NAUKA I ISLAM

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
Latifovic

NAUKA I ISLAM

Post od Latifovic » Pet Jul 07, 2006 9:49 am

Esselam Alejkum.
Dali neko zna gde bi mogao nabaviti podatke ili neke tekstove vezane za Naucna dostignuca muslimana, kako u proslost tako i danas.

Ikram
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Sre Jul 05, 2006 5:25 pm

Post od Ikram » Pet Jul 07, 2006 9:37 pm

Trazi knjigu."Jednoca Stvoritelja"od Zindanija,i video kazete mislim da je 4 il 5 tih video kazeta sa istim naslovom,isto trazi knjigu,"Zasto su muslimani nazadovali,dok su drugi napredovali.

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Post od MuzikaHaram » Pon Jul 17, 2006 11:47 am

ako znas brate latifovic albansko pismo ja znam jedan "poseban" web samo o nauci i islamu,pored toga ima i poruka s.a.w.s kad je slao faraonima i sl.dokumenta: www.geocities.com/alcislam
we aleikum selam

MuzikaHaram
Mlađi član
Postovi: 116
Pridružio se: Pon Sep 12, 2005 4:28 pm
Lokacija: Kosovo,u Svedskoj
Kontakt:

Re: NAUKA I ISLAM

Post od MuzikaHaram » Ned Avg 13, 2006 1:36 pm

Latifovic napisao:Esselam Alejkum.
Dali neko zna gde bi mogao nabaviti podatke ili neke tekstove vezane za Naucna dostignuca muslimana, kako u proslost tako i danas.
es selamu aleikum brate : klikni na ovaj link pa ispod meny idi kod "islam" tu imas to sto tebi interesuje. Allah ti dao vjeliko znanje insalah!
selam
http://www.sandzak24.net

dzemocg
Mlađi član
Postovi: 119
Pridružio se: Sre Nov 21, 2007 2:05 pm
Kontakt:

Ovo je Istina 1-2.Sejh Abdulmedžid Zindan

Post od dzemocg » Pon Dec 03, 2007 9:20 pm

Ovo je Istina
Zahvala pripada samo Allahu. Od Njega pomoc, uputu i oprost trazimo. Utjecemo se Allahu od zla nas samih i od nasih ruznih djela. Koga Allah uputi, niko ga ne moze u zabludu odvesti, a koga On na stranputici ucini, niko ga ne moze uputiti.

Svjedocim da nema drugog boga osim Jedinog Allaha. On nema sudruga i svjedocim da je Muhammed, sallallahu alejhi ve sellem, Njegov rob i Poslanik.

Zaista je najistinitiji govor Allahova Knjiga, a najbolji put je Muhammedov, sallallahu alejhi ve sellem, put. Najgore stvari su uvo?enje novotarija u vjeru. Svaka novotarija vodi u zabludu.
Naučna otkrića u Kur anu:Ovo je Istina 1 Abdulmedžid Zindan
islamsko predavanje
Da pogledate video zapis kliknite ispod:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 1033112849
Ovo je Istina 2
Da pogledate video zapis kliknite ispod:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 4585832478

Napomena: Emisija je pohranjena na Google video stranicama
Upustvo za download
* Kako da skinem predavanje / ders na moj kompjuter?

Klineš desnom tastom miša na link (ime broj predavanja), i izabereš opciju “Save target as ...” ili “Ziel speichern unter ... pa ce se poceti fajl skidati na vaš kompjuter / PC.

Hvala Allahu a mir i spas na poslanika
Neka vas Allah nagradi dobrim.
Izvor: www.islamika.net
www.dzemat.org
www.web-islam.forumotion.com
www.minber.ba

Odgovori