Da li je ovo sihr?

Pitanja vezana za oblast lijecenje i neobjanjenog putem savremene nauke

Moderatori: Haris, EMIRgr, Yassin

Odgovori
mesiha
pisem pomalo
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Feb 23, 2009 11:15 am

Da li je ovo sihr?

Post od mesiha » Pon Feb 23, 2009 11:23 am

Esselamu alejkum

U zadnje vrijeme se osjecam grozno,samo sutim,postala sam nevjerovatno ljena,popustila sam u skoli,osjecam se psihicki skroz lose,nekada mi dodje da placem bez nekog razloga..ne znam sta mi je,nista se u zivotu nije dogodilo sto bi me utjeralo u ovakvu depresiju,,kako mogu provjeriti da li se radi o sihru,posto zivim u Svedskoj tesko da mogu otici nekome ko se "profesionalno" bavi,t.j ko je iskusniji od mene,mada mozda neko zna za nekoga ko se bavi time ovdje u Svedskoj? ako nista,onda me zanima da li je moguce "samolijecenje" i na koji nacin? mogla bi cekati i da odem dole u BIH,inshaAllah sad na ljeto,,ali moji su skepticni prema tome,ne znam kako bi ih ubjedila da me puste da posjetim nekoga ko zna lijeciti Kuranom.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Da li je ovo sihr?

Post od Senad » Pon Feb 23, 2009 11:40 am

mesiha napisao:Esselamu alejkum

U zadnje vrijeme se osjecam grozno,samo sutim,postala sam nevjerovatno ljena,popustila sam u skoli,osjecam se psihicki skroz lose,nekada mi dodje da placem bez nekog razloga..ne znam sta mi je,nista se u zivotu nije dogodilo sto bi me utjeralo u ovakvu depresiju,,kako mogu provjeriti da li se radi o sihru,posto zivim u Svedskoj tesko da mogu otici nekome ko se "profesionalno" bavi,t.j ko je iskusniji od mene,mada mozda neko zna za nekoga ko se bavi time ovdje u Svedskoj? ako nista,onda me zanima da li je moguce "samolijecenje" i na koji nacin? mogla bi cekati i da odem dole u BIH,inshaAllah sad na ljeto,,ali moji su skepticni prema tome,ne znam kako bi ih ubjedila da me puste da posjetim nekoga ko zna lijeciti Kuranom.
Eselamu alejkum

Idi na ovaj lin http://www.lijecenje-kuranom.com/download/audio.html

zatim ovdje imaš samoliječenje koje i jest bit svega u tom procesu ako imaš problema od strane nevidljivi zločesti stvorenja, viewtopic.php?f=3&t=626 od našeg brate hadži denispaše.

Hajde testiraj se pa nam javi imali reakcija.

Bez obzira na postojanje reakcija ti sestro moraš i trebala bi ući praktično u vjeru, prije svega obavljanje namaza , i lagano da svoj život oblikuješ prema onom kako će Allah s.w.t. biti zadovoljan. POstavi sebi prioritete u životu i nesikiraj se sve će biti OK.

Hajde testiraj se pa nam javi.

Esselamu alejkum!

Dado
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Sep 18, 2008 12:14 pm
Lokacija: Njemacka / Crna Gora

Re: Da li je ovo sihr?

Post od Dado » Pon Feb 23, 2009 12:32 pm

Selam alejkum,

imas dobar site iz svedske www.n-um.com pa kontaktiraj bracu...

Da te Allah swt izlijeci

We Selam,
Dado

mesiha
pisem pomalo
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Feb 23, 2009 11:15 am

Re: Da li je ovo sihr?

Post od mesiha » Uto Feb 24, 2009 10:53 am

Senad@ hvala ti na odgovoru,da te Allah nagradi,,evo procitala sam sve od denispasse i pokusat cu ..a negdje je napisao da se mogu glasovi javljati u toku slusanja? to je bas strasno,smije li se rukja slusati na samu ruku?

dado@takodjer,da te Allah nagradi,a da li se oni bave ovim? ima kod nas ovdje jedan bosnjacki dzemat pa sam kontala da odem i pitam hodzu mozda zna za nesto..ali cu prvo pokusati sama,onako kako je objasnjeno :)

Dado
pisem pomalo
Postovi: 41
Pridružio se: Čet Sep 18, 2008 12:14 pm
Lokacija: Njemacka / Crna Gora

Re: Da li je ovo sihr?

Post od Dado » Uto Feb 24, 2009 12:59 pm

Selam alejkum,

mozda nisi vidjela, ali na toj stranici ima i fina sekcija samo na temu sihr/dzini evo postavljam ti link: http://www.n-um.com/?q=taxonomy_menu/8/36
Procitaj prvo pa ako ti ostane jos koje neodgovoreno pitanje, budi slobodna da kontaktiras bracu na: info@n-um.com ili putem mob: +46(0)76-5550002
Sad ne znam koliko je njihov grad Norrköping udaljen od tebe, ali mozda znaju nekog ko ti bi mogao uciti rukju neko ko je blizi tvom gradu.

