Pitanje -molim hitno odgovor!

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

mira
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 7:34 pm

Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od mira » Ned Nov 26, 2006 5:22 pm

Esselamu alejkum,

dali neko zna pravog hodzu oko Tuzle? moze biti i dalje, nije bitno, samo mi je vazno da je pravi hodza. Bila sam sa muzem kod nekog hodze za kojeg su mi rekli da lijeci sve (ef. Dzevad Klepic ) rekao mi je da imamo sihire uzeo nasa imena, datum rodjena i nasih majki, dao nam hamajlije, ... Nazalost situacija se nije nimalo poboljsala. Ja i moj muz polako neprepoznajemo jedno drugo...

Molim svihu ko ima neku informaciju da mi odgovori jer hocemo da spasimo nas brak!

unaprijed vam hvala

Eminna
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 7:00 am

Post od Eminna » Ned Nov 26, 2006 5:54 pm

ES-Selamu alejkumu we rahmetullahi we berekatuhu ....

Molim Allaha swt da nas pomogne protiv prokleta sejtana ,njegovih nesvesa podari nam izlaz iz stanja u kojem smo se zadesili amin . Ja znm Jednog Jedinog cije je prisustvo svugdje ,On lijeci bilo gdje da se nalazite i pomaze bez ikakve naknade.Nikad ne laze i ne cini nepravdu meni je pomogao ja sam se elhamdullila uz Njegovu pomoc izlijecila. Vratiti se istinski Allahu Uzvisenom najbolji je lijek ....tu je tajna izlijecenja sviju nas ......Taj hodza kojem si isla sestro lici na sihirbaza cim uzima podatke od vas ....on vam je sam otezao situaciju zato sto ste povjerovali da on moze da izlijeci ...nisam s vremenom .. zaista imam samo jedan savjet ne idi sestro od hodze do hodze gubis vrijeme i nadu u Allahovu milost ..........pokaj se Allahu zato sto to radis u beznanju i pocni se lijeciti sama zajedno sa svojim muzem ....Allah swt zna u kakvom ste stanju ti i tvoj muz zato moli izlaz kod Allaha swt ....Es-SLAMU ALEJKUM .....

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Post od Enes » Ned Nov 26, 2006 10:29 pm

dzevad klepić je jedan od vecih sihrbaza u bosni.
gledao sam na tv davno emisiju u kojoj on kaze da redovno odrzaje kontakte sa 800 dzinskih plemena ali da nije sihrbaz
:lol:

Ukoliko i dalje trazis pomoc putem zapisa ili na daljinu tu ti na ovom forumu ne moze nitko pomoci, jer je to pogresan put.

mira
Posmatrač
Postovi: 7
Pridružio se: Sre Dec 07, 2005 7:34 pm

Hvala!

Post od mira » Pon Nov 27, 2006 7:34 pm

Netrazim pomoc u zapisima nije mi to cilj, i vjerujem u dragog allaha vec trazim pomoc, a ja patim vec godinama! bila sam u veoma teskoj situaciji da nisam znala sta dalje u zivotu, (nije mi pomogla ni medicina)i gdje pomoc potraziti, tako da sam povjerila ljudima koji su me obratili tom Dz. Klepicu. Nakon toga sam cula price da je sihirbaz, nisam osjetila poboljsanje, ja u to nisam uvedena, niti se razumijem oko toga ali su me prepali govoreci mi, i nakon sto sam naisla na vasu stranicu i dosla do nekih informacija... Pored toga osjecam samo pogorsenje u svom zivotu. Zelim samo da ovo ako nam je "lose nauceno" skinemo. S pomocu pravog puta ili pravog hodze.


Essalamu Allejkum

Eminna
pisem pomalo
Postovi: 16
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 7:00 am

Post od Eminna » Uto Nov 28, 2006 5:56 am

Es-Selamu alejkumu we rahmetullahi we berekatuhu ....


Seko draga pomoc ce doci ins Allah samo se ti oslobodi tog stalnog razmisljanja o tim sihrima .Probaj da svatis Islam ispravno ,molim te da me razumijes ti si ona koja treba da se lijeci, zamisli da si bolesna naprimer da imas visoku temparaturu ako nesto ne poduzmes moguce je da dobijes uplu pluca ili nesto slicno.Sestro nemoze neko drugi popiti za tebe lijekove i tebi tempratura pala, isto je i sa Islamom niko nemoze za tebe istinski se pokajati niko to nemoze nijedan hodza ili pak sejh ne zelim reci da ne pomaze to sto brat Enes i njemu slicni rade lijece Ku'anom da ih Allah nagradi najljepsom nagradom oba svijeta amin .Ali ima nesto sto vecina tih koji se lijece Ku'anom posle terapiskog lijecenja, elhamdullilah cim im bude bolje sve se zavrsi na tome da neko uci za njh .Lijecimo se uceci i prakticirajuci nasu lijepu vjeru din Islam ,veliki je dar od Allaha swt onome ko se lijeci sam ....Sve mi se desavalo isto sto i tebi sestro samo zato sto sam znala i tako malo praktikovala od Islama.Nemoj da te plasi stanje, Allah swt najbolje poznaje nasa stanja ako trazis pomoc trazi iskljucivo od Allaha swt pruzi svoje ruke dovi Allahu swt .Vidis i sama sestro da si u najboljoj nadi da ti pomognu ljudi koji su te preporucili tom hodzi bili pogresni ,pa su te preporucili sihirbazu koji nemoze ni sam sebi pomoci a kamoli meni ili nekome od nas . Molim Allaha Uzvisenog da te pomogne da ti podari pravi put ,samo je jedan nacin da da smo na pravom putu druzimo se Kur'anom i Sunnetom .......

