Pitanje

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

twity
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 1:28 pm
Lokacija: Njemacka

Pitanje

Post od twity » Uto Apr 08, 2008 5:41 pm

Interesuje me da li neko od vas ovde prisutnih poznaje nekog dobrog hodzu u blizini Doboja, Tesnja, Jelaha, Teslica?
Iz te okoline sam, a treba mi pomoc pa rekoh da ne putujem jako daleko ako postoji tu u blizine jedan dobar, koji stvarno moze dalje pomoci covjeku!
Unaprijed zahvalna!

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Pitanje

Post od Senad » Uto Apr 08, 2008 6:15 pm

twity napisao:Interesuje me da li neko od vas ovde prisutnih poznaje nekog dobrog hodzu u blizini Doboja, Tesnja, Jelaha, Teslica?
Iz te okoline sam, a treba mi pomoc pa rekoh da ne putujem jako daleko ako postoji tu u blizine jedan dobar, koji stvarno moze dalje pomoci covjeku!
Unaprijed zahvalna!

Esselamu alejkum!

Ima hodža a ima i oni koji nisu hodže a dobri :wink: .

Za koje svrhe ti trebaju, da li želiš u smislu ovog na forumu što se preporučuje ili prečicu :roll:


Esselamu alejkum!

twity
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 1:28 pm
Lokacija: Njemacka

Post od twity » Uto Apr 08, 2008 8:56 pm

...necu one koji nisu a "dobri" su, rado bih posjetila jednog PRAVOG, ako mogu ovako da se izrazim.
A sto se tice svrhe, pa to bih rado njemu objasnila.
Problem je tezi a dugo mi je ovde da objasnjavam, a posto sam prvi put ovde na ovom forumu malo mi je i neugodno. Uglavnom JAKO je tezak problem.
Ako moze ikakva informacija.
Puno hvala i MIR BOZIJI S VAMA!

proljece2008
Posmatrač
Postovi: 9
Pridružio se: Ned Mar 30, 2008 5:31 pm
Lokacija: austria

Post od proljece2008 » Uto Apr 08, 2008 9:03 pm

Esselamu alejkum !

Jeli mjesto zavidovici dolazi u obzir ?

Jer tamo bih imala preporuciti nekoga ko je pouzdan po pitanju te struke.

Selam alejkum

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Uto Apr 08, 2008 9:49 pm

twity napisao:...necu one koji nisu a "dobri" su, rado bih posjetila jednog PRAVOG, ako mogu ovako da se izrazim.
A sto se tice svrhe, pa to bih rado njemu objasnila.
Problem je tezi a dugo mi je ovde da objasnjavam, a posto sam prvi put ovde na ovom forumu malo mi je i neugodno. Uglavnom JAKO je tezak problem.
Ako moze ikakva informacija.
Puno hvala i MIR BOZIJI S VAMA!

Esselamu alejkum!

Ja i hoću da te uputim na pravog samo je pitanje šta ti ustvari želiš. NIsi me razumjela. Ovdje na forumu preporučuje se ono što je ispravno.

Nemora značiti da je samo kod HODŽA ispravno- naprotiv ima tu svega i svačega. Bolji je onaj koji nije hodža a dobar nego HODŽA a ......????????!

Što se tiče svrhe tvoje posjete "hodži" i otvaranje duše pred njim svakako da je to tvoja lična stvar i uopšte nije upitna diskrecija.

Da budem jasniji da li ti želiš "HODŽU" sihirbaza ili finog, ispravnog mu'mina koji može inašaAllah pomoć.

Evo možda ću biti jasniji još; ako te interesuje "HODŽA" koji "gleda u nekakve knjige pa ti otvara zvijezde, pogađati ono što ti želiš da čuješ pa ti tepa i umiljava dok ti lovu ne izvuče sa kojekakvim zapisima, hamajlijama itd. ili želiš nekoga ko' će ti pomoći da se izliječiš i da te uputi na ono što je dobro za tebe, tvoju obitelj.

Ako želiš "hodžu " sihirbaza mislim da ti niko na ovom forumu neće reći iz jednog prostog razloga što ti zaista želi pomoći.
Drugo ako te interesuje neko ko će ti učiti rukju i da ti da usmjerenja kako trebaš da postupaš e onda je to nešto drugo i svakako da takvih osoba ima u tvojoj blizini.
Imaš u ZAvidovićima, Kotorskom, MOševcu, bili su tunegdje oko TEšnja neznam da li i sada rade, imaš u Gradačcu, nije daleko ni Maoča, a imaš i u Ilijašu.


Na tebi je da se odlučiš šta želiš. :wink:



P:S, vjerujem da tvoj problem nije ništa teži od mnogih koji su ovdje na forumu otvorili svoju dušu , prelistaj malo forum pa ćeš vidjeti raznih sudbina , pa će ti dah zastati od iskrenosti i stanja u kojima se mnogi nalaze .





Esselamu alejkum

twity
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 1:28 pm
Lokacija: Njemacka

Post od twity » Sre Apr 09, 2008 9:51 am

ja sam mislila da si me odmah u pocetku razumio. Trazila sam ISKRENU i dobru osobu, koja mi nece izvlaciti pare pa da na kraju ostanem bez icega. Preporuci mi nekoga Senade molim te koje dobar a u mojoj blizini.
Posto vidim da si iz moje okoline sigurno znas nekoga ko ce mi pomoci iskreno. Ja zapravo zivim u inostranstvu pa zato i ne znam nikoga ko bi mi stvarno pomogao i izlijecio me ( ne zalijecio nego izlijecio).
Senade, cula sam za neke u mojoj okolini ali ne znam da li su iskreni ili ne pa se zato ne usudjujem da odem do njih.
Ako mozes preporuci mi nekoga.
Hvala!

twity
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 1:28 pm
Lokacija: Njemacka

pa, jel` to toliko tesko????

