uredu da sam prestala.još jednom hvala vam na savjetima.

Eminna
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 7:00 am

Post od Eminna » Pon Okt 22, 2007 2:00 pm

if napisao:Selam alejkum hvala vam na vašim savjetima i neka vam allah đ.š. da svako dobro probat ču učiti ove dove i uzdati se u allaha đ.š.kao i dosad da če mi pomoči ili bar olakšati. Ja sam bila prošle godine u Bosni i su mi učili rukju,pila sam maslinovo ulje jela med,i mogu reči da su se neki problemi rješili (smanjili).Ove godine nemam nikakvog načina da opet odem u Bosnu a ovde neznam nikog.Moja mršavost (SLABOST)pa je ostala i prije naveden problem.Ja neznam dali trebam još uvjek da jedem med i pijem ulje ili je uredu da sam prestala.još jednom hvala vam na savjetima.


Zahvala Allahu subhanehu ve te 'ala,salavat i selam na Allahova miljenika Muhammeda sallallahu alejhi we sellame,njegovu casnu porodicu,njegove ashabe potom sve sledbenike dobra do Sudneg dana.

Esselamu'alejkumu we rahmetullahi we berekatuhu....

SubhanAllah nepostoji bolji lijek za opsihrena insana,od vracanja istinski Allahu Uzvisenom ...robovanje Allahu Plemenitom...odreci se svega onoga sto sejtani Allah iz prokleo i dzinni vole.Istinski se pkajati,tako da osjetis da ti j etewba priljena kod Allha dz.s. Jednostavno receno zivjeti Islamskim zitotom..nastojati svaki ciniti dowe Allhu subhanehu ve te 'ala da nas ojaca,obaspe svojom miloscu..uputi na ono u cemu je hajr po nas i nasu vjeru...Druziti se sa svojim Gospodarom svakdnevno ciniti dobro a odvracati od zla.Doista nerazumjem kako i joji to ucac rukije moze izijeciti insana ,na nacin kako mi to razumijemo ......Neuzubilahi nepostoji ucac rukije koji ce nas za cio zivot povezai sa Gospodarom Svih Svijetova tako da mi ne radimo za islam,da ne zivimo izucavajuci casni Kur'an i ne zivjeci po istom. Alah Uzviseni da nagradi nasu bracu koja lijeci na ispravan nacin ...mislim dozvoljenim nacinom po sunnet...

Ipak sam misljenja da insan sebi uz Allahovu pomoc moze pomoci najvise,niko se nemoze istinski pokajati u moje ime,nemoze robovati Gospodaru u mje ime ...Lijek sam pronasla elhamdullilah kod Allaha dz.s. tako sto svakodnevno izucavam vjeru,u pocetku tesko ..posle nekog vremena jednostavno ti postane navika bez koje nemozes u ime Allaha ..pozeli da podjelim ovo sa vama ...ovo su samo moja iskustva ...esselamu'alejkum..

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Post od sadaka » Pon Okt 22, 2007 3:22 pm

if napisao:Selam alejkum hvala vam na vašim savjetima i neka vam allah đ.š. da svako dobro probat ču učiti ove dove i uzdati se u allaha đ.š.kao i dosad da če mi pomoči ili bar olakšati. Ja sam bila prošle godine u Bosni i su mi učili rukju,pila sam maslinovo ulje jela med,i mogu reči da su se neki problemi rješili (smanjili).Ove godine nemam nikakvog načina da opet odem u Bosnu a ovde neznam nikog.Moja mršavost (SLABOST)pa je ostala i prije naveden problem.Ja neznam dali trebam još uvjek da jedem med i pijem ulje ili je uredu da sam prestala.još jednom hvala vam na savjetima.
U kojo se drzavi nalazite, na ovom sajtu ima adresa Ucaca Rukje sirom svijeta.InsAllah bice bolje samo se u njjega uzdaj i nikad nemoj da gubis nada u Dragog Allaha ,jer je to veliki greh.
Zelim ti sve najlepse insAllah problem bise resen.

if
pisem pomalo
Postovi: 12
Pridružio se: Sub Jul 28, 2007 7:32 pm

Post od if » Uto Okt 30, 2007 5:35 pm

Selam alejkum
Ja sam iz Slovenije a ovde baš neznam da ima ko ko uči rukju. Nek vam allah da šta je za vas najbolje.

Odgovori