oktobar21
pisem pomalo
Postovi: 19
Pridružio se: Sre Apr 12, 2006 10:36 am

Post od oktobar21 » Pon Dec 04, 2006 2:17 pm

Selam.Ako ti je daleko kod brata Enesa.U Gradačcu u selu Toke kod Kerepa efendija Nisad tel.061/888-913 liječi ispravno a izliječenje je kod Allaha dž.š. pa od Njega pomoć i lijeka traži.Liječnik je pouzdan i ispravan a prije odlaska najava je obavezna zbog termina jer brat ima mnogo obaveza.

Dado
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Sep 18, 2008 12:14 pm
Lokacija: Njemacka / Crna Gora

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Dado » Sre Feb 11, 2009 8:01 am

denisthemenace napisao::mrgreen: vi niste normalni, efendija dzevad klepic lieci sve ljudi, osim 5%. zbog tog covjeka mi je cjela familija ozdravila od ludila. cjeli moj zivot cu mu biti zahvalan, i spreman sam da sve uradim za njega kako mi je drag.
PS: ima jedan drugi covjek u tesnju sto govori da je dzevad klepic i sto je laze.
pravi hodza ima veliku kucu sa jednom velikom plavom tablom. pise na njoj: efendija dzevad klepic :)
nije ni vazno kako pomaze, vazno je da pomaze. bog je milostiv, kako god. :!:
Selamun Alejkum,

Bas je originalan sa tom plavom tablom :) da nije postavio putokaze po tesnju, nebi li narod sto brze stigao do njega :)

e pa vidis brate, vazno je kako lijeci , ja bih cak volio da nam opises kako je tebe i tvoju porodicu izlijecio od ludila, odn. na koji nacin, i kakvo vam je stanje bilo prije, a kako vam je sad, da li ste svi 100 % izlijeceni od ludila, i jeste li svi u porodici klanjali prije ludila, a ako niste, klanjate li sad?

We Selam.

Enes
Site Admin
Postovi: 666
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:17 pm
Lokacija: Zavidovici
Kontakt:

Re: Re:

Post od Enes » Pet Feb 13, 2009 12:52 am

denisthemenace napisao:
Enes napisao:dzevad klepić je jedan od vecih sihrbaza u bosni.
gledao sam na tv davno emisiju u kojoj on kaze da redovno odrzaje kontakte sa 800 dzinskih plemena ali da nije sihrbaz
:lol:

Ukoliko i dalje trazis pomoc putem zapisa ili na daljinu tu ti na ovom forumu ne moze nitko pomoci, jer je to pogresan put.
sto lazes? grjeh ti je da protiv takog covjeka pricas. svi vi idite dzevadu, samo tamo je spast, i naravno kod boga.
A tko kaze da ja lazem?
Vijedjet cemo ako Bog da kad dodme pred Allaha ko je na koga lagao i tko se sluzio dzinima u ''pruzanju''pomoci.
Treba da znate da cilj ne opravdava sredstva!

Mnogi ce bit zahvalni onim koji kad im prigusti pa da zarade prodaju alkohol al se pravdaju da oni ne piju da oni nisu krivi.
....ne dao Allah iskusenja al znajte dobro da poslanik kaze: ''tko ode vracu ili gataru i povjeruje u ono sto mu je on rekao, zanijekao je ono sto je objavljeno meni!(zanijekao je kur'an)''

A vi svoje postupke pravdajete cime hocete i kako hocete al svi cemo doci pred Allaha.
Pa i ja ovaj, nemogu opravdati nesto sto ja radim ako to nije ispvarno...treba biti iskren prema Allahu i reci istinu a ne ulizivati se ljudima i govoriti ono sto oni hoce da cuju!

Mirza
Mlađi član
Postovi: 102
Pridružio se: Sub Apr 16, 2005 9:56 am

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Mirza » Pet Feb 13, 2009 7:46 am

Selam alejkum

et sestro mira dobila si odgovor pa sad se dalje potrudi.

I ostali o tome ko je kakav ili ne, de vi to negdje na privat uz kahfu. Ovdje je pitanje od sestre mira

selam alejkum

H@n@
Mlađi član
Postovi: 68
Pridružio se: Čet Nov 13, 2008 9:21 pm

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od H@n@ » Pet Feb 13, 2009 11:18 am

Ovaj denisthemenace bi mogao ici i popovima na lijecenje i tvrditi da je to lijek pa nije bitno kako se lijeci, pa govoriti da je Bog milostiv...saberi se malo...uzmi knjige pa nauci puno ti fali...nemoj javno pisati o necemu o cemu ne znas tj. lijecenju Kuranom...