We Selam.

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Da li je ovo sihr?

Post od Senad » Uto Feb 24, 2009 4:26 pm

mesiha napisao:Senad@ hvala ti na odgovoru,da te Allah nagradi,,evo procitala sam sve od denispasse i pokusat cu ..a negdje je napisao da se mogu glasovi javljati u toku slusanja? to je bas strasno,smije li se rukja slusati na samu ruku?

dado@takodjer,da te Allah nagradi,a da li se oni bave ovim? ima kod nas ovdje jedan bosnjacki dzemat pa sam kontala da odem i pitam hodzu mozda zna za nesto..ali cu prvo pokusati sama,onako kako je objasnjeno :)
Esselamu alejkum!

Svakako da smiješ sama. Nemoraš to sada da shvataš kao nešto što će ti naškoditi naprotiv. Rukja koja se sluša nije ništa drugo do Kur'an, samo što su odabrani ajeti i sure koji djeluju na eventualne podstanare. Znači ako se ti posvetiš vjeri to tebi može predstavljat teškoću ako do tada nisi bila u vjeri .

Rukju shvati isto kao da slušaš ostale kur'anske ajete. Ako bude reakcija nešto izraženiji u odnosu na te simptome koje navodiše ništa se nemoj strašiti. Budi snaža i inša Allah pobjedit ćeš ti to.
Svakako preporučujem ti da posjetiš nekog ispravnog učača. Glavni junak si Ti , tako ako bude nekakvih djelovanja od strane džina Ti to moraš sama da riješiš, svi drugi su potpora i oni koji će te usmjeravati da dođeš do cilja.

Ako nebudeš imala problema od strane džina Ti svakako trebaš da praktikuješ vjeru u svom životu i da se trudiš da stekneš Allahovo s.w.t. zadovoljstvo.

Esselamu alejkum!

mesiha
pisem pomalo
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Feb 23, 2009 11:15 am

Re: Da li je ovo sihr?

Post od mesiha » Čet Feb 26, 2009 4:58 pm

Slusala sam rukju nekoliko puta,nisam nesto posebno osjetila,ali sam nakon trece "runde" osjetila nesto u stomaku i glavi nakon sto je doslo do djela kada je ucac poceo ponavljati istu rijec..nije se to nesto posebno osjetilo,,mozda sam sebi umislila..sve u svemu,namjeravam nastavljati ako Bog da jer se osjecam bolje

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Da li je ovo sihr?

Post od Senad » Čet Feb 26, 2009 5:09 pm

mesiha napisao:Slusala sam rukju nekoliko puta,nisam nesto posebno osjetila,ali sam nakon trece "runde" osjetila nesto u stomaku i glavi nakon sto je doslo do djela kada je ucac poceo ponavljati istu rijec..nije se to nesto posebno osjetilo,,mozda sam sebi umislila..sve u svemu,namjeravam nastavljati ako Bog da jer se osjecam bolje
Esselamu alejkum

To u stomako ti je došlo kada je ovo ponavljano >>>>innellahe sejubtiluh <<<<<<
iliovo <<<<<<<<Ve ulkijes seharatu sadžidin >>>>>>>>>>>

Nastavi sa slušanjem i lagano se pripremaj da uđeš u vjeru praktično..

mesiha
pisem pomalo
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Feb 23, 2009 11:15 am

Re: Da li je ovo sihr?

Post od mesiha » Čet Feb 26, 2009 5:35 pm

alejkumu selam

a sta to znaci u prijevodu na nas?
Nastavi sa slušanjem i lagano se pripremaj da uđeš u vjeru praktično..
ako Bog da

Senad
Veteran
Postovi: 1054
Pridružio se: Čet Apr 21, 2005 7:43 am
Lokacija: Doboj Istok
Kontakt:

Re: Da li je ovo sihr?

Post od Senad » Čet Feb 26, 2009 5:50 pm

mesiha napisao:alejkumu selam

a sta to znaci u prijevodu na nas?
Nastavi sa slušanjem i lagano se pripremaj da uđeš u vjeru praktično..
ako Bog da

<<<Ve ulkijes seharatu sadžidin >>> . a čarobnjaci se licem na tle baciše.
>>>>innellahe sejubtiluh <<<< .Ono što ste priredili čarolija je! Allah će je uništiti,

mesiha
pisem pomalo
Postovi: 33
Pridružio se: Pon Feb 23, 2009 11:15 am

Re: Da li je ovo sihr?

Post od mesiha » Sub Feb 28, 2009 6:12 pm

ok,hvala da te Allah nagradi

Odgovori