Post od twity » Pet Apr 11, 2008 9:56 am

zar je toliko tesko navestimi par dobrih ucaca rukje koji se nalaze u mojoj okolini da bas nemoram daleko putovati. zapravo i ne mogu daleko putovat! Hoce li neko od vas biti toliko ljubazan da mi da par informacija o tome?

zahvalna

EMIRgr
Moderator
Postovi: 307
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 11:24 am
Lokacija: U.S.A. Michigan Grand Rapids
Kontakt:

Post od EMIRgr » Pet Apr 11, 2008 12:30 pm

Es selamu alejkum

Mislim da je najblizi Senad Julardzija koji boravi na Jelahu ili Tesnju....

twity
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 1:28 pm
Lokacija: Njemacka

Post od twity » Pet Apr 11, 2008 1:50 pm

...a kako da ga nadjem? mislim broj telefona i njegova adresa?
ne zivim u Bosni pa zato nemam ni pojma ko je dobar a ko nije, pa rekoh kad budem dolazila da ga pronadjem.
ili ako neko zna nekog dobrog ucaca rukje ovde u Njemackoj?

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: pa, jel` to toliko tesko????

Post od Senad » Pet Apr 11, 2008 5:06 pm

twity napisao:zar je toliko tesko navestimi par dobrih ucaca rukje koji se nalaze u mojoj okolini da bas nemoram daleko putovati. zapravo i ne mogu daleko putovat! Hoce li neko od vas biti toliko ljubazan da mi da par informacija o tome?

zahvalna
Esselamu alejkum!


Tebi nije daleko skoknut do ZAvidovića kod Enesa 061 757 819. Konsultuj i privatne poruke dogovori se i to je to, pouzdano , efikasno i na kraju moraš shvatit da si ti ta od koje zavisi uspjeh.



Esselamu alejkum!

twity
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 1:28 pm
Lokacija: Njemacka

Post od twity » Pet Apr 11, 2008 6:19 pm

a dobro Senade posto si ti iz moje okoline da te pitam nesto:
cula sam za jednog efendiju kazu da je dobar, zivi u okolini Jelaha tacnije selo Mrkotic. Ne znam kako se zove da li je Hamed ili Ahmed... da li si ti cuo za njega????
I ako da, sta mozes da mi kazes za njega?
Cini mi se da sam cula da i on uci rukje ali nisam sad sigurna posto, kao sto sam vec rekla zivim u inostranstvu.

sadaka
Mlađi član
Postovi: 187
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 11:37 am

Post od sadaka » Sub Apr 12, 2008 2:44 pm

Selam Allejkum
Evo broj telefona od Ucaca rukje iz Frankfurta ef.Siradz 00491726167393 rodom iz Travnika ,a dolazi ovde u Svicarskoj uPonedaeljak u jednoj Dzamiji malo dalje od Ciriha.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Post od Senad » Pon Apr 14, 2008 6:46 pm

twity napisao:a dobro Senade posto si ti iz moje okoline da te pitam nesto:
cula sam za jednog efendiju kazu da je dobar, zivi u okolini Jelaha tacnije selo Mrkotic. Ne znam kako se zove da li je Hamed ili Ahmed... da li si ti cuo za njega????
I ako da, sta mozes da mi kazes za njega?
Cini mi se da sam cula da i on uci rukje ali nisam sad sigurna posto, kao sto sam vec rekla zivim u inostranstvu.
Esselamu alejkum!

NIsam čuo za tog efendiju iz Mrkotića ali svakako ću provjerit o čemu se radi.
Provjeri dobro o kome se radi i metode koje koristi.



Esselamu alejkum

Nihad
Mlađi član
Postovi: 109
Pridružio se: Pet Apr 15, 2005 10:10 pm
Lokacija: Dunjaluk
Kontakt:

Post od Nihad » Pon Apr 14, 2008 8:11 pm

Esselamu Alejkum


Ahmed Ganjgo,selo Mrkotici,Poznati Hodza koji lijeci zapisima.

twity
pisem pomalo
Postovi: 13
Pridružio se: Uto Apr 08, 2008 1:28 pm
Lokacija: Njemacka

MOLBA ZA SENADA!!!

Post od twity » Pon Apr 14, 2008 9:17 pm

Molim te Senade provjeri mi to za tog efendiju iz Mrkotica. Zato sto mi je najblizi. Ne znam nikoga drugoga ko bi mi mogao provjeriti.
Navescu jedan moj problem ovde da mi me razumio o cemu se radi.
Da bi stvar bila gora meni je sva moguca nafaka zatvorena. Neko mi je uradio sihir i ja niti imam posao niti mi ide na bolje niti mogu doci do Bosne da odem na lijecenje rukjom niti imam novaca ovde u Njemacoj da odem do nekoga. LJudi sta da radim? Kako da se izbavim iz ovoga kad ne mogu nigdje. Zato i trazim nekoga u mojoj blizini...problem mi je i do Bosne doci. Jednostavno nemam para. Razumijete?

Hvala!

Odgovori