Ernest
Mlađi član
Postovi: 64
Pridružio se: Sub Maj 12, 2007 9:47 am
Lokacija: Podgorica

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Ernest » Sub Feb 14, 2009 10:39 am

Esselamu alejkum. Evo me poslije krace pauze da pokusam odgovoriti kako lijece sihirbazi. Sihirbaz ce izlijeciti putem sejtana ljude u slucaju da onaj ko je izlijecen cini ili ucini djela ili djelo, koje tj. koja ce biti u suprotnosti sa Kur'anom. Znam za slucaj da je sihirbaz trazio od zene koja ne moze roditi da ona ili njen muz pocine blud, kako bi sejtan napustio vec stacionirano mjesto na kojem ubija plod unutar majcine utrobe. U slucajevima ovakvih izlijecenja sejtan se samo premesta iz jednog u drugi dio tijela. Obzirom da mi je prijatelj i moj imam efendija profesor Ferid Orahovac informacije koje citate mozete smatrati pouzdanim, koje sam licno od njega cuo. Isto tako, sejtani vole hamajlije sto god na njih pisalo, jer sa tim hamajlijama ljudi ulaze u WC, kafane, groblja i dje sve ne. Postoji i razlika u tome ko nosi hamajlije. Sto je osoba veci kjafir a nosi hamajliju sejtani ce prema njemu biti blagonaklonjeniji a narocito u slucaju ako ta osoba upucuje druge ljude svom sihirbazu. Sejtani u tom slucaju imaju koristi A DOKLE GOD SEJTANI IMAJU KORISTI OD ONOGA KOJI NOSI HAMAJLIJE BOLEST NA DRUGOM MJESTU TIJELA SE NECE POJAVLJIVATI A KAD SE POJAVI BIT CE GORA NEGO PRETHODNA. Pricao sam tako sa jednom zenom koja je imala glavobolje. Kaze da nakon sto joj je jedan lokalni sihirbaz napravio hamajliju, glava je prestala boljeti. Kada sam je upitao koje probleme ima sada, odgovorila je PADAVICU I STRAH. Kada sam joj rekao o kakvoj se prevari radi odmah je zapalila. Ali evo brat ili sestra kaze da oni nemaju nikakvih problema. To je vjerovatno zbog toga sto cine pokornost sejtanima pa su oni TRENUTNO njima zadovoljni. Mozda se kade pepelom, mozda odnose hranu na grobljima ili raskrsnicama, mozda obozavaju neke likove tj. slike, ili sto je najvjerovatnije kao sto smo imali priliku i ovdje vidjeti BORE SE NA SEJTANOVOM PUTU UPUCUJUCI LJUDE SIHIRBAZU, pa im tako sejtani bivaju ZASTITNICI. I zaista ukoliko uzmete Kur'an naici cete na pregrst ajeta u kojima se kaze da i sejtani mogu biti zastitnici ljudima. Medjutim to ne traje vjecno a nakon toga dolazi do opsteg kolapsa.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od AbuAmRibnFadL » Sub Feb 14, 2009 11:42 am

selam alejkum we rahmetullahi we berekatuhu

Vjernicima je zastitnik Allah subhanehu we te`ala.

A Kojim ljudima sejtani mogu biiti zastitnici brate Ernest ?

H@n@
Mlađi član
Postovi: 68
Pridružio se: Čet Nov 13, 2008 9:21 pm

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od H@n@ » Sub Feb 14, 2009 1:28 pm

Brat Ernest je mislio da nevjernicima mogu sejtani biti zastitnici jer su oni na istoj deredi, i sto su ljudi veci nevjernici i cine vise sirka sejtani su ima veci zastitinici...
Meni se JAKO svida ovo sto je brat Ernest napisao.
Sta znaci ime Ernest?Prvi put ga cujem!

Ernest
Mlađi član
Postovi: 64
Pridružio se: Sub Maj 12, 2007 9:47 am
Lokacija: Podgorica

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od Ernest » Sub Feb 14, 2009 10:45 pm

Wesellam. Npr. vladarima nevjernicima koji ljudima nanose stetu, tj. koji otvoreno pozivaju na alkohol, blud, kamatu i sl. Sihirbazima, koji takodje ljudima nanose stetu. Sejtanima je cilj da takvi sto duze pozive. Onima koji otvoreno cine veliki sirk a koji pozivaju u taj sirk i druge - poput popova. Ono sto je bitno napomenuti je da su sve navedene vrste bez zastitnog Allahovog s.w.t. oklopa. Kada jednog dana prestanu ciniti djela kojim su sejtani zadovoljni... Mada brate, ja sam siguran da si sve sto sam naveo vec i znao. Selam.

AbuAmRibnFadL
Veteran
Postovi: 897
Pridružio se: Čet Apr 14, 2005 3:20 pm
Kontakt:

Re: Pitanje -molim hitno odgovor!

Post od AbuAmRibnFadL » Ned Feb 15, 2009 5:02 pm

Dzezak Allahu khairan brate moj Erneste ,da te Allah nagradi najljepsom nagradom...amin

Odgovori